Nowy ad2011 sezon termograficzny
19 października 2011
Opublikowane przez Sadownik Wiesław Irvis
Temperatury spadają (obyśmy zawsze ciepło mieli), zatem sezon termograficzny w budownictwie powoli się rozpoczyna. Pierwszy klient, znajomy - jeszcze przed sezonem chciał zobaczyć dlaczego tyle go kosztuje ogrzewanie. Rzeczywiście warto by docieplić ściany, ale przede wszystkim chyba fundamenty, strop i wieńce ścian poddaszu. Inny klient - nie uzyskiwał w domu temperatury bytowej. Co prawda "delta T" granicznie mała, ale pokazałem co jest do poprawienia (stary drewniany dom z bali, ale wyjątkowo szczelny). Czekam na kolejnych klientów. Cena sesji badania termograficznego (lokalnie, bez raportu) już od 100zł!