Ogrzewanie - Projektowanie, Instalacja, Serwis - Siemiatycze z opinie

Uzyzskaj informacje w kategorii instalacja i serwis ogrzewania - Siemiatycze. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 1 z 1

UL. KONOPNICKIEJ 14 E, 17-300 Siemiatycze

85 655 57 60
Aktualnosci EKO-SAN Wiktor Ekonomiuk - Projekty, Handel, Montaż, Nadzór projektowanie sieci i instalacji sanitarnych, gazowych, cieplnych. kompletacja urządzeń i montaż kotłowni gazowych i olejowych wykonawstwo sieci i instalacji sanitarnych, gazowych, cieplnych, wentylacji i klimatyzacji, stacji uzdatniania wody. uruchamianie i serwisowanie urządzeń grzewczych firm : Viessmann, Wolf, Buderus, Junkers, Vaillant. wykonywanie przeglądów kotłowni gazowych i olejowych (opinie kominiarskie). pełnienie obowiązków inspektora nadzoru i kierownika budowy w zakresie sieci i instalacji sanitarnych i gazowych.
Alicja Berezowiec , 27 listopada 2025
przestrzegam wszystkich przed tym specem .wezwalam pana do naprawy pieca gazowego viessmana liczyłam że skoro serwisant to fachowiec owszem przyjechał pokręcił pokrętłami i stwierdził że już jest naprawione skasował 700 zł /bez pokwitowania paragonu/ na następny dzień piec wrócił do stanu początkowego jk zadzwoniłam to stwierdził że trzeba wymienić główną płytę po kilku dniach zadzwonił aby umówić się na naprawę .Zapytałam o koszt podał mi2800 zl płyta +naprawa kiedy zapytam za co zapłaciłam 700 zł stwierdził że za wykonaną usługę ale nie potrafił powiedzieć jaką i się rozłączył za chwilę przysłał nr konta żądając wpłaty 2800 aby chciał przyjechać tym razem zażądał zapłaty za coś co nie zaczął jeszcze robić.Wezwałam innego fachowca /nie ogłaszającego się serwisantem/ przyszedł zaczął od czyszczenia po godzince piec działał zapłaciłam 300 zł dostałam paragon.jeśli nie chcecie wydać pieniędzy na cwaniaków i oszust†ów to omijajcie tego pożal się Boże fachowca
więcej

Lokalne Opinie B2B

Alicja Berezowiec , 27 listopada 2025
przestrzegam wszystkich przed tym specem .wezwalam pana do naprawy pieca gazowego viessmana liczyłam że skoro serwisant to fachowiec owszem przyjechał pokręcił pokrętłami i stwierdził że już jest naprawione skasował 700 zł /bez pokwitowania paragonu/ na następny dzień piec wrócił do stanu początkowego jk zadzwoniłam to stwierdził że trzeba wymienić główną płytę po kilku dniach zadzwonił aby umówić się na naprawę .Zapytałam o koszt podał mi2800 zl płyta +naprawa kiedy zapytam za co zapłaciłam 700 zł stwierdził że za wykonaną usługę ale nie potrafił powiedzieć jaką i się rozłączył za chwilę przysłał nr konta żądając wpłaty 2800 aby chciał przyjechać tym razem zażądał zapłaty za coś co nie zaczął jeszcze robić.Wezwałam innego fachowca /nie ogłaszającego się serwisantem/ przyszedł zaczął od czyszczenia po godzince piec działał zapłaciłam 300 zł dostałam paragon.jeśli nie chcecie wydać pieniędzy na cwaniaków i oszust†ów to omijajcie tego pożal się Boże fachowca