Samochody - Akcesoria, Części Zamienne - Gumieńce, Szczecin z godziny otwarcia
Uzyzskaj informacje w kategorii sklepy z częściami samochodowymi - Gumieńce, Szczecin. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 17 z 17
Wyniki: 1 - 17 z 17
Wyniki z Samochody - Akcesoria, Części Zamienne w Gumieńce, Szczecin
Zamknięte
ul. Cukrowa 12 d, 71-004 Szczecin
91 431 57 47
Zamknięte
Bieszczadzka 13, 71-042 Szczecin
91 817 19 30
Zamknięte
Południowa 6, 71-001 Szczecin
797 128 239
Otwarte
Mieszka I 25 b, 70-007 Szczecin
91 420 08 00
Zamknięte
DWORSKA 38, 71-026 Szczecin
91 486 84 27
Zamknięte
Ul. Południowa 5, 71-001 Szczecin
91 885 29 49
Zamknięte
ul. Spiska 22b, 71-042 Szczecin
91 434 24 66
Zamknięte
Kruszwicka 16A, 71-043 Szczecin
600 323 737
Angelika Wojtkowiak, 16 lipca 2025
Uwaga dla wszystkich potencjalnych klientów! Zostawiłam u tego "mechanika" samochód z jasnym zleceniem wymiany zaworu EGR. Zamiast tego bez mojej wiedzy i zgody wyciął EGR z komputera, czyli zrobił nielegalne wyłączenie systemu emisji spalin i wziął za to 900 zł. Samowolka na żywca. Kiedy poprosiłam o wyjaśnienie –rozłączył się. Profesjonalizm na poziomie bazaru. Dzięki temu „fachowcowi” mam teraz samochód, który nie spełnia homologacji i może nie przejść przeglądu, a naprawa kosztuje mnie kilka razy więcej niż zapłaciłam ZA NAPRAWĘ.
Jeśli lubicie płacić za coś, czego nie zamówiliście, a potem słuchać ciszy w słuchawce – gorąco polecam. Jeśli macie rozum – omijajcie ten warsztat szerokim łukiem.
więcej
Otwarte
KRAKOWSKA 59D, 71-017 Szczecin
913332132
Otwarte
BIESZCZADZKA 25, 71-042 Szczecin
500-18-55-21
Otwarte
BIESZCZADZKA 9, 71-262 Szczecin
91 432 54 40
Zamknięte
ul. Bieszczadzka 1, 71-042 Szczecin
91 486 92 49
Lokalne opinie firmy
Angelika Wojtkowiak, 16 lipca 2025
Uwaga dla wszystkich potencjalnych klientów! Zostawiłam u tego "mechanika" samochód z jasnym zleceniem wymiany zaworu EGR. Zamiast tego bez mojej wiedzy i zgody wyciął EGR z komputera, czyli zrobił nielegalne wyłączenie systemu emisji spalin i wziął za to 900 zł. Samowolka na żywca. Kiedy poprosiłam o wyjaśnienie –rozłączył się. Profesjonalizm na poziomie bazaru. Dzięki temu „fachowcowi” mam teraz samochód, który nie spełnia homologacji i może nie przejść przeglądu, a naprawa kosztuje mnie kilka razy więcej niż zapłaciłam ZA NAPRAWĘ.
Jeśli lubicie płacić za coś, czego nie zamówiliście, a potem słuchać ciszy w słuchawce – gorąco polecam. Jeśli macie rozum – omijajcie ten warsztat szerokim łukiem.