Centrum biznesowe - Śródmieście Północne, Warszawa z strona www

Uzyzskaj informacje w kategorii centra biznesowe - Śródmieście Północne, Warszawa. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 14 z 14

Wyniki z Centrum biznesowe w Śródmieście Północne, Warszawa

Zamknięte

Smolna 4, 00-375 Warszawa

22 443 07 56
Centrum biznesowe
Otwarte

Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa

+48 22 275 97 00
Centrum Marszałkowska to nowa inwestycja oferująca ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i stację metra. To jeden z niewielu budynków publicznych w Warszawie połączonych bezpośrednio z transportem publicznym. Trudno o bardziej dogodne położenie: oprócz stacji Metro Świętokrzyska 06 w okolicy znajduje się wiele przystanków tramwajowych oraz przystanek autobusowy Mennica 04. W samym budynku także można korzystać z wielu udogodnień - szerokiej oferty sal konferencyjnych, dwóch zewnętrznych tarasów, kawiarni, apteki, optyka, sklepu spożywczego i banku. To jak własny coworkingowy mikrokosmos w samym sercu dzielnicy biznesowej.
Otwarte

Złota 59, 00-120 Warsaw

+48 885 670 900
Daj się zainspirować spektakularnym widokom na miasto wprost z 14piętrowego Skylight Building i skorzystaj z doskonałych udogodnień w prestiżowym otoczeniu Złotych Tarasów. Zachęć gości do podziwiania falistego, przezroczystego dachu i charakterystycznego centralnego dziedzińca, a później zaproś ich do zapoznania się z bogatą ofertę pobliskich sklepów i lokali gastronomicznych. Zabierz się do pracy w centralnej lokalizacji z dogodnym parkingiem, opieką całodzienną i wygodnymi, stylowymi wnętrzami, które zmotywują Cię do działania. Dzięki regularnie odbywającym się koncertom w pobliżu nie musisz martwić się o brak rozrywki wieczorami.
Otwarte

Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

+48 22 307 20 24
Położone w samym sercu Warszawy Warszawskie Centrum Finansowe to doskonała lokalizacja biznesowa oferująca najnowocześniejsze powierzchnie biurowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prywatnego biura, przestrzeni coworkingowej czy sal konferencyjnych, to centrum zaspokoi różne wymagania biznesowe z elastycznością i profesjonalizmem.
Zamknięte

rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

22 418 77 77
Usługi biznesowe, Centrum biznesowe
Otwarte

Świętokrzyska 36/34, 00-116 Warszawa

22 526 33 33
Zamknięte

ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa

660 761 500
Centrum biznesowe, Usługi biznesowe, Organizacja
Otwarte

al. Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa

22 375 30 11
EY
Otwarte

Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

22 557 70 00
Centrum biznesowe, Biuro podatkowe, Konsultant biznesowy, Usługi audytorskie
Otwarte

Grzybowska 4, 00-131 Warszawa

504 171 203
Centrum biznesowe, Centrum szkoleniowe, Usługi biznesowe
Zamknięte

ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa

606 373 129
Restauracja serwująca śniadania i drugie śniadania/lunche, Bar, Centrum biznesowe

pl. Piłsudskiego 1-3, 00-078 Warszawa

666 819 263

ul. Próżna 7/9, 00-107 Warszawa

223958600
Serwis internetowy LivUp powstał z myślą o wszystkich dzierżawcach i osobach, jakie wyszukują słusznych ofert na długoterminowy najem mieszkań bądź apartamentów. U nas każdy może ogłosić swoje mieszkanie pod najem długoterminowy bądź też znaleźć takie pomieszczenie, jakie spełni jego oczekiwania. Nie ważne, czy to w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku - na stronie LivUp znajdują się oferty z każdego zakątka Polski, dzięki czemu każdy odnajdzie przestrzeń do wydzierżawienia dla siebie. Nie kupuj, porządniej wynajmij oraz ciesz się oszczędnością!

Mariańska 6, 00-824 Warszawa