Organizacja pozarządowa - Wola, Warszawa z e-mail

Uzyskaj inforomacjeo najlepsyzch firmach w kategorii Organizacja pozarządowa w Warszawa. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i wiele więcej.
Wyniki: 1 - 20 z 20

Wyniki z Organizacja pozarządowa w Wola, Warszawa

Otwarte

ul. Górczewska 137, 01-109 Warszawa

692 913 993
Otwarte

Obozowa 82a, 01-434 Warszawa

501 010 386
Comstar jest firmą wyspecjalizowaną w świadczeniu profesjonalnych usług komputerowych na terenie Warszawy Na rynku komputerowym istniejemy od 1992 roku. Zasadniczym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego. Posiadamy również bogate doświadczenia w instalacji i obsłudze sieci, wdrażaniu systemów informatycznych. Nasza oferta skierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw, a także do odbiorców indywidualnych. Zatrudniamy rzetelnych, solidnych i kompetentnych pracowników, gwarantujemy fachowa obsługę. Naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zapewniamy dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie informatyki, oferujemy ciekawe i nieszablonowe rozwiązania a wszystko po to by nasz klient był zadowolony. W naszym sklepie internetowym oferujemy sprzedaż podzespołów komputerowych, akcesoriów, urządzeń peryferyjnych z wysyłką na cały kraj Naszą ambicją jest utrzymanie dobrej marki firmy i zadowolenie klientów.
Otwarte

ul. Ciołka 15, 00-924 Warszawa

603 864 337
Zamknięte

piętro 2, ul. Nowolipie 25B, 05-077 Warszawa

600 546 989
Stowarzyszenie lub organizacja, Organizacja non profit, Organizacja pozarządowa, Organizacja non-profit, Organizacja społeczna
Otwarte

Wolska 66, 01-134 Warszawa

665 312 958
Organizacja non profit, Organizacja pozarządowa, Organizacja non-profit
Otwarte

Deotymy 41, 01-441 Warszawa

511 760 460
Organizacja społeczna, Organizacja pozarządowa, Obsługa osób niepełnosprawnych, Fundacja
Otwarte

Al. Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa

22 439 68 02
Zamknięte

Jaktorowska 4, 01-202 Warszawa

22 499 37 33
Organizacja non profit, Organizacja non-profit, Organizacja pozarządowa
Otwarte

Al. Prymasa Tysiąclecia 79A, 01-242 Warszawa

22 897 66 97
Organizacja non-profit, Organizacja non profit, Organizacja pozarządowa, Fundacja, Organizacja społeczna
Zamknięte

ul. Siedmiogrodzka 3A, 01-204 Warszawa

608 064 077
Organizacja pozarządowa
Zamknięte

Żytnia 32, 01-191 Warszawa

22 412 66 26
Fundacja, Organizacja pozarządowa
Otwarte

ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa

510 877 825
Otwarte

ul. Chmielna 132/134, 00-020 Warszawa

22 826 64 27
Centrum ds. badań medycznych, Organizacja pozarządowa, Cukiernia, Kuchnia chińska, Centrum biznesowe, Apartament wakacyjny, Usługa medyczna, Apartamenty wczasowe

Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

798 757 707

ul. Chłodna 22, 00-891 Warszawa

880 746 644

ul. Górczewska 13, 01-189 Warszawa

661 966 696
Organizacja pozarządowa

ul. Obozowa 82 A/19, 01-434 Warszawa

737 346 871

ul. Jaktorowska 6, 01-202 Warszawa

ul. Deotymy 41, 01-441 Warszawa

22 837 92 34