Gościom podobało się najbardziej:
„Wszystko super, jedzenie bardzo dobre, fajna lokalizacja, 15-20 min pieszo do plaży, personel miły i pomocny, pokój również super, czysty i przyjemny i co najważniejsze dla mnie, czysta i dobrze wyposażona łazienka. Polecam”
Monika
Polska
„Przede wszystkim było bardzo czysto. Pościel śnieżnobiała i pachnąca. Piękne lobby i jadalnia w formie werandy. Śniadanie smaczne, urozmaicone - po prostu pyszne. Willa nieco oddalona od centrum co pozwala na wypoczynek w ciszy. Wygodny parking. Wszystko nam się podobało.”
Anna
Polska
„Cisza, spokój, czysto, przefajne śniadania, miła, pomocna obsługa.”
Małgorzata
Polska
„wspaniałe śniadania! choć na drugi dzień juz mniejszy wybór głodni nie wyszliśmy. pokoje czyste i zadbane wszystko na wysokim poziomie.. jedyne czego mi brakowało to kawy nie bylo jej ani w pokoju ani w restauracji hotelowej...(dopiero na sniadaniu) reszta bez zarzutu”
Katarzyna
Polska
„Pokoje bardzo przytulne. Miło, ładnie , czysto, nowocześnie. Personel bardzo miły. Śniadania bogate i smaczne. Bardzo polecam.”
Grzegorz
Polska
„Bardzo dobre śniadania, obiekt polecam dla rodzin z dziećmi, ponieważ w obiekcie jest sala do zabaw dla dzieci, dla dorosłych zaraz obok stół bilardowy i kuchnia, fajnym dodatkiem jest możliwość korzystania z rowerów (jeden był z adapterem do fotelika plus fotelik z kaskiem dla dziecka), rowery przyzwoite, bo większość to firma unibike, my byliśmy bardzo zadowoleni, pokój jak dla dwóch dorosłych i dziecka 15 m-cy wystarczający, swobodnie mieści się łóżko rozkładane.”
Paweł
Polska
„Śniadania bardzo urozmaicone z dużym wyborem, w tym ryb. Kawa robi się w sekundę. W saunie można się odprężyć. Ogródek niewielki ale przemyślanie i ładnie zagospodarowany, jest miejsce na relaks, placyk dla dzieci, grill, na rowery. Obiekt nieco oddalony od centrum i położony na wzniesieniu.”
Marek
Polska
„Spędziliśmy z mężem majówkę w Willi Hewelt i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.Miły i uśmiechniety personel,obiekt bardzo czysty,śniadania urozmaicone i smaczne (jedyne mini zastrzeżenie mam do świeżości buleczek ,które codziennie powinny być świeże ale myśle ze to drobiazg na który właściciele zwrócą uwage ;) )”
Anna
Polska
„Mega śniadanka, piękny przestronny pokój, uprzejmy personel ”
Ewelina
Polska
„Smaczne śniadanie, wygodne łóżko i dodatkowe atrakcje w pakiecie,”
Lucyna
Polska