Organizacja pozarządowa - Osiedle Waryńskiego, Białystok

Uzyskaj inforomacjeo najlepsyzch firmach w kategorii Organizacja pozarządowa w Białystok. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i wiele więcej.
Wyniki: 1 - 4 z 4

Wyniki z Organizacja pozarządowa w Osiedle Waryńskiego, Białystok

Zamknięte

ul. Sienkiewicza 22, 15-092 Białystok

798 591 076
Organizacja pozarządowa, Organizacja społeczna
Zamknięte

Sienkiewicza 22, 15-889 Białystok

85 744 60 96
Fundacja Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych, Lipowa 51, 15-424 Białystok

Ks. Adama Abramowicza 1, 15-872 Białystok

Organizacja pozarządowa, Organizacja społeczna

Nowy Świat 14, 15-369 Białystok

85 742 60 48

Pobliskie wyniki z kategorii Organizacja pozarządowa

Zamknięte

ul. Warszawska 6 /32, 15-427 Białystok

Organizacja non profit, Stowarzyszenie lub organizacja, Organizacja pozarządowa, Organizacja non-profit
Zamknięte

WARSZAWSKA 6, 15-950 Białystok

85 743 54 03
szkolenia zawodowe, uprawnienia zawodowe, szkolenie dorosłych, Handel organizacje, Związki gospodarcze, Izby Zawodowe, towarzystwa, Stowarzyszenia, seminaria dla młodzieży, związki, Organizacja pozarządowa, czeladnik, rzemiosło, Cechy Rzemieślnicze, seminaria dla dorosłych, Przemysł i produkcja, mistrz, szkolenie młodzieży
Zamknięte

ul. Sienkiewicza 53, lok. 3/3, 15-002 Białystok

570 151 545
Biuro podróży, Organizacja pozarządowa, Biuro turystyczne

Zwierzyniecka 10, 15-460 Białystok

ul. Legionowa 28, lok. 704, 15-281 Białystok

85 745 24 08
Fundacja, Organizacja społeczna, Organizacja pozarządowa
Zamknięte

ul. Legionowa 28, lok. 601, 15-281 Białystok

85 679 26 65
Agencja pośrednictwa pracy, Organizacja pozarządowa, Obsługa osób niepełnosprawnych
Zamknięte

Piękna 3, 15-282 Białystok

665 223 316
Organizacja pozarządowa

ul. Konstantego Kalinowskiego 1, 15-875 Białystok

85 742 50 31
Stowarzyszenie lub organizacja, Organizacja społeczna, Organizacja pozarządowa
Zamknięte

Jerzego Waszyngtona 3, 15-269 Białystok

85 744 76 96
Organizacja pozarządowa, Stowarzyszenie
Zamknięte

Kraszewskiego 4, lok. 4 "U, 15-025 Białystok

510 026 350
Usługi inżynieryjne, Organizacja pozarządowa
Zamknięte

WARSZAWSKA 32, 15-063 Białystok

(85) 651-90-08
Caritas Polska jest instytucją charytatywną Konferencji Episkopatu Polski. Została reaktywowana 10 października 1990 roku. Odwołuje się do tradycji pracy charytatywnej Caritas sprzed 1950 roku. Działa w oparciu o ustawę z dnia 17 maja 1989 r. o stosunku Państwa do Kościoła katolickiego. Od 2004 roku posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 0000198645). Caritas Polska koordynuje pracę 44 diecezjalnych i archidiecezjalnych Caritas w Polsce, wspierając je wykonywaniu ich zadań.
Zamknięte

ul . Bukowskiego 1, 15-066 Białystok

85 733 36 41
Organizacja społeczna, Fundacja, Organizacja non-profit, Organizacja non profit, Organizacja pozarządowa

ul. Pułkowa 5A/34, 15-143 Białystok

608 532 074
Zamknięte

Kozłowa 25, 15-868 Białystok

600 371 001
Organizacja pozarządowa, Obsługa osób niepełnosprawnych, Organizacja non-profit, Organizacja non profit
Zamknięte

ul. Warszawska 44/1, 15-077 Białystok

85 732 02 58
Organizacja pozarządowa
Zamknięte

Ul. Grunwaldzka 18, 15-879 Białystok

509 124 660