Evada. Produkcja Odzieży Damskiej Lekkiej, Warszawa
Godziny otwarcia
Zamknięte, Otwiera za 13 godzin
| poniedziałek | 09:00 - 16:00 |
| wtorek | 09:00 - 16:00 |
| środa | 09:00 - 16:00 |
| czwartek | 09:00 - 16:00 |
| piątek | 09:00 - 16:00 |
| sobota | Nieczynne |
| niedziela | Nieczynne |
Godziny otwarcia
Zamknięte, Otwiera za 13 godzin
| poniedziałek | 09:00 - 16:00 |
| wtorek | 09:00 - 16:00 |
| środa | 09:00 - 16:00 |
| czwartek | 09:00 - 16:00 |
| piątek | 09:00 - 16:00 |
| sobota | Nieczynne |
| niedziela | Nieczynne |
Opinie
Paweł Smoręda, opublikowano ponad 5 lata temu
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Opis
- hurt
- odzież
- konfekcja produkcja
- odzież damska
- spódnice
- spodnie damskie
Informacje gospodarcze
Zdjęcia
PRODUKTY I USŁUGI CYLEX
Masowe przesyłanie list Cylex
Chcesz szybko opublikować wiele profili firmowych online? Masowe przesyłanie Cylex umożliwia dodawanie ofert za pomocą zaledwie kilku kliknięć — idealne rozwiązanie dla katalogów, agencji oraz firm z wieloma lokalizacjami. Oszczędzaj czas i skutecznie zwiększaj swoją widoczność już od 4,00 zł netto za wpis rocznie.
Zarejestruj swoją firmę już dziś na Cylex!
Zwiększ swoją widoczność i dotrzyj do potencjalnych klientów, rejestrując swoją firmę na Cylex. To szybkie, łatwe i bezpłatne! Rejestrując swoją firmę, możesz zaprezentować swoje usługi, zarządzać swoją obecnością online, a nawet dodać wiele lokalizacji, aby przyciągnąć klientów z różnych obszarów. Nie przegap okazji, aby się wyróżnić - zarejestruj się teraz i daj się zauważyć większej liczbie osób szukających Twojej firmy!
Podobne firmy w pobliżu
- 1.85 km
Ostrobramska 75C 04-175 Warszawa +48 22 713 56 01 - 1.89 km
Ul. Ostrobramska 75C 04-175 Warszawa 604 944 227 - 1.89 km
Ostrobramska,75 C 04-175 Warszawa 600 826 204 - 1.90 km
Ostrobramska 75C 04-175 Warszawa 509 449 950 - 1.90 km
Ostrobramska 75 C 04-175 Warszawa 660 450 221 - 1.91 km
Ul. Ostrobramska 75 C 04-175 Warszawa 22 611 39 12 -
Zobacz na mapie wszystkie podobne firmy w pobliżu
Mam spodnie lniane firmy EVADA kupione lata temu - świetna jakość tkaniny, świetny krój, bardzo eleganckie, ponadczasowe, kocham je i zamierzam ufarbować (bo granat to bardzo trudny kolor, a po latach noszenia ciut stracił intensywność), żeby jeszcze kolejne lata się nimi cieszyć. Wszystkiego najlepszego dla firmy.