Profil użytkownika Paweł Smoręda
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Evada. Produkcja Odzieży Damskiej Lekkiej, Warszawa
opublikowano ponad 5 lata temu
Mam spodnicę Evada kupioną w sklepie gdzieś w Centrum kilka lat temu. świetny ołówkowy kroj... Poszkuję takich spodniczek ...
Paweł Smoręda
Mam spodnie lniane firmy EVADA kupione lata temu - świetna jakość tkaniny, świetny krój, bardzo eleganckie, ponadczasowe, kocham je i zamierzam ufarbować (bo granat to bardzo trudny kolor, a po latach noszenia ciut stracił intensywność), żeby jeszcze kolejne lata się nimi cieszyć. Wszystkiego najlepszego dla firmy.