.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Paweł Smoręda

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Evada. Produkcja Odzieży Damskiej Lekkiej, Warszawa

opublikowano ponad 5 lata temu

Mam spodnicę Evada kupioną w sklepie gdzieś w Centrum kilka lat temu. świetny ołówkowy kroj... Poszkuję takich spodniczek ...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mam spodnie lniane firmy EVADA kupione lata temu - świetna jakość tkaniny, świetny krój, bardzo eleganckie, ponadczasowe, kocham je i zamierzam ufarbować (bo granat to bardzo trudny kolor, a po latach noszenia ciut stracił intensywność), żeby jeszcze kolejne lata się nimi cieszyć. Wszystkiego najlepszego dla firmy.