Opinie Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Opinie

, 08 czerwca 2026

Z czystą przyjemnością polecam usługi Pana Mecenasa. Adwokat z dużą wiedzą i ogromem pomysłów. Bardzo skuteczny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 04 maja 2026

Tak jak inni z czystym sumieniem polecam Pana Wawrzyńca
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 marca 2026

Pan adwokat na 5 gwiazdek zasługuje w 1000 procentach. Polecam jego porady.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 marca 2026

Polecam Pana Mecenasa. Kancelaria 5 gwiazdkowa
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 17 grudnia 2025

Polecam Mecenasa. Zna się na rzeczy, jak mało kto..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 25 września 2025

Byłem w kancelarii i jestem mega zadowolony. Fachowo i rzetelnie udzielona pomoc
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 sierpnia 2025

Są prawnicy… i jest Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski – prawdziwy lider, którego nazwisko budzi szacunek w salach sądowych i daje klientowi poczucie absolutnego bezpieczeństwa. Jeśli chcesz nie tylko walczyć, ale wygrać, to właśnie znalazłeś osobę, której możesz zaufać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 23 czerwca 2025

Kancelaria bardzo solidna, już widać to przy pierwszym kontakcie telefonicznym, rzetelna pomoc i duża wiedza. Na umówionym spotkaniu tylko potwierdziłam się w tej opinii. Dziekuje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 22 maja 2025

Podziękowania za ogromne zaangażowanie i wygranie mojej mega cięzkiej sprawy. Pan Mecenas to Mistrz.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 08 maja 2025

Podziękowania za super doradztwo w mojej sprawie z szefem. Podzrawiam tak trzymać
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 17 kwietnia 2025

Polecam Pana Mecenasa, jako świetnego profesjonalistę i znawcę prawa. Podziękowania dla całej Kancelarii i życzenia zdrowych i radosnych świąt :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 10 marca 2025

Pan Mecenas Chróścielewski wygrał dla mnie bardzo skomplikowana sprawę, której nikt się nie chciał podjąć. Mogę szczerze polecić. Wspaniały fachowiec
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 17 stycznia 2025

Pozdrawiam Pana Mecenasa, który prowadził mi sprawę przeciw zusowi i wygrał. Extra!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Pan adwokat to specjalista, jakich teraz mało. Wygrał moją sprawę z pracodawcą, gdzie inni nie chcieli się nawet nią zająć. POLECAM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo polecam! Bardzo zaangażowany Pan Mecenas, doskonale wyjaśniający sytuacje, możliwości. Bezbłędne strategiczne myślenie. Bez wahania bym poprosiła Pana Adwokata o pomoc w każdej prawnej sprawie. 100% zaufania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem zachwycona ich obsługą, polecam. Przede wszystkim godni zaufania i każdych pieniędzy. Muszę przyznać, że znają się na rzeczy. Świetna obsługa. I do tego wygrana.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam Pana Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego OSOBIŚCIE wygrał moją sprawę karnaą-uniewinnienie od wszystkoch zarzutôw!!!!! Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!! Tu sobie zobaczcie jeszcze https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-karne/
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Skuteczność+doświadczenie+renoma+ osobista walka w sądzie= SUKCES=Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski. Tak mogę podsumować tę Kancelarię i dziękuję za pomoc. Jest Pan najlepszy. Były pracodawca dostal za swoje. I płaci wysoką karę. Ja znalazłam namiar na tym forum http://www.dobryprawnik-lodz.pl/thread-category/prawo-pracy/
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecamy Kancelarię Adwokacką CHRÓŚCIELEWSKA & CHRÓŚCIELEWSKI ,sprawa wygrana ,adwokavi pracujący z powołania ! Jeszcze raz dziękujemy ,w końcu możemy spać spokojnie. Nie wiem nawet jak mam dziękować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Pana Adwokata ogromna wiedza i umiejętność odpowiedniego przygotowania do rozprawy dały mi pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Nasza sprawa była niezwykle skomplikowana ze względu na zaniedbania w naszej rodzinie przez pokolenia. Jednakże, dzięki Niemu, udało się udowodnić prawdę i zwyciężyć w trudnej batalii przeciwko przeciwnikom, którzy kombinowali i próbowali nas oczernić. To prawdziwy triumf sprawiedliwości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Najlepsza kancelaria adwokacka, z którymi mieliśmy do czynienia. Przygotowanie do sprawy, potem reprezentacja - wszystko w jak najlepszym wydaniu. Do tego wygrana jak z marzeń.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa w dziedzinie prawa karnego okazało się nieocenione. Dzięki Jego profesjonalnemu podejściu, moja sprawa karna została załatwiona sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Znalazłam dużo opinii, same super mega pozytywne, ale chciałam się upewnić. I się upewniłam. Rewelacja.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Niezwykła skuteczność. Jestem ogromnie wdzięczna za prowadzenie mojej sprawy, za pomoc i złote serce. Gorąco polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Ten adwokat jest prawdziwym profesjonalistą pełnym empatii. Zawsze gotowy do słuchania, zrozumienia i wsparcia w trudnych momentach. Jego troska o klienta oraz umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami sprawiają, że zdecydowanie polecam jego usługi. Absolutny wzór godny zaufania w branży prawniczej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

W parę godzin Pan Adwokat Chróścielewski zdołał wyciągnąć mnie z aresztu, czego nie potrafili zrobić inni adwokaci przez 6 miesięcy. Jednym zdaniem zdecydowanie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalizm w każdym calu!!! Poza rzetelnym doradztwem prawnym i „życiowym” :)oraz skutecznym działaniem, otrzymaliśmy życzliwe i przyjacielskie wsparcie. Dziękujemy całemu zespołowi adwokatów kancelarii adwokackiej Chróścielewska&Chróścielewski za to, że możemy liczyć na fachową pomoc i za to, że możemy oprzeć się na profesjonalistach w podejmowaniu ważnych decyzji.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Świetny człowiek. Bardzo kulturalny facet. Korzystałam i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i sposobu podejścia do tematu. Na pewno wrócę jak będę jeszcze potrzebowała pomocy prawnika. Polecam zdecydowanie!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo polecam Kancelarię. Niesamowicie zaangażowana w sprawę. Zawsze możliwy kontakt i sprawne wyjaśnienie wszystkich kwestii. Uzyskaliśmy rewelacyjny rezultat w mojej sprawie. Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pełen profesjonalizm, proponowane rozwiązania zdecydowanie trafne poparte szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Sprawa wygrana. Polecam!!! Strzał w dziesiątkę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Mecenas Chróścielewski jest osobą godną polecenia, otrzymałem kontakt do adwokata z polecenia. Pan Mecenas obrał skuteczną strategie obrony, która poźniej konsekwentnie realizował, co przyniosło oczekiwany efekt. Dziękuję raz jeszcze za profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Kancelaria adwokacka z powolania, osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, empatyczna, ale przede wszystkim skuteczna. Pelen profesjonalizm, potrafi sluchac i zawsze dobrze doradzi. Na rozprawie dba o klienta i walczy do konca z oczekiwanym skutkiem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Moja relacja z partnerem nie należała do łatwych, nie czułam się bezpiecznie z dziećmi będąc z nim. Gdy przyszłam do kancelarii, dostałam więcej niż oczekiwałam, bo nie tylko pomoc prawną, ale też zrozumienie i wysłuchanie, a nawet namiary na psychologa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

W tej kancelarii adwokackiej panuje niezwykle przyjazna atmosfera, gdyż jest prowadzona właśnie przez takie osoby. Przez 3 lata zmagałam się sama z zwiększeniem alimentów, gdybym od razu tutaj trafiła zaoszczędziłabym mnóstwo czasu. Jesteście wspaniali.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Sprawa została bardzo szybko wygrana. Niezmiernie mnie to cieszy. Adwokat który potrafi słuchać klientów i rozwiązywać problemy. Bardzo skuteczny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobra kancelaria. Sprawa o podział majątku między mną, a byłym mężem potoczyła się bardzo pomyślnie. Dziękuję!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wspaniała kancelaria, która bez najmniejszego problemu pomogła mi wygrać sprawę o podział majątku. Niezawodni z ogromną wiedzą. Z czystym sumieniem polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobra kancelaria. Pomogli mi tutaj przejść przez trudną sprawę rozwodową z mężem przemocowcem. Dzięki nim dostałam wyłączne prawo opieki nad dziećmi. Jestem bardzo wdzięczna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

To renomowana kancelaria adwokackaspecjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umówić na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak już mi się udało to jakbym wygrała w totka. I mówię wam, warta każdej zlotówki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Adwokat, który daje bardzo duże zaangażowanie w sprawe. Nigdy nie spotkałam się z taką chęcią pomocy. Jestem zadowolona ze swojego wyboru, lepiej trafić nie mogłam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pierwszy raz trafiłam na tak bardzo zaangażowaną w moją sprawę kancelarię. Czułam chęć pomocy przy sprawie spadkowej po mojej mamie. Nie należała ona do najłatwiejszych, jednak poradzili sobie z nią bez żadnych problemów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Niesamowity specjalista z prawa pracy. Chcę Panu Mecenasowi raz jeszcze podziękować za zaangażowanie w moją sprawę. Na każdym etapie informował mnie na bieżąco oraz przygotował do rozprawy. Jest skuteczny i do tego wykazuje się ogromną empatią i kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam innym osobom, które mają problem ze swoim pracodawcą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

To renomowana kancelaria adwokackaspecjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umówić na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak już mi się udało to jakbym wygrała w totka. I mówię wam, warta każdej zlotówki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mój nieletni syn razem z kolegami trochę nawywijał. Pan Adwokat podjął się jego sprawy, dzięki czemu sąd bardzo łagodnie potraktował syna. Jestem wdzięczny za pomoc jako rodzic.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jestem pełna podziwu z jak ogromnym zaangażowaniem funkcjonuje ta kancelaria. Jestem zadowolona ze wspólpracy z nimi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Profesjonalne i indywidualne podejście do sprawy. Długo szukałam odpowiedniego adwokata i po długim czasie wybrałam - nie żałuję. Moje skomplikowane, trudne sprawy sądowe doczekały się rzeczowego, merytorycznego Pełnomocnika. Polecam bez obaw. Bardzo skuteczny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pełen profesjonalizm i absolutne zaangażowanie w sprawę. Skuteczna analiza i co za tym idzie zwycięstwo na korzyść klienta!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Kancelaria zawsze pod telefonem i odpowiada na każde nurtujące pytanie. Wszystko w terminach i bardzo profesjonalnie. Jeśli kiedykolwiek będę miała problem natury prawnej, na pewno skontaktuję się ponownie. A najważniejsze : WYGRYWAJĄ.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Szczerze polecam tę kancelarię. Sprawa prowadzona od początku do końca, bez zbędnych nieprzyjemności z jakimi miałam się okazje spotkać się w innych miejscach. Kancelaria zawsze pod telefonem i odpowiada na każde nurtujące pytanie. Wszystko w terminach i bardzo profesjonalnie. Jeśli kiedykolwiek będę miała problem natury prawnej, na pewno skontaktuję się ponownie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam w 100% tę kancelarię- rzetelna z ogromną wiedzą. Bez owijania w bawełnę działa szybko i skutecznie. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mecenas to adwokat z misją i nigdy się nie poddaje. klient może liczyć na pełne wsparcie i zaangażowanie i walkę do samego końca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dziękuję za wygraną sprawę z ZUS. Będę polecać wszytskim. Pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Uczciwość, sumienność i oddanie sprawie to dziś rzadkość.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mili ludzie otwarci i kontaktowi w sposób odpowiedzialny i profesjonalny podeszli do mojej sprawy. Polecam warto...!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Fachowa pomoc prawna i przede wszystkim pełen profesjonalizm. Nic od czapy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pełen profesjonalizm i skuteczność. Sprawę z zus udało się zamknąć bez ani jednej rozprawy. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

POLECAM. ZNAKOMITA KANCELARIA
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

ADWOKAT NA 6! SUPER ZAJĄŁ SIĘ MOJĄ SPRAWĄ I OCZYWIŚCIE WYGRALIŚMY
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

dodam coś od siebie bo warto. Pan C. Wawrzyniec to bardzo dobry specjalista. Mi pomógł (dzięki niemu nie muszę oddawać ZUSowi pieniędzy), Wam też pomoże. Jest bardzo zaangażowany i pomocny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Oceniam bardzo wysoko tę kancelarię. Byłem, skorzystałem i dzięki Nim wygrałem. Wszystkiego najlepszego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Za super profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy powinno być 6 gwiazdek
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nikt inny nie chciał prowadzić moich spraw z zusem. On się do nich zabrał i wygrał. Specjalista!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w moją sprawę. Nie często spotyka się adwokatów tak serdecznych i na prawdę służących wsparciem. Pełen profesjonalizm, sprawa przeprowadzona sprawnie, także nie pozostaje mi nic innego, jak zarekomendować tę kancelarię.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jeśli chodzi o prawo pracy to Mecenas C. nie ma sobie równych. Kilkanaście razy reprezentował moją firmę i zawsze udawało się nam uzyskać oczekiwane rezultaty, Współpraca z mecenasem C. to czysta przyjemność. Kompetentny, nieustępliwy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Mecenasa wynajął dla mnie brat. Miałem sprawę karną o pobicie. Co prawda jedynie trochę poszarpałem przeciwnika, ale ten od razu zgłosił to na policję, a szkoda gadać. Mecenas od razu podjął się skutecznych działań, dzięki którym wyszedłem na wolność, nie poszedłem siedzieć . Mogę go wiec każdemu polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ja również wybrałam tego Pana jeśli chodzi o doradzanie w prawie karnym i reprezentowanie w sądzie. Szczerze powiedziawszy nie spodziewalam sie az takiego efektu. Dzięki panu Wawrzyńcowi udało mi się przede wszystkim uniknąć wyroku za kradzież. Udowodnił że to nie ja skradłam to, o czym mówiono na sali. Warto zajrzeć na jego stronę, tam jest więcej informacji o jego skuteczności.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo się cieszę, że polecono mi właśnie mecenasa C. Osoba rzetelna, zaangażowana w prowadzone sprawy i do końca oddana sprawie. Warto przejść się do niego po poradę prawną - ma zawsze bardzo świeże spojrzenie na sprawę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z panem mecenasem. Słowny człowiek, skupiony na swoim zadaniu, bardzo angażuje się w sprawę. Wszystko dzięki niemu udało się załatwić na etapie przedprocesowym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Określając jednym słowem pracę z tą Kancelarią: profesjonalizm. Pan C. posiada szeroką wiedzę, doświadczenie i niezbędne cechy pozwalające bardzo dobrze reprezentować klienta w sądzie. Zawsze na czas i w pełni przygotowany. Sam się o tym przekonałem w trakcie naszej współpracy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo szybkie odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Odpowiedzi bardzo konkretne i rzeczowe. Polecam serdecznie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan C. wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo dobrze przygotowany na każde spotkanie, punktualny i otwarty na sugestie klienta. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mogę potwierdzić zamieszczone tu opinie – fantastyczny adwokat i przede wszystkim skuteczny, bardzo dobry kontakt i rzetelne prowadzenie sprawy. Polecam z całego serca, od początku było widać, że dobrze wie co robi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miesiąc temu potrzebowałem porady dotyczącej sprawy z zakresu prawa karnego. Pan C. na konsultacji udzielił mi bardzo trafnych wskazówek i porad, bardzo profesjonalne i przyjazne podejście.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan mecenas Ch. pomagał naszej firmie w ustalaniu kwestii kadrowych, umów, regulaminów itd. Bardzo sprawny kontakt, w każdej chwili mogliśmy wysłać zapytanie dotyczące naszych wątpliwości i uzyskać sprawną odpowiedź. Polecam współpracę z jego kancelarią, warto
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan mecenas C. zajmował się od początku do końca moją sprawą o mobbing stosowany w byłej firmie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mecenas godny polecenia. Przed rozprawą przygotował mnie na wszystkie ewentualności, nie dałem się zagiąć!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Godny zaufania, uczciwy człowiek i świetny specjalista z zakresu prawa pracy! Polecam poczytać świetnego bloga, prowadzonego przez Pana C. - to jeden z niewielu prawników, którzy chcą pomagać ludziom, a nie ich kasować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan mecenas C. wygrał dla mnie sprawę przeciwko nieuczciwemu sklepowi internetowemu! Kupiłem produkt i zamówiłem, ale sprzedawca nie chciał mi go wysłać upierac się że już dawno to zrobił... Tymczasem kurier o niczym nie wiedział, ani ja żadnych informacji nie mialem. Ze sprzedawca oczywiscie zero kontaktu... Wydzwanialem, dzwonilem, w koncu napsialem pismo i widzac ze to wszystko na nic psotanowiłem pójść z tym d opranika. Tak traiflem na pana mecenasa C. ten czlowiek narpawde bardzo mi pomogl!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Akurat ja byłem u pana mecenasa W. C. najpierw na konsultacji, a później reprezentował mnie w sądzie. Wcześniej nikt nie chciał podjąć się mojej sprawy, uważali, że nie można pociągnąć mojego byłego pracodawcy do odpowiedzialności. Pan W.wywalczył odszkodowanie dla mnie i przekonał mnie, że nie warto się poddawać
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Spotkałem pana Wawrzyńca C. w bardzo trudnym dla mnie momencie w życiu. Podał mi pomocną dłoń, kiedy bardzo tego potrzebowałem. Polecam go, ze względu na jego wytrwałość i upór na sali sądowej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Wawrzyniec C. to prawnik bliski ludziom, totalnie różny od stereotypu prawnika. Do mojej sprawy podszedł z wielkim zaangażowaniem. Dobry i sprawny kontakt, efekty mówią same za siebie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Wawrzyniec jest profesjonalnym, a przy tym bardzo przyjaźnie nastawionym do klienta prawnikiem, do którego zgłosiłam się po pomoc w sprawie trwającej już kilka miesięcy. Spodziewałam się problemów ze strony przeciwnej, a dzięki Panu Wawrzyńcowi wszystko poszło jak z górki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Z całą pewnością mogę polecić tę kancelarię wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej w obszarze prawa pracy. Miałam z nimi do czynienia w zeszłym roku i dzięki zaangażowaniu pana mecenasa wyszłam z trudnej sytuacji w pracy obronną ręką. Naprawdę doceniam jego rzetelność i profesjonalizm.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie zamieniłabym jednego prawnika stamtąd na trzech innych! W mojej sprawie pan adwokat dał z siebie wszystko - wytknął wszystkie niedociągnięcia i kłamstwa mojego byłego męża. Pracują tam niesamowici specjaliści od trudnych rozwodów i alimentów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Adwokaci z tej kancelarii zajęli się moją sprawą bardzo fachowo. Nie pisałabym polecenia, gdybym nie była w 100% zadowolona. Było dużo stresu i nerwówki tym co się stanie, bo sprawa nie była łatwa, a bardzo zawiła - a jednak sie udało Moja koleżanka była tylko u niego na poradzie prawnej,to też wyszła bardzo zadowolona z tego spotkania i uzyskanych porad :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Świadczą usługi prawne na bardzo wysokim poziomie - odpowiadają na wszystkie zadane pytania i maile, w każdej chwili mogłem do nich zadzwonić i dopytać o szczegóły mojej sprawy. Mają bardzo dobrą opinię w Łodzi i cieszą się dużym prestiżem, a współpraca z nimi to sama przyjemność.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wszystkim pozytywnym opinią wcale się nie dziwie - te komentarze są jak najbardziej zapracowane w pocie czoła, bo w kancelarii Pana C. od dawna dba się o to by wszystko było dla klienta dopięte na ostatni guzik. Również ja szczerze polecam, bo to postawa moim zdaniem godna najwyższego podziwu. Pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Pierwszy raz byłem klientem tak dobrej renomowanej kancelarii i muszę wam powiedzieć, że różnica w jakości jest gigantyczna! Pierwszy raz u prawnika czułem, że naprawdę wszystkim zależy na moim sukcesie i że wszyscy prawnicy dają z siebie wszystko by mi pomóc. Wszyscy wokół mnie wręcz skakali - po prostu bajka :) Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Kancelarie polecam wszystkim którzy oczekują od prawnika najwyższego stopnia profesjonalizmu! Sam do Pana Wawrzyńca C. szedłem cały w nerwach, bo nie miałem do tej pory zbyt pozytywnych doświadczeń ze środowiskiem prawniczym, ale okazało się, że stresowałem się zupełnie niepotrzebnie. Adwokat, który prowadził moją sprawę momentalnie mnie uspokoił - zobaczyłem, że to człowiek, który zna się na swojej pracy i który nie zostawi mnie z problemem samego. Wielka piątka z plusem zarówno dla kancelarii jak i dla prawnika!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do tej pory nigdy nie spotkałem się z taką terminowością i solidnością ze strony prawnika! Kancelaria Pana Wawrzyńca C. to dla mnie w tej kwestii wielkie, pozytywne zaskoczenie :) Jeśli zależy wam na profesjonalizmie prawnika i nie lubicie czuć się ignorowani, z kancelarii Pana C. prawdopodobnie będziecie po prostu zadowoleni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Niezawodni w każdym calu! Jestem pracodawcą i z prawnikiem z kancelarii Pana C. współpracuje regularnie przy przygotowaniu umów dla moich pracowników i ogólnie wszelkiej papierkowej robocie. Prawnik niezwykle pilny, terminowy i z olbrzymią wiedzą z zakresu swoich kompetencji. Polecam. C. zatrudnia samych najlepszych specjalistów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

O kancelarii C. mógłbym opowiadać bez końca! Najlepsza współpraca z prawnikiem w całym moim życiu! Jeśli jesteście na etapie wyboru adwokata, bardzo polecam się umówić właśnie tam, bo są naprawdę bezkonkurencyjni i nie sądzę by w Łodzi ktoś mógł się z nimi równać. Nie ważne nawet do kogo konkretnie się umawiacie - wszyscy zatrudnieni tam prawnicy to świetni specjaliści w swoich dziedzinach prawa, więc nie sądzę by miały was spotkać jakieś przykre niespodzianki. Pozdrawiam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do kancelarii mecenasa C. pierwszy raz szedłem z ręką na sercu, bo była to moja pierwsza wizyta u prawnika i bardzo się nią stresowałem. Już po pierwszej minucie rozmowy z prowadzącym mnie adwokatem, wiedziałem, że całe te nerwy były zupełnie niepotrzebne i że jestem w najlepszych możliwych rękach. Cały stres po prostu gdzieś prysł :) Rzeczywiście okazało się, że nie było się czym martwić, a mój prawnik jest bardzo doświadczonym i zarazem uprzejmym specjalistą, który zwyczajnie po ludzku chce mi pomóc. Moją sprawę udało się szybko wygrać, a teraz wiem, że jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował pomocy prawnej, pójdę właśnie do kancelarii mecenasa C.. Z mojej strony polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo miły, przyjazny adwokat :) Współpraca z tym człowiekiem była dla mnie czystą przyjemnością i będę ją z pewnością zawsze miło wspominał. Jeśli szukacie adwokata, który poza tym, że będzie kompetentny będzie też po prostu ludzki, to z pewnością będziecie bardzo zadowoleni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do Pana C. trafiłam w zasadzie z przypadku i do dziś nie mogę się nadziwić jakie miałam szczęście, że znalazłam się akurat tam :) Świetny specjalista od prawa karnego, jak i również świetny, bardzo pozytywny człowiek. Nigdy wcześniej nie spotkałam adwokata który miałby tak przyjazny i otwarty stosunek do klienta! Polecam szczerze wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą do kogo iść ze swoją sprawą... Mi wybór Pana C. zaoszczędził całe mnóstwo trosk i nerwów, a teraz z perspektywy czasu coraz bardziej doceniam wysiłek jaki ten człowiek włożył żeby mi pomóc :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra współpraca na płaszczyźnie przygotowywania umów i regulaminów do spółki. Pan mecenas poświęcił mi trochę swojego czasu, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Widać, że pasjonuje się tym, co robi na co dzień. Żadnych problemów z terminami, wszystko zawsze oddane na czas. Szczerze polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Wawrzyniec to bardzo sumienny i uczciwy fachowiec! Nie dość, że przyjął mnie na pierwszą wizytę zupełnie poza godzinami pracy kancelarii (rozumiejąc jak bardzo zależy mi na czasie), to jeszcze poświęcił mi sto procent swojej uwagi i właściwie przez cały czas naszej współpracy mogłem na nim polegać. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto poszukuje prawnika, który byłby naprawdę godny zaufania. Pan C. jest po prostu najlepszy :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam! Sprawa karna związana z wypadkiem samochodowym okazała się całkiem prosta bo reprezentował mnie pan mecenas C. Gdyby takich prawników było więcej... :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Kancelaria tak dobra, że konkurencje trzeba im "dorabiać" na siłę! Pan Wawrzyniec C. swoją wiedzą i zdroworozsądkowym podejściem, moim zdaniem po prostu zwyczajnie deklasuje innych łódzkich prawników. Sam miałem okazje być jego klientem w sumie dwukrotnie i za każdym razem zostałem potraktowany bardzo uprzejmie i profesjonalnie. Również w sądzie Pan mecenas reprezentuje najwyższy światowy poziom - potrafi postawić na swoje w dyskusji, co przynosi naprawdę rewelacyjne efekty :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Solidny, terminowy prawnik :) Chyba najlepszy specjalista w kwestiach prawa pracy u jakiego zdarzyło mi się być, a uwierzcie, że w życiu obszedłem naprawdę wielu adwokatów. Pan mecenas reprezentował mnie w sądzie i nie wyobrażam sobie by ktokolwiek mógł to zrobić lepiej niż on :) Bardzo skuteczny i nieustępliwy człowiek. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam! Z panem Wawrzyńcem naprawdę dobrze mi się współpracowało, chyba najlepszy specjalista u jakiego zdarzyło mi się być. To człowiek pracy i widać, że zależy mu na tym by swoje obowiązki zawsze wykonywać najlepiej jak to tylko możliwe. Nigdy nie było problemów z terminowością ze strony Pana mecenasa, ani z jakością przygotowywanych przez niego dokumentów... Jednocześnie wobec mnie Pan Wawrzyniec był bardzo cierpliwy i wyrozumiały - mimo, że przez natłok obowiązków wielokrotnie zdarzało mi się nie przyjść na czas, albo w ostatniej chwili odwołać umówione spotkanie :) Bardzo miły człowiek i genialny prawnik!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi