Opinie Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nareszcie prawnik z naprawdę odpowiedzialnym, godnym zaufania, podejściem do swojej pracy! Pan W. już od początku naszej współpracy stale pozytywnie mnie zaskakiwał - za pierwszym naszym spotkaniem przyjął mnie zupełnie poza godzinami pracy kancelarii i w dodatku nie robił z tego powodu żadnych problemów, bo jak twierdził i tak zostaje po godzinach by pracować nad różnymi sprawami. Mimo tego, że był wprost zawalony robotą, moją sprawę potraktował bardzo poważnie i poświęcił mi dużo uwagi. Naprawdę nie mogę narzekać. Cenię osoby takie jak on, które zawsze wszystko starają się wykonać najlepiej jak tylko są w stanie! Prawnik z powołania!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Niekwestionowany mistrz w zakresie prawa pracy! Powierzenie Panu C. sprawy, którą wytoczyłem przeciwko byłemu pracodawcy o skandaliczne wręcz warunki panujące w naszej fabryce (niezgodne z BHP) to byl strzał w dziesiątkę. Wcześniej sprawą zajmował się inny adwokat i to byłą prawdziwa męczarnia. Sprawa ciągnęła się ponad pół roku, a w zasadzie miało się wrażenie, że stoi w miejscu. Dopiero jak przejął ją Wawrzyniec C. wszystko nabrało tempa. Pan mecenas odkrył mnóstwo nieprawidłowości i błędów których dopuścił się poprzedni "specjalista" i na szczęście całość udało mu się sprostować. W zaledwie miesiąc sprzątnął cały ten syf i udało mu sie doprowadzic do mojego zwyciestwa!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Wawrzyniec C. pomógł mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji życiowej, gdy zostałem oskarżony niesłusznie o pobicie. Świetny, bardzo zaangażowany prawnik, na którego przez cały czas mogłem liczyć. Odbierał telefony nawet poza godzinam pracy kancelarii i zawsze wszystko bardzo dokładnie i na czas przygotowywał.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Genialny prawnik, a prywatnie również bardzo miły, otwarty człowiek. Polecam pomoc tego Pana wszystkim szukającym adwokata, który by ich godnie reprezentował w sądzie. W moją sprawę Pan Wawrzyniec bardzo się zaangażował i włożył ogrom pracy w mój sukces. Podczas naszych rozmów zawsze był cierpliwy i otwarty na sugestie. Wykazywał się również olbrzymią, imponującą wiedzą prawną. Na sali sądowej z kolei był nieustępliwy i bardzo opanowany, co zdecydowanie przyczyniło się do mojego zwycięstwa. Poolecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Wawrzyniec to uczciwy, godny zaufania człowiek, a przy tym świetny prawnik, który dba osobiście o wysoki standard swojej kancelarii. Od lat pomaga mi prawnie w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej i nigdy jeszcze nie miałem powodu by na niego jakkolwiek narzekać. Wszystko zawsze przygotowywał na czas i bardzo sumiennie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra kancelaria. Pan Wawrzyniec to mistrz w swoim zawodzie i specjalista jakich mało. Miałem bardzo ciężką sytuacje prawną i czułem, że nie mam żadnej drogi wyjścia, ale on jednak ją znalazł i dzięki swojemu zaangażowaniu i ogromowi pracy jaki włożył, udało mu się mi pomóc. Od tamtej pory polecam go wszystkim znajomym. Ciężko znaleźć tak dobrego prawnika.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Wawrzyniec C. sprawił, ze odzyskałem wiarę w prawników! Kiedy przejął moją sprawę (poprzedni prawnik był fatalny) od razu wszystko zaczęło się układać. Pan Wawrzyniec uspokoił mnie i pokierował. Zajął się praktycznie wszystkimi aspektami prawnymi i formalnymi, tak, że nie musiałem się niczym martwić. Daję najwyższą ocenę :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Dzięki nim moja córka wygrała trudną sprawę w sądzie przeciwko pracodawcy! Bardzo fachowi, zaangażowani prawnicy. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Uratowali mnie przed bezprawną odsiadką w areszcie! Naprawdę niesamowicie skuteczni, skrupulatni prawnicy! Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Chyba najlepsza kancelaria w całej Łodzi :) prowadzili już niejedną moją sprawę i zawsze świetnie układala się mi współpraca z kancelarią. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Super! Prowadzili już nie jedną moją sprawę i nie raz wyciągali mnie z bagna :) Bardzo dobra, fachowa kancelaria. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Świetna kancelaria i świetni prawnicy! Dzięki ich pomocy moja córka wygrała sprawę przeciwko byłemu szefowi, która wcale do łatwych nie należała. Polecam z jej imieniu i w swoim :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Moim zdaniem kancelaria zdecydowanie warta uwagi - chyba nie ma nikogo kto świadczyłby w Łodzi tak fachową pomoc prawną, w tak rozsądnej, umiarkowanej cenie. Choćby dlatego warto się na nich zdecydować... Dodatkowo prawnik prowadzący moją sprawę był niesamowicie miły i optymistyczny, co bardzo dodało mi otuchy kiedy jej potrzebowałem. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zdecydowanie najlepsza kancelaria w Łodzi - zwłaszcza w sprawach rozwodowych, to specjaliści
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam tą kancelarie. Profesjonalizm i zaangażowanie prawników godne podziwu. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bezkonkurencyjna firma, świetni prawnicy. Generalnie podczas całej naszej współpracy byłem stale pozytywnie zaskakiwany. Kiedy myślałem, że już jest idealnie, prawnicy bombardowali mnie kolejnymi genialnymi pomysłami i szokowali terminowością. Polecam! Rzadko zdarza się takie podejście do klienta... :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Świetne rozwiązanie sprawy karnej. Dzięki apelacji którą złożyli w moim imieniu udało się wyjść z tego wszystkiego z twarzą. Nie muszę chyba mówić że jestem kompletnie nie winny i tylko sąd nie chciał w to uwierzyć.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Kiedy były pracodawca dążył za wszelką cenę do tego, aby mnie zwolnić, stwierdziłam, że muszę coś na to poradzić. Nie wiedziałam co robić. Koleżanka poleciła mi prawników z kancelarii mecenasa C. I to był najlepszy wybór. Bardzo mi pomogli!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Świetnie wspominam współpracę z tą kancelarią podczas walki z byłym szefem o urlop i niesprawiedliwe wynagrodzenie. Takich prawników mogę polecić każdemu! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dziękuję za pomoc prawnikom z kancelarii pana mecenasa C. W sumie nie wiem co bym bez nich zrobiła. Dzięki nim wygrałam bardzo ciężką sprawę w sądzie z byłym pracodawcą. Jestem bardzo wdzięczna!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Chciałem bardzo podziękować prawnikom z kancelarii Pana mecenasa C.! Nie dość, że jako jedyni w całej Łodzi podjęli się mojej dość trudnej sprawy w sądzie, to jeszcze dzięki zaangażowaniu i solidności prowadzącego mnie prawnika, udało mi się tą sprawę wygrać. Wszystko odbywało się terminowo i w miłej atmosferze, a współpraca z kancelarią nie zrujnowała mnie finansowo. Gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z tą kancelarią. Prawnicy pracujący u Pana C. to naprawdę profesjonaliści, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Cenię ich bardzo za fachowe i uprzejme podejście do klienta, oraz szybkość w wykonywaniu pracy. Moja sprawa został rozstrzygnięta na moją korzyść, a to wszystko właśnie dzięki ich pomocy. Bardzo gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dobrze wspominam współpracę z tą kancelarią. Bardzo profesjonalna i co ważniejsze miła obsługa klienta, czego próżno szukać u konkurencji. Pracodawca zwlekał z wypłatą wynagrodzenia w wysokości trzy miesięcznej pensji - myślałam, że już nigdy nie odzyskam tych pieniędzy. Na szczęście koleżanka poleciła mi prawników Pana C.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Serdecznie Polecam !!! Adwokaci z Kancelarii Mecenasa Wawrzyńca C. zajęli się moja sprawa karna w Polsce. Zaraz po zapoznaniu się ze sprawą wzieli się do pracy i nie tracąc czasu działali. Świetne podejście do Klienta. Bardzo dobrze wspominam również współpracę z całą kancelarią. Dodatkowo mogę powiedzieć że obaj adwokaci wykazali się rzetelnym i uczciwym podejściem do tematu. W efekcie okazali się bardzo skuteczni, gdyż sprawa zakończyła się na moją korzyść.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W pełni zgadzam się z poprzednikami, w tej kancelarii można spotkać tylko bardzo dobrych adwokatów o dużej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Moją sprawę w sądzie wygrali i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dziękuję!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Duzo dobrego słyszałem o kancelarii Wawrzyńca C., ale przyznam, że jakość świadczonych przez nich usług zaskoczyła mnie. Bardzo rzeczowi, mojej sprawie przyjrzeli się dokładnie i już na pierwszym spotkaniu zaproponowali kilka rozwiązań. Myślałem, że sądzenie się z bankiem będzie walką z wiatrakami, ale okazało się, że z tymi prawnikami wszystko jest możliwe
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ja akurat byłam klientką kancelarii pana Wawrzyńca i jestem bardzo zadowlona z ich pracy. . Miałam problem z nie respektowaniem kilku punktów mojej umowy przez zleceniodawcę oraz jak również w zakresie wypłacenia wynagrodzenia Pewnie sama bym nic nie wywalczyła, ale z pomocą mecenasa z tej kancelarii udało mi się udowodnić swoje prawa i nie zostałam oszukana pod względem finansowym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W tej kancelarii pracuje niesamowity zespół, którego celem jest rzeczywiście pomaganie ludziom. Uzyskałam od nich pomoc prawna w sprawie dyskryminacji i mobbingu, z którymi niestety miałam do czynienia w byłej pracy. Wykazali się dużym zrozumieniem wobec tego co przeszłam i przez cały czas czułam wsparcie z ich strony. Udajcie się do nich, pomogą nawet w sprawach beznadziejnych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

skorzystałem z porady prawnej w tej kancelarii, potrzebowałem pomocy w związku z nową umową o pracę. dowiedziałem się, z czego mogą wynikać problemy w przyszłości i mogłem przystąpić do dalszych negocjacji z szefem. sprawny kontakt (kiedy zadzwoniłem do nich, umówiliśmy się jeszcze w tym samym tygodniu) i fachowa pomoc.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pani prawnik z tej kancelarii bardzo pomogła mi przy rozwodzie. Nasze działania były od początku ustalone, wiedziałam wszystko o następnych krokach, które miałyśmy podjąć. Doceniam ich podejście do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Kancelarię Pani C. poleciła mi znajoma, korzystająca z ich wsparcia przy rozwodzie. Ja zgłosiłam się do nich z dość trudną sprawą spadkową i uzyskałam kompetentną poradę i pomoc. Udało mi się dzięki temu przebrnąć przez całą sprawę, za co jestem im bardzo wdzięczna. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

jeśli ktoś żąda od ciebie 1500 złotych alimentów to wiesz że coś jest nie tak :) właśnie prawnik z tej kancelarii pomógł mi wydostać się z takiej niewygodnej sytuacji. udowodnił mojej żonie że chyba trochę przesadziła :) dzięki za pomoc!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

mialem okazje brac udzial w ciezkim procesie. zona posadzila mnie o zdrade, oczywiscie nie miala na to zadnych dowodow. chciala zrzucic cala wine na mnie i jej celem bylo aby rozwod odbyl sie z orzeczeniem o winie. na szczescie z pomoca prawnika z tej kancelarii udalo mi sie powolac swiadkow ktorzy przyznali ze to klamstwa i pomowienia. jestem im abrdzo wdzieczny za pomoc i za doradztwo. super ludzie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

bardzo mile wspominam współpracę. prawnicy z kancelarii pani mecenas chróścielewskiej pomagali mi uporać się z separacją od strony prawnej. nie wiem co bym zrobiła gdyby nie oni. polecam ich też za bardzo dobry kontakt i ceny, a także naprawdę wysoką jakość świadczonych przez nich usług.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jak rozwod to tylko z ich pomoca. Bardzo oddani prawnicy. Swietnie mi się z nimi wspolpracowalo dlatego wszystkim polecam. Gdyby ktos potrzebowal bardziej szczegolowych informacji to zapraszam do kontaktu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Moim zdaniem to najlepsza kancelaria w Łodzi. Można udać się do nich z większością problematycznych spraw, a oni zawsze znajdą rozwiązanie :) Prowadzili już moją sprawę spadkową i rozwodową. Ciekawe jaka będzie kolejna :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dobrze wspominam naszą współpracę. Pani mecenas Chróścielewska i jej pracownicy byli bardzo mili dla mnie. Rozwód przebieg bez zakłóceń. Jeśli mogłabym komuś polecić kancelarię to byłaby właśnie ta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobrze wspominam czasy, gdy rozwodziłem się z żoną - jakkolwiek źle to brzmi ;) To właśnie prawnicy z kancelarii mecenas Chróścielewskiej prowadzili całą sprawę, a ja z tej współpracy do dziś czerpię korzyści. Jestem zadowolony i bardzo dziękuję za wszystko :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

To bardzo dobra kancelaria. Dwa lata temu, kiedy dzieliłem z żoną majątek, byłem u nich poprosić o pomoc bo wiedziałem, że sam nie dam rady. To świetni prawnicy, chętni do pomocy, a przy okazji z bardzo ludzkim podejściem do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Kancelaria jest bardzo na poziomie. Kiedy chciałam znieść współwłasność, którą miałam z bratem na dom po rodzicach, za namową koleżanki udałam się właśnie do nich. Bardzo profesjonalne podejście i świetna współpraca. Taka kancelaria to strzał w dziesiątkę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

w sprawach spadkowych nie maja sobie rownych. to swietna kancelaria gotowa do pomocy kazdemu. dzieki nim napisalam testament i wydziedziczylam najblizsza rodzine z zachowku. pozdrawiam z norwegi
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Ja również dołączam do poleceń tej kancelarii. Tylko i wyłącznie dzięki ich rzetelnej pomocy nie straciłam pracy, gdy szef chciał mnie niesłusznie zwolnić. Godna zaufania kancelaria, a prawnicy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Warto się do nich zgłosić z każdym problemem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobra współpraca. Rozwód przeprowadzony na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak zostałam przyjęta. Przede wszystkim jestem jednak zadowolona z tego, że rozwód już za mną i o nic nie muszę się martwić. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję za pomoc i cały czas który mi poświeciliście! Jesteście najlepszą kancelarią w Łodzi. Gdyby nie Wy to ta cała sprawa o alimenty skończyłaby się korzystnie tylko dla mojego byłego męża a co z dziećmi? Dziękuję jeszcze raz! Pozdrawiam Kasia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem wdzięczny tej kancelarii za pomoc. Była żona chciała zabrać mi wszystko. Uważała, że należy się jej mój majątek po rodzicach. Byłem już wykończony psychicznie, na szczęście znajomy polecił mi tę kancelarię i postanowiłem potraktować ich jako ostatnią deskę ratunku. Udało się. Jestem bardzo zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jeśli rozwód przed Wami to koniecznie zgłoście się do tej kancelarii. Otrzymałam od nich konkretną pomoc, reprezentowali mnie w sądzie, wywalczyli dla mnie i dla dzieci odpowiednie alimenty. Takich prawników to ze świecą szukać :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pracuje tam wielu świetnych prawników. Reprezentowali mnie w sądzie podczas sprawy karnej o rozbój. Dzięki nim oskarżony dostał to co mu się należało czyli wysoką karę. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju prawnicy, którzy wiedzą, co to sprawiedliwość.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Już myślałam, że nie znajdę dobrej kancelarii która pomogłaby mi z alimentami. Za poleceniem koleżanki zgłosiłam się do kancelarii mecenas C.. Bardzo mi pomogli i jestem bardzo zadowolona. Wysokość alimentów zadowala mnie i moje dzieci :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem zadowolony. Trafiłem do prawników z kancelarii pani mecenas C. przypadkiem, z polecenia. Szukałem takich osób, które pomogą mi poprowadzić sprawę podziału spadku od A do Z. I tak też się stało. Bardzo fajny, młody zespół z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Ja korzystałam z pomocy prawników z kancelarii pani mecenas C., którzy pomagali mi przy rozwodzie. Jedną z ważniejszych dla mnie cech, które ich opisują jest wielka empatia - traktują każdego klienta indywidualnie i liczą się ze zdaniem. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim serdecznie polecam współpracę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo serdecznie polecam te kancelarie. Prawnicy którzy pracują z panem mecenasem bardzo mi pomogli w sprawie o niesłuszne zwolnienie z pracy. Dzięki nim odzyskałem swoją prace, a przede wszystkim swój honor. Warto się z nimi kontaktować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałem okazję korzystać z usług tej kancelarii. Prawnicy, którzy tam pracują bardzo pomogli mi, doradzając jak poradzić sobie z niesprawiedliwym szefem. Okazało się, że jako pracownik mam o wiele więcej praw, niż byłem tego świadomy. Dzięki nim odzyskałem pewność siebie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tej kancelarii i polecam ją wszystkim.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wiem, że kancelaria mecenasa C. zajmuje się prawem pracy, ale ja akurat potrzebowałam pomocy w zakresie prawa karnego. Padłam ofiarą oszustwa. Chciałam pomóc sąsiadowi, a okazało się, że jest zwyczajnym wyłudzaczem ...Na szczęście prawnicy z tej kancelarii bardzo mi pomogli. Sprawa trafiła do sądu, ale byłam tam pod dobrą opieką. Najważniejsze, że odzyskałam pieniądze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Mój pracodawca bezzasadnie wypowiedział mi umowę o pracę. Wiedziałam, że się myli w swojej decyzji i nie ma w tym żadnej merytoryki, ale byłam też świadoma tego, że bez dobrego prawnika nie dam sobie rady z nim. Na szczęście trafiłam na renomowany zespół prawników pracujących pod kierunkiem mecenasa Wawrzyńca C., a dzięki nim sprawa trafiła do sądu. Udało się udowodnić, że zwolnienie było bezzasadne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Potrzebowałam pomocy w zakresie odzyskania odszkodowania za to, że pracodawca rozwiązał ze mną umowę. Zrobił to niezgodnie z prawem, więc postanowiłam powalczyć o swój honor oraz o wynagrodzenie, które na kilka miesięcy straciłam w ten sposób. Pan mecenas Wawrzyniec Chróścielewski okazał się bardzo doświadczonym prawnikiem i szybko doprowadził do wyjaśnienia całej sytuacji na moją korzyść.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Chciałam pomóc komuś z rodziny by sprawa o o dozór elektroniczny. Lepsze to niż spędzenie większości czasu w areszcie. Doczytałam , że mecenas Chróścielewski specjalizuje się w takich sprawach i postanowiliśmy skorzystać z jego pomocy. Od razu widać, że jego wiedza jest spora. Szybko poradził sobie z tą sprawą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Według mnie jest to jeden z lepszych adwokatów w naszej okolicy. Człowiek godny polecenia. Wiedza jaką posiada pozwala rozwiązywać mu nawet najcięższe sprawy. Jeżeli ktoś szuka pomocy przy sprawach karnych to na niego zdecydowanie może liczyć.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Niestety - stałem się ofiarą mobbingu w pracy. Kiedy zatrudniałem się do tej firmy to wydawało mi się, że jest to praca moich marzeń... Ale niestety, wszystkie moje marzenia legły w gruzach. Na szczęście dzięki Panu Mecenasowi, który poprowadził moją sprawę w sądzie i ją wygrał - odzyskałem swój honor i chęci na dalsze poszukiwanie pracy marzeń :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Potrzebowałam pomocy w zakresie obsługi mojej firmy, a konkretnie - w przygotowaniu umów o zakazie konkurencji. Na panu mecenasie można polegać w tym zakresie - w krótkim terminie uporał się z tym zadaniem. A ja mam teraz spokój, że odpowiednio się zabezpieczyłam w tym temacie i że pan Chróścielewski czuwa nad resztą od strony prawnej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Po rozwodzie z żoną moja była starała się o to, aby mnie eksmitować - z mimo wszystko ciągle naszego - mieszkania (nie mogliśmy dojść do porozumienia w kwestii podziału majątku). Jej adwokat nie odpuszczał, więc i ja poszukałem dobrego prawnika, którym był właśnie P. Mecenas C. Jego wiedza prawnicza i konsekwencja w działaniu na rzecz klienta przyniosły oczekiwane przeze mnie rozwiązanie - nadal mieszkam u siebie. Choć wojny o majątek jeszcze nie skończyłem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn zostałem posądzony o oszustwo. Wiedziałem , że jestem niewinny ale bałem się że sam nie będę w stanie tego udowodnić dlatego też zdecydowałem sie na pomoc mecenasa. Później okazało sie jak bardzo dobrą decyzje podjąłem. Gdyby nie Pan mecenas już miałbym wyrok za oszustwo. Wielkie DZIĘKUJE!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Miałem problem z prawa karnego. Wplątano mnie bezpodstawnie w sprawę z narkotykami. Na szczęście p. mecenasowi C. udało się udowodnić moją niewinność przed sądem i jestem wolnym człowiekiem, oczyszczonym z zarzutów za co jeszcze bardzo dziękuje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zdecydowanie najbardziej profesjonalny adwokat w Łodzi. Pomógł mojemu synowi w niesłusznym oskarżeniu udziału w bójce, sprawnie poradził sobie ze sprawą i udowodnił jego niewinność. Polecam każdemu usługi mecenasa C.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Adwokat gody polecenia. Ma ogromną wiedzę z zakresu prawa karnego i potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe aspekty sprawy. Oby było więcej takich prawników, którzy z chęcią pomagają swoim klientom i nie patrzą tylko na zarobek ale i dobro człowieka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Miałem problem z podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Znajomy polecił mi Pana Mecenasa Chróścielewskiego i nie żałuję, że zaufałem mu w kwestii rozwiązania mojego problemu. Widać, że to bardzo doświadczony adwokat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jeden z najlepszych adwokatów, jakich spotkałem. W prawie podatkowym czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo oddany swojej pracy i rzetelny człowiek. Polecam każdemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Miałem problem związany z podatkami w firmie - musiałem odwoływać się od niesłusznie naliczonych mi pieniędzy. Sam pewnie nie dałbym sobie rady, więc zdecydowałem się na pomoc Kancelarii p. Wawrzyńca C. Jego wiedza w zakresie prawa podatkowego, jak i doświadczenie w załatwianiu tego typu spraw okazało się bezcenne. Sprawę szybko wyprostował, a ja dostałem kasę z powrotem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jestem pod dużym wrażeniem, a współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Pomoc i reprezentacja w sądzie pracy naprawdę na wysokim poziomie. Serdecznie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry i skuteczny prawnik w zakresie prawa karnego, prawa pracy oraz prawa spadkowego. Angażuje się w prowadzone sprawy i ma indywidualne podejście do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry fachowiec

, opublikowano ponad 12 lata temu

Rzetelny, punktualny co się rzadko zdarza. Nie zdziera z ludzi, umie wszystko wytłumaczyć.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry adwokat

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie mam się do czego przyczepić. Wszystko ok. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do klienta.Zaangażowany w swoją pracę oraz kompetentny fachowiec.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ok

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry fachowiec. Szybko pomoże oraz doradzi. Nie wyłudza pieniędzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Ok

, opublikowano ponad 12 lata temu

Z miłą chęcią i czystym sumieniem wystawiam pozytywną opinię. Adwokat, który posiada bardzo obszerną wiedzę oraz nie obiecuję nie wiadomo czego. Same konkrety.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Pomocny

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo kompetentny, pełen wiedzy oraz przychylny dla każdego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godny polecenia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mecenas C zna się doskonale na prawie karnym, a do tego posiada bardzo dużą wiedę w tej dziedzinie prawa. Ma także indywidualne podejście do każdej sprawy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

świetny specjalista

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wg. mnie Pan mecenas jest świetnym adwokatem. Widziałem go w akcji, pomagał mojej rodzinie w nieciekawej sytuacji młodego nastolatka, który myślał, że po skończeniu 18 lat jest już całkiem dorosły.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pan mecenas ma naprawdę mnóstwo pozytywnych opinii, takż ei na innym portalu znalazłem aprę przychylnych komentarzy: Pozdrawiam!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zna się na prawie karnym

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wg. mnie Pan Chróścielewski jest świetnym specjalistą z prawa karnego. Syn sąsiadki wdał się jakiś czas w nieciekawe towarzystwo, ale pomoc pana mecenasa była nieodzowna. Dzięki niemu ma szansę wyjść na ludzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo dobry adwokat, angażuję się w swoją pracę. Pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Ok

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jeżeli ktoś szuka dobrego adwokata to polecam. Już 2 razy byłam zmuszona do korzystania z usług tego Pana i się nie zawiodłam. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jakość usług na najwyższym poziomie. Po mimo wielu obaw nie zawiodłam się! Pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Terminowy i skuteczny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mecenas C. prowadził moją sprawę, gdzie zostałam niesłusznie posądzona o kradzież w pracy. Oczywiście sprawę wygrał, za co bardzo dziękuję. Widać, że adwokat potrafi zatosowć swoją wiedzę w praktyce i ma duże doświadczenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

prawo karne

, opublikowano ponad 13 lata temu

Też tak uważam o panu C. Co prawda sama osobiście nie potrzebowałam Jego pomocy, ale mój bratanek trochę narozrabiał, a Pan mecenas świetnie rozwiązał Jego problem, dzięki czemu chłopak ma szansę wyjść na ludzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

W 100% spełnili moje oczekiwania!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Korzystałam z usług Kancelarii Wawrzyniec C. gdy niesłusznie zostałam zwolniona z pracy zaraz po urlopie macierzyńskim... sprawa była dość skomplikowana, ale nie będę się nad tym teraz rozwodzić. Ogólnie wygraliśmy, wszystko odbyło się sprawnie i ze strony kancelarii pełne zaangażowanie... polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry prawnik

, opublikowano ponad 13 lata temu

Adwokat taki, jakiego sobie wyobrażałam - niezwykle zaangażowany w obronę klienta. Mój siostrzeniec miał problemy z prawem, wracał ze znajomymi z dyskoteki, prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Namiar na Pana Wawrzyńca dostałam od koleżanki z pracy - polecała go, jako prawnika specjalizującego się właśnie w tego typu sprawach. Postanowiłam skontaktować się z Panem adwokatem. To był dobry wybór, bo skutecznie wybronił syna mojej siostry. Myśleliśmy, że dostanie dużo większy wyrok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godny polecenia i skuteczny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem bardzo wdzięczna Panu mecenasowi za wygranie mojej sprawy. Gdy zostałam niesłusznie zwolniona i pomówiona przez pracodawcę nie wiedziałam co mam zrobić. Na szczęście mecenas C. wiedział co robić. Jest bardzo konkretny, skuteczny no i przede wszystkim zna się na prawie pracy, dzięki czemu nie dał się nikomu zaskoczyć i zawsze wiedział co ma mówić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Prawo karne

, opublikowano ponad 13 lata temu

To naprawdę bardzo dobry adwokat. Pomógł mi w dosyć skomplikowanej sprawie karnej o wypadek i na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Mecenas C.ma bardzo indywidualne podejście do klienta, ceny też są moim zdaniem w porządku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

rzeteny i skuteczny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zgłosiłem sie do neigo po pomoc gdzie byłem oskarżony o spowodowanie wypadku. Okazał sie bardzo knkretnym i rzetelnym adwokatem, bardzo zaangażowanym by mi pomóc.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

prawo spadkowe

, opublikowano ponad 13 lata temu

Błyskotliwy i skuteczny adwokat. Dzięki niemu udało mi się wygrać batalię z moją rodziną o tzw. zachowek. W takiej sytuacji niezbędny jest adwokat pokroju Pana W. C.. Facet konkretny i wiedzący o co chodzi i jak wygrać. A z rodzina najlepiej wychodzi się na zdjęciu....Polecam Pana mecenasa C.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

karna sprawa

, opublikowano ponad 13 lata temu

jestem zadowolony i to bardzo z uslug mec. Chróścielewskiego. groziła mi odsiadka 2 lata, bylem na warunkowym , miedzy czasie dostalem wyrok 2 lat. Myślałem ze to koniec i idę siedzieć. zgłosiłem się do adw.Chróścielewskiego za namową żony, doprowadził do uchylenia wyroku, a jestem na wolności.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi