Profil użytkownika Kornelia
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski, Łódź
opublikowano ponad 9 lata temu
Ja akurat byłam klientką kancelarii pana Wawrzyńca i jestem bardzo zadowlona z ich pracy. . Miałam problem z nie respektowaniem kilku punktów mojej umowy przez zleceniodawcę oraz jak również w zakresie wypłacenia wynagrodzenia Pewnie sama bym nic nie wywalczyła, ale z pomocą mecenasa z tej kancelarii udało mi się udowodnić swoje prawa i nie zostałam oszukana pod względem finansowym.