.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika tom

Opinie 2

Opinie

Opinia na temat Auto-Rege PHUP J. Ciszka, Kożuchów

opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo wygodna forma współpracy. Dla lokalnych możliwość skorzystania z usługi stacjonarnie, a dla każdego opcja sprzedaży wysyłkowej bez czekania - najpierw oni przesyłają zregenerowaną maglownicę, a dopiero potem ty wysyłasz zepsutą. Fajna sprawa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski, Łódź

opublikowano ponad 10 lata temu

To bardzo dobra kancelaria. Dwa lata temu, kiedy dzieliłem z żoną majątek, byłem u nich poprosić o pomoc bo wiedziałem, że sam nie dam rady. To świetni prawnicy, chętni do pomocy, a przy okazji z bardzo ludzkim podejściem do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie