Profil użytkownika tom
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Auto-Rege PHUP J. Ciszka, Kożuchów
opublikowano ponad 10 lata temu
Bardzo wygodna forma współpracy. Dla lokalnych możliwość skorzystania z usługi stacjonarnie, a dla każdego opcja sprzedaży wysyłkowej bez czekania - najpierw oni przesyłają zregenerowaną maglownicę, a dopiero potem ty wysyłasz zepsutą. Fajna sprawa.
Opinia na temat Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski, Łódź
opublikowano ponad 10 lata temu
To bardzo dobra kancelaria. Dwa lata temu, kiedy dzieliłem z żoną majątek, byłem u nich poprosić o pomoc bo wiedziałem, że sam nie dam rady. To świetni prawnicy, chętni do pomocy, a przy okazji z bardzo ludzkim podejściem do klienta.