Opinie Auto ABC

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przegląd zrobili bardzo dokładnie i tanio.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Serdecznie polecam. Super warsztat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dobry warsztat. Niskie ceny, profesjonalne podejście do Klienta i fachowa naprawa. Polecam!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Sympatyczne podejście do klienta na stacji kontroli pojazdów. Przegląd rejestracyjny wykonany sprawnie i miło. Dobry kontakt z diagnostą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Systematycznie serwisuje swojego Forda Mondeo w Auto ABC przy ul Ku Słońcu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze mogę liczyć na fachowa pomoc i poradę. Nigdy nie czułam się oszukana ani naciągnięta. Serwis na wysokim poziomie z bardzo miłą i fachową obsługą, zawsze miłe, uśmiechnięte towarzystwo. Polecam wszystkim ten serwis. Karolina :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Witam. Chciałbym się podzielić miłym wrażeniem z odwiedzin w ABC na Ku Słońcu 32. Bardzo miła fachowa obsługa, byłem tylko na przeglądzie z wpisem do dowodu rej. a pan poprawił mi zbieżność w ramach dobrej współpracy i zapłaciłem 99zł. Zazwyczaj na obecnych stacjach kontroli pojazdów do których jeździłem diagnosta był zazwyczaj nie miły, jak by pracował za karę. Dodatkowo zawsze tak kombinował, żeby chociaż 10zł. miał w kieszeni za niby nie ustawione światło. Więc z mojej pierwszej wizyty jestem zadowolny.Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Warsztat

, opublikowano ponad 13 lata temu

Serwis na Madalińskiego - ok, bez zarzutów, ogólne wrażenie - Pozytywne. Jednak serwis na Ku Słońcu - jestem zawiedziony. Po przeprowadzce do Szczecina szukałem jakiegoś dobrego mechanika. Znajomy polecił ABC. Przy zakupie nowego auta podjechałem na przegląd jesienny na ul. Madalińskiego. Po małych poślizgach czasowych udało mi się przejść przegląd jesienny wraz z oględzinami auta, do wymiany tarcze hamulcowe i klocki tylnie. Poza drobnymi rzeczami jak brakująca żarówka podświetlenia tablicy rejestracyjnej, bez zastrzeżeń. Co do stanu zawieszenia zostałem zapewniony, że wszystko jest ok, dostałem nawet wydruk komputerowy. Wszystko fajnie. Jednak postanowiłem pojechać również na przegląd do ABC Ku Słońcu (już po zmianie tablicy rejestracyjnej) aby i tam dać chłopakom szansę zobaczymy co potrafią (przebieg samochodu zwiększył się 400 km). Przeszedłem przegląd auta i na protokole wskazano do wymiany ? tylna poduszka skrzyni biegów, łączniki stabilizatora (2 szt.), tuleje wewnętrzne wahaczy wzdłużnych, tuleje tylnych zwrotnic - obie itp. Zaproponowano mi wymianę na nowe + robocizna - cena bagatela ponad 1000 zł. Szok - odmówiłem wymiany w w/w serwisie, kupiłem części samodzielnie w jednym z szczecińskich sklepów samochodowych i dzień później pojechałem 100km do swojego mechanika sprawdzić , skąd takie różnice w 2 przeglądach tej samej firmy (różne oddziały). Ten obejrzał części - stwierdził, że nic nie widzi z tego co było na przeglądzie za 149 zł. Na moją prośbę wymienił - 2 łączniki stabilizatora, pomyślałem ? ?skoro już kupiłem to wymianie? i tu szok tylko 1 miał lekki luz, 2 był sprawny ? został również zdemontowany jednak z tą różnicą, że odłożyłem go na gorsze czasy. Wymieniłem od razu poduchę pod skrzynią biegów (okazało się, że jest również - podobnie bez żadnych uszkodzeń, odłożona na gorsze czasy). Całe szczęście nie zdążyłem kupić wszystkich wymienionych części, które wskazał serwis Ku Słońcu. Podsumowując - polecam ABC jednak to znajdujące się na ul. Madalińskiego (nie miałem okazji sprawdzać na Derdowskiego chociaż kto wie czy nie zawitam również do nich;). Mechanicy serwis Ku Słońcu - albo nie znają się na robocie albo naciągają niedoświadczonych klientów - w przypadku poważnego serwisu samochodowego nie wiem co gorsze?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

warsztaty

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sa w Szczecinie warsztaty samochodowe i to nie malo, gdzie mechanicy sa na poziomie albo sa pseudomechanicy, albo byli rozbieracze na zlomach starych aut, naciagaja ludzi, spotykalam i takich i takich, ktorzy zakladali zamiast zabezpieczenia na klockach zwykla srube, grunt ze sie trzyma, za tak wykonana pseudprace sie nie placi albo w najlepsze u takiego goscia jest sie ostatni raz, po drugie ludzie, jezeli stac was na drogie auta to musicie wiedziec ze czesci orginalne sa drogie i robocizna tez, nie wszedzie i w kazdym aucie jest dobre dojscie do pewnych urzadzen, no chyba ze ma sie Golfa 2, podam wam taki przyklad jeden gostek w dobrym warsztacie strasznie sie naplul tylko dlatego ze sonda lambda miala kosztowac 150 zl nowa, wiec pojechal chlopina na szrot i kupil za 110zl i byl zadowolony, hehee no... polak, dlatego nieraz nie warsztat jest winny a sami ludzie bo nie maja rozeznania jak drogie sa czesci, a co sie tyczy ABC to bylam raz i mam mile wrazenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wymiana oleju Audi A4

, opublikowano ponad 13 lata temu

Od paru dni nosiłem się z zamiarem wymiany oleju i dzwoniłem aby się umówić na jakiś sensowny termin. Pytałem też o koszta i byłem w szoku bo podawano mi ceny w granicach 250zł. Sprawa dotyczyła wymiany oleju Castrol EDGE 5W-40 pompowtryski norma 505.01 + filtr + robocizna Ogólnie terminów nie było na dziś ale znalazłem zaklad na ul. Derdowskiego 6A wymieniłem olej od ręki i zapłaciłem 160 zł szok!!!! Zakład czysty, na poziomie, miła obsługa, faktury, kawa, herbata itp. Olej zlewają od dołu od góry jak klient sobie życzy i jeszcze w tej cenie sprawdzili mi płyny, filtry, akumulator, ddal płyn do spryskiwaczy w prezencie. Niech mi ktoś teraz powie że warto się kłaść pod samochód i brudzić za 160zł.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Naciągacze

, opublikowano ponad 13 lata temu

Niestety nie polecam zakładu. Wydawało mi się, że coś nie tak dzieje się z autem więc zanim pojechałam na coroczny przegląd do mojego sprawdzonego mechanika, zajechałam do ABC na ku słońcu, żeby sprawdzili czy wszystko jest ok. Zrobiono mi listę 4 rzeczy do wymiany z komentarzem, że z tym się nie pali. Pojechałam więc do swojego warsztatu gdzie okazało się, że do zrobienia z listy była tak naprawdę jedna rzecz. Naciągacze, zobaczyli, że przyjechała kobieta więc można to wykorzystać. Z ciekawości poprosiłam też swojego mechanika o podanie kosztów z wyceny ABC i były one prawie dwa razy mniejsze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wymiana oleju

, opublikowano ponad 13 lata temu

Naprawdę dobra oferta. Wymian oleju Castrol Edge 5W30 z filtrem i zimowym przeglądem wyniosła mnie tylko 180zł a Volvo przeciez tanie w utrzymaniu nie jest. Bardzo fachowa obsługa, czysto miło, wygodnie i szybko. Będę polecał.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Solidność

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam, stacja obsługi na ulicy Ku słońcu cieszy się bardzo dobrą opinią. Sam korzystam z usłyg dobrych parę lat i nie mam powodów do reklamacji...Obsługa jest solidna i fachowa. Mechanicy godni zaufania. Bardzo dobrze o tym zakładzie świadczy fakt, że cieżko zaparkować na ich parkingu, zawsze pełne obłożenie. Ja dalej będę wiernym klientem i polecam ten warsztat innym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

obsługa

, opublikowano ponad 15 lata temu

Witam bardzo ze stacji ABC korzystam juz od lat nigdy nie usłyszałem odmowy,zawsze jestem obsługiwany nalezycie i z szacunkiem. Panowie Jarek I Tomek sa bardzo mili, znaja się na swojej pracy nie zostałem nigdy naciagniety na niewiadomo co jak pisze poprzedniczka ,mysle ze jesli chce naprawiac swój wóz drabiniasty w stodole u chłopa to prosze bardzo ps . kobiety tez maja piękne i bardzo miłe :)Piotrek
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Fachowość pracowników

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kilka dni temu byłem ze swoim samochodem w ABC na Ku Słońcu.Panowie mieli stwierdzić co jest zepsute,zamówić odpowiednie części i skontaktować się ze mną,aby ustalić termin naprawy.Trwało to kilak dni,więc postanowiłem pojechać do innego warsztatu.Tam wszystkie usterki zostały naprawione w ciągu jednego dnia.Z ABC nikt nie dzwonił.Postanowiłem sam zadzwonić i zapytać się czy długo mam jeszcze czekać.Otrzymałem odpowiedź,że wszystkie części już są i mogę przyjechać.Poprosiłem o wycenę usługi.Okazało się,że usługa była o 3 000 droższa od tego co zapłaciłem w innym warsztacie,a do tego były zamówione części wogóle nie potrzebne.Tak,że jeżeli ktoś zdecyduje się na naprawy w ABC powinien wcześniej odwiedzić inne warsztaty i porównać ceny.Tam poprostu naciągają.Im droższy samochód i lepszy tym więcej niespodzianek ze strony pracowników.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Korzystam z warsztatu tej firmy od kilku lat i jestem zadowolony. Naprawiają solidnie, informują wcześniej o nadchodzącym badaniu technicznym. W razie potrzeby na czas naprawy dają samochód zastępczy za nieduże pieniądze.


Czy Znasz Auto ABC? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi