.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika P.M.Bańka

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Auto ABC, Szczecin

opublikowano ponad 15 lata temu

Kilka dni temu byłem ze swoim samochodem w ABC na Ku Słońcu.Panowie mieli stwierdzić co jest zepsute,zamówić odpowiednie części i skontaktować się ze mną,aby ustalić termin naprawy.Trwało to kilak dni,więc postanowiłem pojechać do innego warsztatu.Tam wszystkie usterki zostały naprawione w ciągu jednego dnia.Z ABC nikt nie dzwonił.Postanowiłem sam zadzwonić i zapytać się czy długo mam jeszcze czekać.Otrzymałem odpowiedź,że wszystkie części już są i mogę przyjechać.Poprosiłem o wycenę usługi.Okazało się,że usługa była o 3 000 droższa od tego co zapłaciłem w innym warsztacie,a do tego były zamówione części wogóle nie potrzebne.Tak,że jeżeli ktoś zdecyduje się na naprawy w ABC powinien wcześniej odwiedzić inne warsztaty i porównać ceny.Tam poprostu naciągają.Im droższy samochód i lepszy tym więcej niespodzianek ze strony pracowników.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Korzystam z warsztatu tej firmy od kilku lat i jestem zadowolony. Naprawiają solidnie, informują wcześniej o nadchodzącym badaniu technicznym. W razie potrzeby na czas naprawy dają samochód zastępczy za nieduże pieniądze.