Opinie Autoszulc Salon Samochodów Używanych Mirosław Szulc

Opinie

, 08 września 2025

Pan Mirek, Niezwykle miły, uprzejmy, niezwykle kompetentny sprzedawca. Kupiłem właśnie VW Polo 15 lat, a wygląda jak nowy, czysty, zadbany, w dobrym stanie. Do tego wszystko można tu wszystko załatwić: gwarancję i ubezpieczenie. Gorąco polecam Jacek z Gdyni
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 stycznia 2025

Pan Mirek, właściciel salonu, ma naprawdę objawy bardzo miłego i sympatycznego człowieka. Specjalizuje się w wielu dziedzinach motoryzacji, najbardziej jednak sprawdza się w usuwaniu prawdziwej historii auta i tuszowaniu takowych usterek. W 2022 we wrześniu kupiłem Renaulta trafic 2016 w salonie pana Mirka, już po kilku dniach od zakupu, auto które zakupiłem za 80tys, zmuszony byłem włożyć następne 2 tyś , do wymiany oleju, koła pasowego i uszkodzonej przedniej opony. Po dwóch latach i trzech miesiącach, podczas próby sprzedaży, okazało się że auto zostało sprowadzone uszkodzone z Belgii, gdzie naprawa tam opiewała na sumę od 60000 -80000, czyli auto tylko na eksport. Pan Mirosław Szulc twierdzi, że nic o tym nie wie. Uważam , że zostałem okradziony i oszukany. Nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Pan Mirosław Szulc to osoba naprawdę godna zaufania,bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta.Jest osobą empatyczną wie czego klient chce i oczekuję.Bardzo polecam salon ten salon na pewno każdy z tego salonu wyjdzie mile obsłużony i zadowolony. Grażyna Glembin Pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Nie polecam !!!! Właściciel bardzo miły i sympatyczny . Rozmowa telefoniczna oraz rezerwacja pojazdu również poszła sprawnie . Lecz po przybyciu na miejsce okazało się iż owy pojazd nie posiadał książki serwisowej. Samochód miał rzekomo być serwisowany w serwisie Porshe . Stan ogólnie mówiąc BARDZO BARDZO SŁABY. Nie wspomnę już faktu co znajdowało się pod korkiem oleju. Na wyświetlaczu błędy, o których nie zostałem poinformowany w trakcie rozmowy telefonicznej . SŁABO !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kupiłem forda Focusa super auto no i obsługa p.Mirek powinien prowadzić szkolenia z obsługi klienta bardzo profesjonalnie Polecam Paweł z Gdańska
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z trasakcji, jej formy, jak i auta które kupilem (Ford S-max) w Salonie Pana Miroslawa. Trzeba to bardzo głośno powiedzieć, to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Przyznam, że kiedy kupowałem jakiś czas temu nowe seiciento w salonie Fiata, nie byłem tak perfekcyjnie obsłuzony jak zrobil to Pan Mirosław. Widać, ze nie chodzi tu o szybki zysk właściciela a o zadowolenie obu stron. Brawo Panie Mirku, większość sprzedawców w pana branży powinno choć być klientem Pańskiego Salonu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Kupiłem VW Touran w Auto Szulc . Po pierwsze przekręcony licznik o 113 tysięcy . 10 lat go miałem zapłaciłem 30 tys zakup plus naprawy 40 tys . W sumie 2ydałem na niego 70 tys zł Nie polec


, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam wszystkim. Bardzo dobra usługa i bardo dobre proponowane auta. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Podzielam opinię i również wystawiam im ardzo dobrą notę. Sprzedawca udziela dobrych i prawdziwych informacji. Nie zmyśla bajek aby tylko sprzedać auto. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i zakupionego auta. Szkoda, że jest tak mało tak uczciwych sprzedawców. Polecam wszystkim
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Samochód którego szukałem znalzlem w tym salonie, po obejrzeniu zdecydowalem sie kupic, wybralem zakup z gwarancja ,auto śmiga, z gwarancji narazie nie korzystalem ale jakby nie patrzec fajna sprawa z ta gwarancja. polecam wszystkim wlasciciel firmy w porzadku.jestem zadowolony z zakupu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kupiłem w Salonie AUTOSZULC samochód z 3 miesięczną gwarancją VIP, jestem z niego bardzo zadowolony bo po dwóch miesiącach zużył mi się amortyzator w moim Fordzie, zadzwoniłem na infolinię VIP Gwarant, po przedstawieniu im całej sytuacji od razu skierowali mnie do najbliższego warsztatu na wymianę obydwu amortyzatorów co najlepsze! NIC ZA TO NIE ZAPŁACIŁEM!!. Byłem bardzo miło zaskoczony szybką realizacją i obsługą serwisu, gdybym wiedział na początku że to tak funkcjonuje kupiłbym auto z roczną GWARANCJĄ!. Polecam wszystkim ten salon co chcą dobrze i bezpiecznie kupić oraz proponuje zakup samochodu z gwarancją najlepiej ROCZNĄ!!. Gdy już będę zmieniać auto, to na pewno kupię z rocznym serwisem VIP GWARANT! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

AUTOSZULC SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo przyjemna obsługa, życzliwie nastawiona do wszystkich osób, które kupują bądź oglądają samochody. Kupiłem w tym salonie dwa samochody i trzeba przyznać, że jestem zadowolony z szybkiej obsługi i kompetentnych pracowników. Potrafią dobrze doradzić i ceny mają bezkonkurencyjne!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

PEŁEN PRFESJONALIZM

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zakupiłem ostatnio samochód w tej Firmie, muszę pochwalić, bo robią wszystko od Importu po Rejestrację, nie musiałem chodzić nigdzie po urzędach, bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Polecam ten Salon!! Jestem zadowolony z zakupu pojazdu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Jaki jest okres oczekiwania i jak wygląda finansowo moment od podpisania pełnomocnictwa do momentu odbioru gotowego auta


Czy Znasz Autoszulc Salon Samochodów Używanych Mirosław Szulc? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi