.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Adam Pokora

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo przyjemna obsługa, życzliwie nastawiona do wszystkich osób, które kupują bądź oglądają samochody. Kupiłem w tym salonie dwa samochody i trzeba przyznać, że jestem zadowolony z szybkiej obsługi i kompetentnych pracowników. Potrafią dobrze doradzić i ceny mają bezkonkurencyjne!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie