Opinie Biuro Obsługi Księgowej Wasilewscy S.C. Przyjazna księgowość

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Biuro rachunkowe godne polecenia wszystkim, którzy potrzebują zaufanych ludzi. Ja jestem bardzo zadowolony.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Przy rozliczeniach podatkowych są pomocni zwłaszcza, że rozliczą co się da a tego trochę jest. Wszystko trwa w miarę krótko i cena jest adekwantna do usługi. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Posiadają duży pakiet usług i profesjonalne podejście do klienta. Na żadny kroku się nie poczułem ani na chwilę zlekceważony, a wszystkie zlecenia są realizowane w terminie i z taką firmą zawsze warto współpracować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Odpowiada mi sposób prowadzenia księgowości przez to biuro . mają jasny i klarowny cennik, pełny pakiet usług i wiem co aktualnie robią i za co płacę. Za całokształt zdecydowanie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Miałam kilka dylematów związanych z Watem i byłam w tym biurze żeby pomogli mi rozwikłać pewne zagadnienia, a przy okazji w logiczny i przystępny sposób wytłumaczyli wszelkioe zawiłości. Takie podejście do klienta bardzo mi odpowiadało.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Wybór ich na prowadzenie moich spraw podatkowych było idealną decyzją, bo pracujący tam ludzie są dyspozycyjni i z dużym doświadczeniem. Nawet pomogli mojemu kuzynowi wypełnić Pit, który na stałe pracował w Austrii a inne biura miały z tym problemy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Namiary na biuro Wdostałam od znajomych bo potrzebowałam pilnej porady z zakresu podatku Vat. Wizyta była konkretna i otrzymałam stosowną pomoc z której jestem bardzo zadowolona i w związku z tym pragnę jeszcze bardziej podziękować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Moje sprawy są prowadzone perfekcyjnie i w idealnym porządku. Nie ma bałaganu, a sprawy z zusem i skarbówka na bierząco są uregulowanie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Współpraca z biurem jest bardzo owocna i zapewniają kompleksową pomoc w księgowości oraz w kadrach i płacach. Dosłownie wszystko jest pozapinane na ostatni guzik i nikt nie ma powodu do narzekania. Perfect.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

W tym biurze pracują naprawdę poważni ludzie, którzy są w stanie pomóż mi w każdej kryzysowej sytuacji. Ich profesjonalizm i dyspozycyjność robi naprawdę duze wrażenie. Tu należy im sie pochwała i przy okazji pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo fachowe i dobrze działające biuro. Załatwiają wiele trudnych spraw w konsultacji z prawnikami i doradcami a ceny mają również przystępne. Ja jestem zadowolony.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Trzeba było tu załatwić kilka spraw i wymagało to osobistej wizyty. Na miejscu okazało się, że obsługa biura realizuje wytyczne rządowe i wszystko było zdezynfekowane a sprawy załatwiłam bezproblemowo. Komfort i bezpieczeństwo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zwracam nie tylko uwagę na kompetencje ludzi, ale takze na ich sposób zachowania i kultury słownej. Tu podejscie pracowników jest sympatyczne, bo swoją kulturą osobistą bardzo szybko zdobyli moje zaufanie. Pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Przy ciągłych zmianach związanych z modyfikacjami tarczy kontaktowałem się z biurem W., którzy pomogli mi rozwiązać ten galimatias i zrozumieć zasady przyznawania. W tej kwestii biuro się okazało pomocne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Z księgowym jest jak z lekarzem, a to oznacza, ze warto mieć tylko jednego, ale dobrego i dlatego sprawy księgowe prowadzi to biuro które ma bogate doświadczenie w swojej branży. Kwestie informacyjne czyli komunikacja działa w obie strony. Zero problemów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Przy ostatnich zawirowaniach przez wirusa dużo placówek się pozamykało ale na szczęście nie było problemu sie skontaktować z biurem W. telefonicznie. Chciałam uzyskac pomocy i otrzymałam w zamian szczegóły jak wyglada sytuacja mojej firmy i co dalej robić. Tu się należą podziękowania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kiedyś myślałem, że z biura rachunkowego korzystają tylko duże firmy, a zwłaszcza te na Vacie. Jednak się okazało, że prowadząć jednoosobową firmę tez można spokojnie zostac ich klientem, a koszta obsługi prowadzenia małej księgowości są bardzo przystępne
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Doskonale sprawdzają się przy rozliczeniach podatkowych, gdzie nie można pozwolić na żaden błąd bo to może drogo kosztować. Wszystko trwa dosyć krótko, a koszt honorarium bardzo przyzwoity.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Do nich można zajżeć nawet z błahostka i nie zdarzyło się żebyówili pomocy w rozwiązaniu błahego problemu. Do tego zawsze skorzy do pomocy i poinformują o najlepszych możliwościach w danej sytuacji.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dzięki im sprawnie rozwija się mój biznes internetowy, bo na bieżąco zajmują się ewidencją i prowadzeniem całościowej księgowości. Bardzo skróciło mi to pracę, a przy okazji wiem, że powierzyłam te sprawy w dobre ręce.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Moim zdaniem najbardziej kompetentne biuro jakie do tej pory spotkałam. Mają szereg ciekawych usług, które można dostosować do własnych preferencji i aktualnego zapotrzebowania. W sumie, to śmiało polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie mam żadnych uwag co do prowadzenia moich spraw przez to biuro. Wykonują wszystko to, co jest potrzebne na bieżąco i co istotne całość pod kontrolą.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

na biuro W. trafiłam przypadkowo, bo poprzedni księgowy ciężko zachorował i ktoś musiał przejąć moje sprawy. Tu muszę się przyznać, że nie odbiegają poziomem od poprzednika, a nawet są lepsi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo doskonale biuro, które nie tylko sprawnie prowadzi moje sprawy, ale także ma dyspozycyjnych i życzliwych ludzi, którzy służą pomocą w każdej chwili. Do tego tłumaczą w sposób logiczny i prosty nawet dla laika
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z braku czasu na samodzielne prowadzenie księgowości zleciłem to fachowcom z tego biura, którzy śswietnie cały temat ogarniają, a ja dzięki czemu zyskałemwięcej czasu na rodzinę i inne istotne sprawy. Koszt prowadzenia tych usług oceniam jako bardzo dobry
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Do prowadzonego handelku obwoźnego mogłem być nadal na ryczałcie, ale musiałem pilnować żeby nie [przekroczyć pewnej kwoty obrotu a obsługą tego ryczałtu zajmuje się biuro Wasilewscy. Robią to w przystępny sposób, zawsze mogę o coś dopytać i wszystko wygląda dobrze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z poziomu obsługi tego biura jestem jak naj bardziej zadowolona, bo wykazali się pełnym zrozumieniem mojego problemu i pomogli rozwiązać ten kłopot. Dodatkowo dowiedziałam się kilku ciekawych kwestii które będę mogła w przyszłości spożytkować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bez dwóch zdań biuro zna się na swojej robocie i zasłużenie cieszy się zasłużoną renomą. Wystarczy zajrzeć, zapytać i wszystko ładnie i w logiczny sposób wytłumaczą. Nigdy się jeszcze nie zdażyło eby nie wychwycili jakiegoś błędu w moich papierach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przez dłuższy czas się zastanawiałem czy znów się samemu nie zabierać za remanent czy jednak zlecić tą sprawę ekspertom. Z ciekawości zleciłem to im, z czego się wywiązali w istnie ekspresowym tempie, a koszt był dosyć niski. Jak wiele czasu zaoszczędziłem!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Brak znajomości przepisów podatkowych powodował pewne problemy i specjaliści z tego biura pomagali mi je wyprostować. A że uczę się na błędach to teraz takie sprawy wolę zostawić ekspertom niż ponownie nabawić się kłopotów. Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Wasilewscy nie tylko prowadzą dobrze moje księgi przychodów i rozchodów, ale także w każdej chwili mogę zapytać o nurtujące mnie sprawy związane z księgowością meilowo lub telefonicznie. Jeszcze się nie zdażyło żeby nie odpowiedzieli na moje zapytanie. Takie podejście do swoich klientów bardzo mi się podoba.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zanim się zdecydowałam na kompleksowe usługi biura W, to sprawdziłam ofertę innych biur tego typu, ale po głębszej analizie okazało się, że jednak biuro W. najlepiej wypada na ich tle. Mają zdecydowanie najciekawszą ofertę, profesjonalną ibsługę i konkurencyjne ceny. Póki co nie mam powodów do rozczarowań.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Na skorzystanie z usług tego biura skusiła mnie bardzo przystępna cena i fajne podejście pracowników. Mówią językiem bardzo przystępnym i zrozumiałym nawet dla laika, a bierzaca obsługa wygląda doskonale.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Doszedłem do wniosku, że nie opłaci się nadal trzymać etatu księgowej i je zlikwidowałem. Teraz wszystkie sprawy prowadzi biuro W., którzy bardzo dobrze się zajmują bieżącą obsługą księgowości, a koszta miesięczne są dużo niższe. Taka sytuacja bardzo mi odpowiada.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do nich trafiłem przez znajomych, co si,ę zajmują handlem w Nadarzynie i potrzebowałem porady w sprawach podatkowych i takie informacje z miejsca otrzymałem. Do tego szybki kontakt, miła atmosfera i normalna stawka.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałam ostatnio nie zły orzech do zgryzienia, bo cos mi się nie zgadzało w raportach i w celu rozwikłania tej zagadki udałam się do W., którzy bez trudu odnaleźli błędy i nakierowali mnie na właściwy tor. Z takiej obsługi można być naprawdę zadowolonym i czasami warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Już podczas pierwszej wizyty w ich biurze ze swoim podejściem wzbudzili we mnie zaufanie i tak już pozostało. Ze wszystkich spraw się wywiązują bardzo solidnie, a opłaty są bardzo przystępne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałam pewne problemy z Zusem, bo wynikły jakieś błędy w rozliczaniu i zgłosiłam się do tego biura żeby pomogli rozwiązać mi ten problem. Nie zawiodłam się bo ze wszystkim się zajęli dzięki czemu już nie mam zaległości wobec Zusu. Fajnie mieć takie dobr biuro w pobliżu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Trafiłam do tego biura, bo chciałam żeby profesjonalni ludzie prowadzili moje sprawy kadrowe dotyczące mojej firmy. W ten sposób bardzo szybko doszliśmy wspólnie do porozumienia dotyczącego zakresu obsługi i także ceny. Doskonale wywiązują się z tych zobowiązań i z ogólnej współpracy jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Musiałam zredukować koszta w swojej firmie i zrezygnowałam z zatrudniania księgowej, bo bardziej opłacalną opcją jest współpraca z tym biurem, które świadczy podobny zakres usług a koszta są dużo niższe. Do tego są na bieżąco z wszelkimi przepisami i umieją w rzetelny sposób doradzić. Taka kompleksowoś,ć bardzo mi się opłaca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Potrzebowałam pomocy związanej z księgowością, którą dotychczas sama prowadziłam, ale wynikły jakieś błędy. Dopiero to biuro pomogło mi wyszukać te błędy i wszystkie sprawy związane z nimi wyprostować. Bardzo doceniam tak rzetelną pomoc i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z tak dobrym biurem jak W. Nie chodzi tylko o to, że wszystko dobrze prowadzą, ale przede wszystkim za miły kontakt i komunikatywność. Dzięki temu wiem na czym stoję i jak to wygląda. Dla tego stawiam na sprawdzonych ludzi
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Znajomy polecił mi to biuro do spraw kadrowych i skorzystałem z tej opcji i jeszcze do tego doszła też kwestia przygotowania deklaracji podatkowych moich pracowników. Dzięki temu mam wszystko poukładane a biuro realizuje wszystkie zobowiązania w terminie. Taki układ bardzo mi odpowiada.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem problem kiedyś z pewnym biurem, które może i miało atrakcyjne ceny, ale nie byli do końca profesjonalni i zrobili nie zły galimatias w moich dokumentach. W związku z tym się przeniosłem do tego biura, gdzie panują jasne i przejrzyste zasady. Po uporządkowaniu papierów po tamtych partaczach Biuro W. prowadzi na bieżąco i sumiennie. Z takiej postawy jestem bardzo zadowolony.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zanim założyłem własną firmę popytałem znajomych gdzie mógłbym zawierzyć moje interesy i zdecydowanie polecili mi biuro W., które ma dobrą renomę i cieszy się uznaniem u swoich klientów. Faktycznie dobrze to wszystko wygląda a usługi mają w pełni kompleksowe. Na domiar tego stawki też są w przeciwieństwie do podobnych biur bardzo atrakcyjne. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo mi się podobała w biurze obsługa i podejście do klienta. Przeszłam w sumie z drobną sprawą, a byłam obsłużona bardzo poważnie. Takie rzeczy się człowiekowi podobają. Dziękuję i pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przeliczyłem się z własnymi siłami i jednak potrzebowałem skorzystać z usług dobrego biura, które byłoby pomocne w prowadzewniu księgowości na bieżąco. Moi znajomi polecili to biuro, bo nie drogie i solidne. Nie rozczarowałem się, bo prowadzą dobrze sprawy bieżące, a lpszta wbrew pozorom nie są wysokie. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od dłuższego czasu współpracuję z tą firmą i uważam, że w naszym mieście nie ma lepszego biura, które zna się bardzo dobrze na księgowości a przy tym ma niezwykle rozsądne ceny. Do tego komunikatywność i dotrzymywanie słowa, to też istotne atuty w naszych czasach. Dla tego, że to biuro lubię, to polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem laikiem we wszystkich sprawach papierkowych i dla świętego spokoju lubi ę skorzystać z pomocy biura W. Zawsze każdą dokumentację przeanalizują, ewentualnie wyjaśnią co jeszcze trzeba zrobić i to wszystko w przychylnej atmosferze. Dzięki temu nie mam niepotrzebnego stresu i wszystko się zgadza.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Prowadzę firmę budowlaną i powiem szczerze, że nie mam smykałki do spraw związanych z papierami i wszelakimi urzędami. W moim przypadku najbardziej rozsądnym wyjściem jest korzystanie z tego biura do pomocy prowadzenia księgowości i ze wszystkim co jest związane z podatkami. Bardzo przejrzyście wszystko tłumaczą, a wszelką dokumentację prowadzą znakomicie. Ja mogę się skupić na tym, na czym się znam najlepiej, czyli na budowlance. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dzięki ciężkiej pracy moja firma bardzo dobrzze się rozwinęła, ale samemu ciężko byłoby uporać się ze wszelkimi sprawami zwłaszcza związanych z księgowością i to zadane zleciłem firmie Wasilewscy, którzy mają świetnych specjalistów, a całą moją księgowość ogarniają w mgnieniu oka. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i kompetencja. Godni polecenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam problem z pewnymi rozliczeniami, bo jak wiadomo niektóre przepisy są nie do końca jasne i bez problemu udzielili mi stosowną pomoc w biurze W. Na poczekaniu sprawdzili dokumenty, błędy poprawili, a wszelkie zawiłości prawne w przystępny sposób wytłumaczyli. Mają zdrowe podejście do klienta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Firma pomagała mi przy zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej i także pomogli wybrać najlepszą opcję rozliczeń z urzędami. Na chwilę obecną wszysko mi pasuje i cieszy mnie tak dobrze funkcjonująca współpraca z biurem. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Kilkakrotnie miałam okazję korzystać z pomocy tego biura przy różnych sprawach dotyczących zusu. Zawsze byłam żetelnie poinformowana o wszystkich aspektach prawnych i najbardziej korzystnych opcjach podatkowych dla mnie. Do tego w pełni profesjonalni i niezwykle uprzejmi. Naprawdę godni polecenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W sprawach księgowych to jest w 100% sprawdzone biuro, które działa na zdrowych zasadach i panuje pełny porządek. Księgowość jest bardzo dobrze prowadzona a sam kontakt miły, ale także konkretny. Takie rzeczy bardzo ułatwiają mi prowadzenie własnej działalności. Godni polecenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zawodowe podejście Biura W. to pełen profesjonalizm, Księgowi zawsze gotowi do pomocyDyspozycyjni, dokładni. Posiadalą ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczą.I dlatego jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z biura W.Biuro poważnie podchodzi indywidualnie do klienta i jego potrzeb, czuwa nad jego terminowością. Miły kontakt i rzetelność. Warto podjąć współprace z profesjonalistami.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Korzystałem już wcześniej z kilku biur, ale nie specjalnie mi przypadła do gustu jakość obsługi i było trochę za drogo. W końcu trafiłem do biura W., gdzie panuje sympatyczna atmosfera, a ceny za swoje usługi mają bardzo rozsądne. Tak to można z nimi współpracować. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam nietypową działalność internetową i zatrudniam wielu pracowników zdalnych. Biuro zarządza sprawami obiegu umów. Robią rewelacyjną robotę. Nigdy nie było problemów formalnych.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dawno się nie spotkałem z tak sympatycznym biurem jak bok wasilewscy, a coś miałem ważnego do załatwienia i poszedłem do nich żeby na szybko coś podliczyli. Od samego początku sympatyczna atmosfera, zrozumiały język i miła realizacja usługi. Do takich miejsc chce się chodzić!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zawsze miałam problemy z orcznymi rozliczeniami i dochodziło czasem do kuriozalnych przypadków, że nie mogłam po prostu w nocy spać, bo się na zapas martwiłam. Ktoś powiedział, że to biuro się takimi rzeczami zajmuje i od tego momentu zdjęli ten nieznośny balast ze mnie, a z usług jestem bardzo zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Namiary na biuro Wasilewskich dostałem od znajomych, którzy korzystają już od lat i zawsze byli zadowoleni z dobrej jakości usług. Sam potrzebowałem pomocy dobrego biura w ogarnięciu spraw dotyczących księgowości. Teraz bez problemu biuro prowadzi wszystko na bieżąco i mam wszystko ładnie uporządkowane w dokumentach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Prowadzę mały zakład szwalniczy i żeby być w porządku wobec skarbówki i zus to wszystkie sprawy związane z tym prowadzi biuro W., które dobrze świadczy swoje usługi, a kontakt jest sympatyczny. Atutem jest profesjonalizm i wywarzone stawki za swoje usługi. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mogę z czstym sumieniem polecić biuro Wasilewscy S.C., bo bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków i świetnie rozeznaje się we wszelakich dokumentach. Prowadzą moje rozliczenia od kilku lat i nigdy nie mogłam narzekać, że coś było nie tak. Duży plus dla nich.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Biuro prowadzi moje sprawy dotyczące prowadzenia firmy i czyni to na dobrym poziomie. Reprezentuje też w moim imieniu w rozmowach z ZUSem i Urzędem Skarbowym. Wszystko na wysokim poziomie, a koszta na prowadzenia takich usług umiarkowane.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pomoc biura W. w moim przypadku jest bardzo nieodzowna, bo kompleksowo się wszystkim zajmują, co jest związane z moją działalnością gospodarczą łącznie z rozliczaniem się z Zusem i ze skarbówką. Na bieżąco o wszystkim jestem informowana sms lub mailem. Super sprawa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Biuro zajmuje się moimi księgami handlowymi, które są prowadzone w układzie kalkulacyjnym i z efektów ich pracy jestem zadowolony i nie mam żadnych zastrzeżeń. Także cenię miły kontakt i dostosowane stawki usług. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Moja współpraca z biurem Wasilewscy przebiegała w bardzo dobrej atmosferze i z dużą korzyścią dla mnie. Znają się na swojej branży i doskonale są zorientowani w aktualnych przepisach. Usługi są w przystępnej cenie i myslę, że każdego będzie na to stać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przy prowadzeniu własnej działalności bardzo opłaca mi się współpraca z tym dobrym biurem, które na bieżąco ogarnia mojej papiery i na czas jestem informowana. Kolejnym atutem jest sympatyczny kontakt i nie wygórowane ceny za poszczególne usługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przy rozliczeniach PIT zawsze korzystam z pomocy tego biura, bo wiem, że zawsze dobrze wszystko wyliczą i to w bardzo krótkim czasie i o nic nie musze się martwić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zawsze przy rozliczeniu pitów korzystam z pomocy tego biura, które dosyć szybko i sprawnie rozlicza pity całej mojej rodziny. Dzięki temu zero problemów ze skarbówką. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem stałą klientką tego biura od kilku lat i bardzo chwalę sobie wysoką kulturę, świetną jakość usług i miłą obsługę. Pełen profesjonalizm w 100%. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nie lubie sobie komplikować życia i ciągle bawić się papierkami i z tego powodu to biuro prowadzi moje sprawy i mam święty spokój. Usługi są rzetelne, a ceny konkurencyjne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo pozytywnie jestem nastawiony do współpracy z tym biurem i nie muszę zaprzątać sobie głowy sprawami, które nie są najmocniejszą moja stroną. Zawsze jest wszystko wykonane terminowo i na czas. Bardzo polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałam przyjemność bliżej współpracować z tym biurem i była to bardzo owocna współpraca. Bardzo mi się podobało ich podejście do klienta i jego bieżących spraw. Pełna rzetelność i przyzwoity cennik usług. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bywają czasami momenty w życiu, gdy nie da się za bardzo ogarnąć pewnych spraw papierkowych i lepiej zaufać wyspecjalizowanej firmie, która wykona zlecenie dobrze i rzetelnie. Ja tak postąpiłem i nie żałuję podjętej decyzji, ani wydanych pieniędzy, bo warto było.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Byłam klientką tego biura i mogę mówić tylko w samych superlatywach. Bardzo przyjemny kontakt, fachowe doradztwo męczącej kwestii i przystępna cena, to atuty tego biura. Dodam jeszcze, że czasami naprawdę nie warto męczyć się samemu nad pewnymi sprawami papierkowymi, a zdać się na specjalistów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałam przyjemność korzystać z oferty i usług tego biura i nie zawiodłam się.Dobry i miły kontakt i pełna kompetencja.Warto powierzyć im sprawy kadrowe.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

bardzo przystępna cena, terminowość, wiedzą co w trawie piszczy jeśli chodzi o przepisy, pomagają mi prowadzić moją działalność, jestem im wdzięczny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

przede wszystkim są bardzo terminowi i potrafią się uwinąć w tym czasie co założyli! to się chwali w dzisiejszych czasach gdzie czas jest ważny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

naprawdę warto ich polecać, mi polecił szef, bo wiedział, że jestem słaba w papierkowej robocie, teraz rozliczają mnie ze wszystkim i mam spokój :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

rzetelni i fachowi, zawsze terminowi i przykładający się do swojej pracy, polecam prowadzenie księgowości małej firmy, jak moja
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

wyprowadzili mi na prosta wszystkie zaleglosci bo ja naprawde jestem slaba w te klocki ;) dzieki temu uniknelam przykrych konsekwencji w czasie kontroli. polecam wszystkim z czystym sumieniem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

nie mam nic do zarzucenia jestem zadowolona moją księgowością zajmują się wykwalifikowane doświadczone osoby!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

wszystko na czas i dokładnie nie mogę im nic zarzucić
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jak najbardziej jestem zadowolona z usług tego biura ! Są fachowi, punktualni, sumienni, dokładni i mają dobry kontakt z klientem! Polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jestem zadowolony, spełnili moje oczekiwania i to się chwali ! Rekomenduję!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Usługi księgowe

, opublikowano ponad 12 lata temu

Oprócz doskonałego kontaktu i profesjonalnego podejścia do klienta jest też dość niska cena usług, dzięki czemu można sobie na nie pozwolić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam BOK

, opublikowano ponad 12 lata temu

BOK W. zasługuje na uznanie. Pracują w nim kompetentne osoby, na których zawsze można polegać. O jakichkolwiek nieścisłościach jestem natychmiast informowana. Dokonałam bardzo dobrego wyboru decydując się na usługi tej firmy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Współpracowałem z nimi jakiś czas i jestem bardzo zadowolony bo wszystkie sprawy miałem załatwiane na bieżąco. Z obsługą miałem świetny kontakt, jak coś się działo to zaraz byłem informowany. Do biura miałem bardzo blisko. Same plusy. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam i ja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dobra atmosfera, obopólne porozumienie. Rekomenduję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

rachunkowość

, opublikowano ponad 13 lata temu

Deklaracje do skarbówki zrobione zostały bardzo dokładnie. W tym biurze pracują profesjonaliści, którzy dobrze się znają na swoim fachu. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godne polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Z czystym sumieniem polecam biuro Państwa W. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc przed rozpoczęciem własnej działalności. Uczciwi oraz terminowi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Biuro Obsługi Księgowej Wasilewscy S.C. Przyjazna księgowość? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi