.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Natalia Świtalska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam problem z pewnymi rozliczeniami, bo jak wiadomo niektóre przepisy są nie do końca jasne i bez problemu udzielili mi stosowną pomoc w biurze W. Na poczekaniu sprawdzili dokumenty, błędy poprawili, a wszelkie zawiłości prawne w przystępny sposób wytłumaczyli. Mają zdrowe podejście do klienta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie