Opinie Boramed Centrum Medyczne

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

23/08/2023 byłam na pobraniu krwi w Boramed Bora Komorowskiego, pani pielęgniarka zanim zajęła się mną dotykała bez rękawiczek pojemniczka z moczem (przestawiala go) poczym nie umywszy rąk!! wzięła się za pobieranie krwi. Skandal!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobrzy specjaliści!profesjonalna obsługa wizyta punktualnie.polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo fajni i kompetentni lekarze! wszystko na miejscu a sprzęt widać, że mają porządny bo usg 3d jest super wyraźne! polecam Boramed
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Boramed jest rewelacyjny - wiele rzeczy można załatwić od razu i w krótkim tempie...a dla ludzi ceniących czas to jest świetna opcja. lekarze na 5!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zapisałam się tam miesiąc temu i nie żałuję. Dermatolog zrobiła mi potrzebne i dokładne badania zanim postawiła diagnozę. Wreszcie trafilam gdzieś, gdzie nie zgadują na co chorujesz tylko diagnoze opierają na wynikach. Cała przychodnia jest ok - przede wszystkim czysto i wygodnie. Personel bardzo uprzejmy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

chodzę do tej kliniki, wszyscy specjaliści w jednym miejscu co jest bardzo wygodne. bardzo dobrze leczą. polecam szczególnie dla przyszłych mam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zdecydowanie polecam, szczególnie USG - wykonywałam tam w ciąży wszystkie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jestem pacjentką kliniki. Zdecydowałam się, ponieważ oni zapewniają kompleksową obsługę medyczną. Jest tam i ginekolog i okulista i dermatolog, czyli wszystko czego potrzebuję. Bardzo polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Boramed Centrum Medyczne? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi