Profil użytkownika AnnaA
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Boramed Centrum Medyczne, Warszawa
opublikowano ponad 3 lata temu
23/08/2023 byłam na pobraniu krwi w Boramed Bora Komorowskiego, pani pielęgniarka zanim zajęła się mną dotykała bez rękawiczek pojemniczka z moczem (przestawiala go) poczym nie umywszy rąk!! wzięła się za pobieranie krwi. Skandal!!