.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika AnnaA

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Boramed Centrum Medyczne, Warszawa

opublikowano ponad 3 lata temu

23/08/2023 byłam na pobraniu krwi w Boramed Bora Komorowskiego, pani pielęgniarka zanim zajęła się mną dotykała bez rękawiczek pojemniczka z moczem (przestawiala go) poczym nie umywszy rąk!! wzięła się za pobieranie krwi. Skandal!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie