Opinie Citroën Wrobud

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wybór dewelopera to nie jest prosta sprawa. Poświęciliśmy dużo czasu na przeszukiwanie ofert nowych mieszkań, a następnie poznanie deweloperów. Warto zwrócić uwagę na to, jak długo istnieją na rynku, ile mieszkań już wybudowali i jak te budowle prezentują się po kilku latach. Weryfikowaliśmy opinie i w końcu padło na Wrobud. Jesteśmy bardzo zadowoleni, cieszymy się naszym mieszkaniem i nie mamy zastrzeżeń do dewelopera.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Opinie zawsze będą bardzo różne - szczególnie w internecie. Czasem ludzie narzekają dla samego narzekania i nic ich nigdy nie zadowoli. Moim zdaniem najlepiej jest dotrzeć do osób, które mieszkają w którejś z inwestycji danego dewelopera i w ten sposób przekonać się jak wyglądała współpraca. My tak zrobiliśmy, pochodziliśmy, popytaliśmy, pooglądaliśmy i wybraliśmy Wrobud. Nie narzekamy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Żaden deweloper nie jest idealny i wiadomo, że jakieś tam usterki będą. Wrobud zrobił dobre wrażenie podejściem do zgłaszanych reklamacji więc w ogólnym rozrachunku nie ma na co narzekać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jak się bierze kredyt na 30 lat na zakup mieszkania to się sprawdza dewelopera. Więc sprawdzaliśmy. Wrobud miał dobre i złe opinie – jak każdy jednak przeważały pozytywne. Nie żałujemy, kupiliśmy, mieszkamy i wszystko jest ok.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

To dobry i uczciwy deweloper. Wspaniale się nami zajęli. Teraz jesteśmy właścicielami kawałka swojego nieba. Polecamy :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Mogę polecić. Obsługa na poziomie i bardzo pomocna, mieszkanie ustawne i funkcjonalne, umowa przyzwoita, okolica fajna. Czego chcieć więcej?.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Udało się wraz z żoną dostać kredyt na kupno mieszkania. Z polecenia zdecydowaliśmy się na Wrobud . Jesteśmy zachwyceni mieszkaniem, okolicą, która przyprawia mnie o zawrót głowy. Podczas kupna mieszkania wszystko zostało sprawnie i profesjonalnie załatwione. Polecamy tego dewelopera.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wiele mieszkań w swoim życiu już wynajmowałem, głównie ze względu na wiele przeprowadzek. Od kilku lat mieszkam jednak na stałe we Wrocławiu i postanowiłem, że najwyższy czas kupić coś własnego. Nie ukrywam, że to, że mieszkałem już w wielu miejscach pozwoliło mi lepiej ocenić, która inwestycja zasługuje na uwagę, a która nie. Wiem na co zwracać uwagę, i które szczegóły są istotne. Tutaj moja decyzja padła na Wrobud, który w swojej inwestycji wykorzystał świetną lokalizację i wysokiej jakości materiały. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Z firmą Wrobud robiłem interesy już nie pierwszy raz, u nich kupowałem mieszkanie córce to już dobre kilka lat temu, a w zeszłym roku na kredyt dla młodszego syna. Widać że firma jest konkretna, nie owija nic w bawełnę i nie ściemnia ale także dotrzymuje terminów . Umowa jasna i zrozumiała wiadomo na czym się stoi. Polecam i mam nadzieje że będziemy mieć jeszcze okazję do współpracy bo ta firma to pewniak.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Do Wrocławia przenieśliśmy się jakoś z początkiem studiów, jednak po 5 latach mieszkania po wynajmowanych mieszkaniach przyszedł czas na coś własnego, dlatego zainteresowaliśmy się lokalnym rynkiem i pierwszą ofertą która wpadła nam w oko był Wrobud. Trochę poczytaliśmy o nich, a ponieważ nie należeli do firm która pojawiła się rok wcześniej tyko mieli już duże doświadczenie w branży to zdecydowaliśmy się właśnie na nich. I nie zawiedliśmy się. Mieszkanie przerosło nasze oczekiwania, odbieraliśmy je z fachowcem, który nie miał większych zastrzeżeń, dlatego polecamy innym, bo cena za metr w takiej lokalizacji to rzadkość.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wybór dewelopera to poważna decyzja dlatego postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem z Wrobudem. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Kontakt z przedstawicielem ok, wykonanie prawie ok (były jakieś drobne niedoróbki ale zostały szybko naprawione), umowa jasno napisana, akty notarialne i odbiór bez problemu. W ostatecznym rozrachunku wypada dobrze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

W zeszłym roku kupiłem od nich mieszkanie. Starałem się być ostrożny przy wyborze deweopera. Nie mogę powiedzieć nic złego. Mieszkanie piękne, fachowo wykończone, piękna okolica (Cichy gaj) wszystko jest w pobliżu. Jest cicho, spokojnie, bez stresu. Raz przytrafiła się awaria ale szybko wezwali ekipę i naprawili.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Mieszkanie od Wrobudu to był przypadkowy wybór, głównie zwracałem uwagę na lokalizację i na szybki dojazd do pracy. Wybór okazał się bardzo dobry, nie było problemów z deweloperem, termin dotrzymany, drobne usterki szybko naprawione, obsługa kompetentna i pomocna. Mieszkam i nie żałuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Od jakiegoś czasu rozważałam zakupu mieszkania właśnie w okolicach Wrocławia, kolega z pracy podsunął mi pomysł żebym zainteresowała się osiedlem Wrobudu, wcześniej jakoś o nich nie pomyślałam może ze względu na koszty ale zobaczyłam że maja bardzo atrakcyjną ofertę letnia więc postanowiłam trochę o nich poczytać, a co za tym idzie umówiłam się na pierwsze zwiedzanie swojego wymarzonego M. Mieszkanko świetne przestronne, ustawne już mam plan jak je urządzić, żadnych niedoróbek i ta okolica po prostu idealna dla mnie. Już jestem we wstępnej fazie załatwiania wszystkich papierków. Na szczęście Pani z biura jest bardzo miła i pomocna i już wiem ze nie będzie żadnych problemów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kupiliśmy z mężem mieszkanie od wrobudu kilka miesięcy temu na przeuroczym osiedlu Cichy Gaj. Zrobiliśmy oczywiście wcześniej mały wywiad środowiskowy na temat dewelopera bo zakup mieszkania to dla nas nielada wydatek wiec nie chcieliśmy wkopać się na jakąś przysłowiową mine. Co prawda opinie bywały różne jednak przeważały w większości pozytywne opinie dlatego postanowiliśmy zaryzykować i był to najlepszy krok w naszym życiu. Cała transakcja przebiegła bezproblemowo, wynajęliśmy zaufanego speca od budowlanki do sprawdzenia mieszkania, nie znalazł żadnych niedoróbek i dzięki temu z czystym sumieniem podpisaliśmy umowę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego kroku. Polecamy z czystym sumieniem. Sąsiedzi też są bezproblemowi i uprzejmi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Developer zasługuje na 5+ polecam pełen profesjonalizm, drobne usterki usuwane natychmiast, żadnych problemów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jest to autoryzowany salon Ducati. kupilem tutaj maszyne i uwielbiam ja. zapewnia mi odpowiednia dawke adrenaliny. wyglada pieknie, rozwija sie do duzej predkosci. jazda tym motocyklem to przyjemnosc
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Kupiłam u nich dla syna skuter na urodziny, świetnie doradzili mi, jaki byłby najlepszy i do tego od razu zakupiłam u nich kask. Świetni sprzedawcy, bardzo dobrze znają się na swoim fachu. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 13 lata temu

Gorąco polecam oferują szeroki wybór odzieży i akcesoriów do motocykli w niskich cenach wysokiej jakości i tylko sprawdzonych producentów. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Świetny mechanik. Po wypadku oddałem tutaj swój motocykl. Szybka naprawa, koszty naprawy tez nie były wygórowane. Solidni mechanicy, umieją zadowolić klienta. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Świetna przechowywalnia skuterów n okres zimowy. Niedroga i pewna. polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia o firmie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Profesjonalna naprawa mojego skutera paggio. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Citroën Wrobud? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi