Profil użytkownika Kar
| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Firma AMK Adam Kędziora, Mareza
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo ciesze się cieszę, że skorzystałm z usług firmy AMK Adama Kędziora, bo projekt mebli do kuchni jaki dla nas stowrzyli przekroczył nasze oczekiwania, meble kuchenne sa wykonane z dobrych materiałow, świetnie dobrali kolory i do tego idealnie spełnili nasze wytyczne, kuchnia to teraz moje ulubione miejsce w domu.
Opinia na temat Alno Studio Kuchenne Mix-Bocian, Prószków
opublikowano ponad 13 lata temu
Firma Alno zajęła sie profesjonalnie wykonaniem dla mnie kuchni, bardzo spodobał mi sie ich projekt, fajnie dopasowali nasze potrzeby i wizje do możliwości finansowych i pomieszczenia. FIrma spisała się na medal, a nasza kuchnia jest idealna.
Opinia na temat EL Camino Sp. z o.o., Warszawa
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo dobrze współpracuje mi się z firma El Camino, zajmuja się zarządzaniem moja nieruchomością, i robia to porządnie i solidnie, na czas kiedy mieszkam w Anglii pozukiwałem zaufanej firmy i własnie ta polcił mi znajomy. Trafny wybór.
Opinia na temat Karbon Phu Robert Chruściak, Kampinos
opublikowano ponad 13 lata temu
Poszukiwałam jakiegoś dobrego ale i niedrogiego klimatyzatora, znajomy polecił mi strone energiajutra.com i pomógł mi wybrac z ich oferty najodopowiedniejszy, bardzo pobobały mi się takie zakupy i firma Karbon zyskała u mnie pozytywne wrażenie, bo klimatyzator został szybko przywieziony i idealnym stanie. Polecam!
Opinia na temat "młoda i Moda" Salon Mody Ślubnej. Stylizacja, Dodatki Ślubne, Warszawa
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo się ciesze, że skorzystam z usług salonu Młoda i Moda, dostałam u nich moja wymarzona sukienkę! Jest idealna a wygladam w niej jak księżniczka do tego dobrali dla mnie diadem i buty. Może cena niezbyt tania, ale warta tej sukni!