Opinie Drukarnia Waikiki.pl

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

WIęcej takich drukarni! Świetna obsługa, wysoka jakość i jak się okazało mają lepszą cene niż allegro na wydruki wielkoformatowe!!!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

xxx

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem zadowolona z usług odbitki dobrej jakosci a z poduszek z nadrukiem jestem bardzo zadowolona i jakoscia rowniez oraz indywidualnym podejsciem do klienta. Jednym słowem pełen profesjonalizm.Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam, dobra firma
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Super poduszki w waikiki.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zamówiłam ma www.waikiki.pl , poduszkę z nadrukiem z lekką niepewnością, bo cena była podejrzanie niska. Dwa dni póżniej kurier dostarczył solidne pudło a w środku zaskoczenie! Po prostu rewelacja, zarówno jakość poduszki jak i sam nadruk - ostry, ładne kolory i naprawdę ekstra. Zatem zasłużony pozytyw - polecam waikiki.pl
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

waikiki

, opublikowano ponad 15 lata temu

Jak jestem zadowolony, jak na razie wszystko ok, i fajne laski przyjeli na obsługę ....:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nie ma Takiej Drugiej Firmy w Okolicy

, opublikowano ponad 15 lata temu

Jestem stałym klientem tego punktu usługowego i jestem bardzo zadowolony. Odbitki są naprawdę dobrej jakości a szczególnie fantastyczną sprawą są fotoksiążki których mam już kilka. Jeśli chodzi o problem z jakim spotkała się Pani pisząca tak conajmniej bezsensowną opinię to proponuję aby spróbowała wywołać zdjęcia np w punktach typowo samoobsługowych typu fotojoker, rossman gdzie raczej nie bedzie mogła liczyć na pomoc w tego typu sprawie z jaką miała problem na szombierkacvh. Ciekawe do kogo wtedy bedzie miała pretensje , a wystarczyło wysłuchać "wykładu" na temat kadrowania zdjęć jaki przynajmniej ja dostałem od Jakże sympatycznej Pani (którą serecznie pozdrawiam). Niebawem znów tam zajrzę jak tylko zobaczę promocję !!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Głuszczyński

, opublikowano ponad 15 lata temu

A ja się nie zgadzam z opinią, bo tez u nich robię odbitki od dawna i w odróżnieniu od przedmówcy czytam co podpisuję. Przy zamawianiu zdjęć wypełnia się druczek, na którym wybiera się czy zdjęcia mają byc kadrowane do 10x15 czy tez w rozmiarze oryginalnym (10x13) - to jest opcja domyślna, Wystarczy zaznaczyć opcję 10x15 i podpisać się pod formularzem, Przedmówca pewnie nie zadał sobie trudu przeczytania tego co podpisuje i obwinia kazdego tylko nie siebie ... żal mi takich ludzi :) A takna marginesie za ta jakość zdjęć i rewelacyjna cenę nie ma co wybrzydzać, i obwiniac innych za swoje braki w wykształceniu)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

ile kosztuje nadruk na koszulkę ?


Czy Znasz Drukarnia Waikiki.pl? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi