Profil użytkownika Marek Zelichowski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Drukarnia Waikiki.pl, Bytom
opublikowano ponad 9 lata temu
WIęcej takich drukarni! Świetna obsługa, wysoka jakość i jak się okazało mają lepszą cene niż allegro na wydruki wielkoformatowe!!!!!!!!
Marek Zelichowski