Opinie Elwoj,wynajem Autokarów,wynajem Busów,przewozy Autokarowe

Opinie

przewozy autokarowe ELWOJ

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo polecam.Autokar i kierowca wyśmienity. Można jeździc wszędzie i codziennie z Elwojem :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Świetny przewoźnik, zapraszamy do współpracy i wynajmu autobusów na BUSBUS https://busbus.pl/


Pozytywne wrażenia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Witam Miałem przyjemnośc podrózy autokarami elwoj.Autokary nowe ,czyste,kierowcy doświadczeni wszystko na plus .Pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Maćkowiak

, opublikowano ponad 15 lata temu

Wycieczka super autokary bez zarzutu kierowcy też.Pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Angelika

, opublikowano ponad 15 lata temu

Wszystko ok spokojnie można polecić ta firme
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Busem do Holandii

, opublikowano ponad 15 lata temu

Jechaliśmy małą wycieczką do Holandii,Belgii bus super wyposażony kierowcy niesamowici gości coz chciec więcej.Pozdrawiamy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Współpraca

, opublikowano ponad 15 lata temu

Współpracujemy z firma ELWOJ juz od kilkunastu lat zawsze solidni,punktualni,tylko polecić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dziekujemy

, opublikowano ponad 15 lata temu

Dziękujemy i pozdrawiamy. Info Gniezno ul.Roosevelta 116
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Solidna Firma

, opublikowano ponad 15 lata temu

Podróżujemy z firma Elwoj na wszystkie szkolenia jak i wyjazdy firmowe nigdy nas nie zawiedli .Pozdrawiamy i oczywiście jeździmy dalej
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 15 lata temu

Zawsze jeździmy z tym elwojem na zawody sportowe tylko same pozytywne wrazenia .pozdrawiamy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zasłużony pozytyw

, opublikowano ponad 15 lata temu

Witam nasza szkoła jeździ z tym firma ELWOJ chyba od zawsze,nigdy nie było problemy autokary zawsze sprawne ,czyste,.Pozdrawiamy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo solidny Przewoźnik

, opublikowano ponad 15 lata temu

Witam podróżujemy z Firma Elwoj juz od 10 lat .Zawsze jest wszystko dopiete na ostatni guzik.Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

makabra

, opublikowano ponad 15 lata temu

Firmy NIE POLECAM! Autokar popsuł się już na samym początku podróży! Po 4 godzinach jazdy wysiadła klimatyzacja! Dwudniowa podróż w 35 stopniach wołała o pomstę do nieba. Szefostwo firmy nic nie próbowało z tym zrobić!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

beznadzieja

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kierowcy wspaniali i tylko to. Jeśli chcesz jechać autokarem, który w połowie drogi się popsuje, siądzie sprzęgło i klimatyzacja i lubisz dwu dniową podróż wydłużyć o kilka godzin, to polecam. Firma zapewni Ci atrakcje jakich się nie spodziewasz!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia negatywna

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kierowcy wspaniali i tylko to! Miałam okazję kilka razy jechać z tą firmą i niestety firma schodzi na psy. Widać, że pazerność kierownictwu uderza do głowy. Autokary się psują (siada klimatyzacja, auto nie chce odpalić itd.) zdaje się że firmie coraz mniej zależy na bezpieczeństwu klienta!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Elwoj,wynajem Autokarów,wynajem Busów,przewozy Autokarowe? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi