Profil użytkownika Jakubowski1976
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Elwoj,wynajem Autokarów,wynajem Busów,przewozy Autokarowe, Gniezno
opublikowano ponad 15 lata temu
Zawsze jeździmy z tym elwojem na zawody sportowe tylko same pozytywne wrazenia .pozdrawiamy