Opinie Estudio Beata Boik Projektowanie i aranżacja wnętrz

Opinie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

zamówila w estudio piekne i jedyne w swoim rodzaju meble, teraz świetnie komponują sie z moimi roslinami w salonie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo piękne tapety. Długo szukałam sklepu, który zaproponowałby mi właśnie coś takiego. Dodają klimatu mojemu wnętrzu. Ciekawe wzory. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wykonali dla mnie wspaniałe meble kuchenne. Wszystko pod wymiar. Zabudowa lodówki i kuchenki prezentuje się rewelacyjnie. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia o firmie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bogaty asortyment, z którego wybrałam coś dla siebie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych tam tapet. Robię generalny remont i wymieniam wszystkie tapety, Nie zapłaciłam wiele, polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gorąco polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Podobało mi się ich podejście do klienta. Świetnie mi doradzili w zakresie wyposażenia wnętrz.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Świetnie doradzają jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. Jestem zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

solidne biuro, świetne porady w zakresie aranżacji wnętrz. polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Estudio Beata Boik Projektowanie i aranżacja wnętrz? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi