Opinie FedEx Express Poland Sp. z o.o. Oddział Chorzów

Opinie

, 07 lutego 2025

Jeden wielki bałagan, stojący na kłamstwach o próbach doręczenia. Jak już takie blagi tworzycie, że niby próbowaliście doręczyć, ale nikogo nie zastaliście, to najpierw się upewnijcie, czy adres doręczenia nie jest przypadkiem monitorowany z każdej możliwej strony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Najgorsza firma jak można nie miec infolini z normalnymi konsultantami zero kontaktu do kuriera,paczke wysłali mi pod zły adres nawet nie mogłam go zmienić chore!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Skarga dotyczy: Przesyłka nr : 6231956577078 Z przykrością zawiadamiam że Państwa oddział w Chorzowie nie potrafi dostarczyć przesyłki mimo posiadania jej w magazynie. Z informacji telefonicznej biura zostałem powiadomiony że: na przesyłce jest adnotacja „sklep zlikwidowany” następnie pani poinformowała mnie że „być może przesyłka zostanie doręczona w poniedziałek” i „nie ma możliwości doręczenia dzisiaj bo wszyscy kierowcy są w trasie” . Na moje żądanie żeby jednak dostarczyć przesyłkę… wasza pani musi się kontaktować z koordynatorem… i to po stwierdzeniu że towar specjalnie został zamówiony kurierem bo mam na ten towar klienta a jak nie to muszę płacić kary 5% wartości kontraktu. Kolejny telefon przesyłka zostanie dostarczona do 17.00 bo tak mam napisane na stronie że mam czynny sklep (a jednak sklep nie jest zlikwidowany). Na moje zwrócenie uwagi że mam na przesyłkę klienta – dowiedziałem się że „kierowca mi to dostarczy nawet po pracy i to przed 17 specjalnie”. Jestem człowiekiem cierpliwym ale zdecydowałem: aby „przygotować w oddziale przesyłkę do odbioru” – bo i tak nic pewnego akurat może wasz kierowca sobie zapomnieć albo coś innego. I to ja na własny koszt muszę zamknąć Sklep i jechać po przesyłkę bo firma FEDEX Express Polska nie jest w stanie zrealizować zlecenia – dostarczenia przesyłki pod wskazany adres. Proszę o wyjaśnienie sytuacji, odnalezienie winnych i wyciągnięcie konsekwencji. Proszę o informacje zwrotną... Z poważaniem Wojciech M
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Od 2 maja czekam na kuriera FEDEX. Do dnia dzisiejszego kurier ani razu nie zadzwonił ani nie pojawił się w domu z przesyłką (w domu zawsze ktoś jest a w dniu 2 i 4 maja specjalnie wzięłam w pracy urlop żeby być w domu) Sprawdzam status przesyłki i codziennie rano paczka jest przekazywana kurierowi do dostarczenia a wieczorem wraca do oddziału. Nie polecam! Najgorsza firma kurierska!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Kurier dostarczał nie dostarczył przesyłki w terminie tj do godziny 12 stej, o godzinie 14.41 zapisał informacje, ze jest pod wskazanym adresem i odmówiono mu przyjęcia przesyłki. Zrobił to nie wchodząc w wigilie do budynku i nie zgłaszając się do recepcji. Na infolinii pan Tomasz S.pracownik fedexu próbował obarczyć winą klienta. Drodzy państwo to szczyt bezczelności, a organizacja przesyłek przy braku możliwości skontaktowania sie z kurierem lub otrzymania informacji o godzinie dostarczenia sprowadza jakoś obslugi na najniższy z możliwych poziomów. Nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług. Ocena zero gwiazdek
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Reklamacja

, opublikowano ponad 5 lata temu

2021-03-15 wysłałam paczkę do Londynu przez F.U.Purge ul.Denowa paw.21 w Tychach,nr przesyłki 784732138367/FedEx Waga ,12,4 kg(36+71+29cm) Do tej pory paczka do adresata nie dotarła nikt się nie interesuje mimo mojej interwencji w punkcie okodbioru osoby nie kompetentne ,córka też dzwoniła do angielskiego biura spychologia Ponoc to nie jest w ich kompetencji .Paczka ta jest zostawiona w DARTFORD,proszę o interwencję inaczej zgłoszę to na Policję o kradzież przesyłki proszę o kontakt na ten nr tel
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Super ! Prowadzę punkt kurierski i często wysyłam FEDEXEM klienci zadowoleni ! Paczki idą nawet nie jeden dzień a jedną noc super!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Co za bzdura


, opublikowano ponad 7 lata temu

Są niekopetrntna firma bo według tego co piszą maja jeden dzień roboczy i paczka u klienta A ja czekam już trzeci i nic.nie informują o problemie przekładają daty dostawy bezpodstawnie i bez poinformowania zbywajac dzwiniacego że nic nie mogą zrobić bo odział taki termin podał
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz FedEx Express Poland Sp. z o.o. Oddział Chorzów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi