Opinie Gabinety Lekarskie PARACELSUS

Opinie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dd dr trafiłam z bólem bioder. Przyniosłam swoje wyniki badań, które szczegółowo mi wyjaśnił. Pan dr podchodzi do pacjenta z pełnym profesjonalizmem. Otrzymałam dalsze zalecenia. Dziekuje I polecam. Marta W.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Kompetentny lekarz, dobre podejście do problemu. Wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Dziękuje i polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dziękuję za pomoc w uporaniu się z bólem kręgosłupa. Mogę normalnie funkcjonować.Ogromna wiedza całego zespołu i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie każdemu!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Do gabinetu chodzę regularnie na masaże i akupunkturę i zawsze po zabiegach czuję się odpowiednio odprężona i zrelaksowana. Z całego serca polecam to miejsce ze względu na ciekawą ofertą zabiegową, a przede wszystkim miłą i profesjonalną obsługe.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

U mnie podobnie. Niby obsługa miła, ale tylko po to by wyciągnąć pieniądze. Kilka tygodni od poniedziałku do piątku wizyt, masaże, akupunktura, hydrokolonoterapia, itd i w finale wylądowała w szpitalu z zakażeniem. W gabinetach brudno. Licząc na pomoc i wierząc miłym słowom z bajki lekarza w jego terapię nabawilam się gorszych problemów zdrowotnych. Cennik kompletnie nie adekwatny do ceny końcowej za dany zabieg. A przy ostatniej wizycie przypadkiem usłyszałam rozmowę lekarza z pielęgniarka, żeby mnie skasować podwójnie bo cytuję :nakręcona, kasuj podwójnie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Po dwóch miesiącach chodzenia tam 3 razy w tygodniu straciłam ogrom pieniędzy, schorzenie nie poprawiło się, a całe ciało miałam pokryte krostami i pryszczami. "Diagnoza" zupełnie błędna, nie pasowała zupełnie do objawów. "zapisano" mi masaże, akupunkturę i inne, byle tylko ściągnąć ze mnie kasę. Na sugestię, że nie działa to leczenie, nie było reakcji, a tylko "trzeba czekać". Poza tym jeden ręcznik "obsługuje" chyba wszystkich klientów przez cały dzień! Poza tym brudno na podłodze. Obsługa co prawda miła, ale zupełnie nieprofesjonalna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gabinety Lekarskie PARACELSUS? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi