Profil użytkownika Monika Okrasa
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinety Lekarskie PARACELSUS, Szczecin
opublikowano ponad 7 lata temu
U mnie podobnie. Niby obsługa miła, ale tylko po to by wyciągnąć pieniądze. Kilka tygodni od poniedziałku do piątku wizyt, masaże, akupunktura, hydrokolonoterapia, itd i w finale wylądowała w szpitalu z zakażeniem. W gabinetach brudno. Licząc na pomoc i wierząc miłym słowom z bajki lekarza w jego terapię nabawilam się gorszych problemów zdrowotnych. Cennik kompletnie nie adekwatny do ceny końcowej za dany zabieg. A przy ostatniej wizycie przypadkiem usłyszałam rozmowę lekarza z pielęgniarka, żeby mnie skasować podwójnie bo cytuję :nakręcona, kasuj podwójnie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.
Monika Okrasa