Opinie Gniewko. Wczasy, kolonie, rehabilitacja
Opinie
Wiesław P. , opublikowano ponad 3 lata temu
Luham Ordix Loxland , opublikowano ponad 10 lata temu
Tes Fasox Toxted , opublikowano ponad 11 lata temu
Pietruś , opublikowano ponad 12 lata temu
Tobera , opublikowano ponad 13 lata temu
PIETRUŚ , opublikowano ponad 13 lata temu
AXX , opublikowano ponad 13 lata temu
witam. ja już od lat przyjeżdżam do ośrodka gniewko i ośrodek Gniewko nie mam internetu nikt go nie odłacza. internet jest tylko w gnieku lux poza tym proszę państwa wszystkie informacje co jest w ośrodku a czego nie mam jest wypisane na stronie ośrodka na umowie na skierowaniach więc jak się nie czyta to później toś takie bzdury wypisuje. jedzenia jest dużo bardzo pysze wieczorki taneczne grille. pokoje czyste obsługa miła co do kierownictwa to proszę tak nie pisać że nie miła jak państwo nawet nie wiecie kto jest kierownikiem bo Pani Zosia nie siedzi w biurze tylko przygotowuje dla państwa pysze posiłki. a w biurze czy na recepcji jest miła i fachowa obsługa ale trzeba wiedzieć że oni też muszą być konsetwentni w regulaminie ośrodka za zmiszczone mienie czy dbanie o to żeby wszystko było zrelizowane nigdzie nie można wszystkiego. w 100% polecam ośrodek
Karolina P. , opublikowano ponad 14 lata temu
witam serdecznie chciałabym sie podzielić moja opinia co go turnusu Gniewko LUX otóż jestem bardzo zadowolona z wszystkiego bardzo mili państwo w recepcji smaczne jedzonko pięknie podane i czysto zawsze pyszne bez żadnych zastrzeżeń obsługa w kuchni super pani MONIKA zawsze uprzejma z chcęcia służy pomocom usmiechnięta i bardzo miła w 100% oraz pani Wanda tak że uprzejma i zawsze uśmiechnięta goraco polecam ten ośrodek GNIEWKO LUX STANDARD NA WYSOKIM POZIOMIE. ZABIEGI SUPER GORACO POLECAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE I POZDRAWIAM:):):)
nowak 54 , opublikowano ponad 15 lata temu
2rbo , opublikowano ponad 16 lata temu
witam serdecznie chciałabym sie podzielić moja opinia co go turnusu Gniewko LUX otóż jestem bardzo zadowolona z wszystkiego bardzo mili państwo w recepcji smaczne jedzonko pięknie podane i czysto zawsze pyszne bez żadnych zastrzeżeń obsługa w kuchni super pani MONIKA zawsze uprzejma z chcęcia służy pomocom usmiechnięta i bardzo miła w 100% oraz pani Wanda tak że uprzejma i zawsze uśmiechnięta goraco polecam ten ośrodek GNIEWKO LUX STANDARD NA WYSOKIM POZIOMIE. ZABIEGI SUPER GORACO POLECAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE I POZDRAWIAM:):):)
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Ośrodka nie polecam !!!!! (mało jedzenia,/ niemiłe szefostwo, niektóre sprzątaczki i konserwator, /mało swobody, / duże ograniczenia, / niesłuszne osądzania w stosunku do klijentów tego ośrodka, / ponieważ byłem tam i była taka sytuacja, że ludzie musieli płacić za rzeczy, których w ogóle nie było od początku, w pokojach / niby jest Wi-Fi ale specjalnie odłaczone aby np. koloniści nie mieli do niego dostępu) LUDZIE NIE JEDŹCIE TAM BO NIE WARTO !!! NIE POLECAM !