Opinie Gniewko. Wczasy, kolonie, rehabilitacja

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Za chwilę jadę tam po raz trzeci. ZNAKOMITY ośrodek LUX 200m do plaży .Pokoje z balkonem czyste, pościele, łóżka sprężyste - nie wymęczone, łazienka również czysta pachnąca . Stołówka niczym restauracja, posiłki do stołu w wystarczającej ilości i b. dobre + kawa , płatki do mleka itp. Ogłoszono "wieczorek zapoznawczy" i... sądziłem że omyłkowo trafiłem na jakieś przyjęcie weselne. Sporo urozmaiconego i pięknie podanego jedzenia, owoców... żywa muzyka. Na pożegnanie tak samo! Pani w recepcji, na stołówce pomocne, życzliwe, rehabilitantki i właściciele również. Duży pawilon zabiegowy .Parking duży bezpłatny . Jedyne co można zmienić - jedna mini lodoweczka na całe piętro nie mieści chętnych. Wiesław P.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Ośrodek wypoczynkowy super. Świetne wyzywienie. Położenie fantastyczne. Blisko morza. Do centrum spacerkiem 10 min. Byłam 5 razy. W tym roku też jadę. Pani Karolina w recepcji bardzo miła. Pzdr
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

POGORSZYŁO SIĘ, I TO ZNACZENI JEDZENIE A SZKODA....
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

I stało się!!! 100 osób na dwóch turnusach czerwiec/lipiec. Nic się nie zmieniło! Wysoki poziom obsługi, wyżywienia i najważniejsze -zakwaterowania. Polecam gorąco, cztery lata za nami i wszystko było jak w najlepszym porządku. Nie chcę zapeszać ale na przyszły rok mam dużą grupę chętnych. Zobaczymy... Dziękuję wszystkim za udany pobyt tylu osób, począwszy od kuchni, recepcji, rehabilitantkom, właścicielom i wszystkim innym zaangażowanych w udany wypoczynek grup. Dziękuję, pozdrawiam Bol. Pietruś
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Gniewko Lux

, opublikowano ponad 12 lata temu

Witam serdecznie! Ponownie zgościliśmy z grupą 51 osób w fantasycznym Gniewku Lux. I tak jak poprzednio , było fantastycznie. Nie dodam nic nowego bo było, było, było rewelacyjnie. Chę podziekować wszystkim za udany wypoczynek, za bardzo dobre przyjęcie i klimat który sprzyja wypoczynkowi. Prosze tylo o jedno ... nie obniżajcie standardu bo to jest gwarancja na Wasz sukces a nasz bardzo udany pobyt! Serdecznie pozdrawaim i dziękuje w imieniu wypoczywajacych. Do zobaczenia za rok!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

gniewko

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam, kilka razy przebywałam w ośrodku wczasowym "gniewko" jedzenie bardzo dobre kilka razy jest organizowany grill czy kolacja wystawna, miła i sympatyczna obsługa, pokoje ładne i czyste,z szefostwem idzie się dogadać :)polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

w Gniewku Lux byłem z grupą 50 osób w 2012 i 2013r. Miejsce super położone, cisza i spokój 100m od urokliwej, spokojnej plaży obiekt hotelowy rewelacyjny , pokoje czyste pachnące świeżością, sprzątane na życzenie. Kuchnia wydające posiłki godna pochwał i rekomendacji, obsługa miła i pomocna. Restauracja dodatkowo serwuje chyba najlepsze jak za takie ceny posiłki w mieście. Poza tym w cenę pobytu wliczone są zabiegi rehabilitacyjne wieczorek taneczny i grillowy z mnóstwem jedzenia. Co do właścicieli , cóż jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, ja nie narzekam bo kontakt miałem znakomity tego oczekiwałem ale i sam taki być musiałem. Słowem obiekt super, i cała reszta super a niezadowoleni zapraszam na polskie campingi tudzież ośrodki z wychodkiem na placu, zawsze to taniej i swojsko, tylko jak dla kogo! Za rok jak Pan Bóg da i będą chętni pojadę tam raz jeszcze, bo do dobrych miejsc się wraca!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

GNIEWKO

, opublikowano ponad 13 lata temu

Byłam nie polecam turnusu z dziećmi, dość niemili ludzie, a zwłaszcza młoda kobieta, która zajmuje się sprawami biurowymi i organizacyjnymi, ciągle nerwowa i niezadowolona, nie ma podejścia do osób z rodzinami... natomiast ośrodek dobrze usytuowany , pokoje mogą być
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ośrodka nie polecam !!!!! (mało jedzenia,/ niemiłe szefostwo, niektóre sprzątaczki i konserwator, /mało swobody, / duże ograniczenia, / niesłuszne osądzania w stosunku do klijentów tego ośrodka, / ponieważ byłem tam i była taka sytuacja, że ludzie musieli płacić za rzeczy, których w ogóle nie było od początku, w pokojach / niby jest Wi-Fi ale specjalnie odłaczone aby np. koloniści nie mieli do niego dostępu) LUDZIE NIE JEDŹCIE TAM BO NIE WARTO !!! NIE POLECAM !

witam. ja już od lat przyjeżdżam do ośrodka gniewko i ośrodek Gniewko nie mam internetu nikt go nie odłacza. internet jest tylko w gnieku lux poza tym proszę państwa wszystkie informacje co jest w ośrodku a czego nie mam jest wypisane na stronie ośrodka na umowie na skierowaniach więc jak się nie czyta to później toś takie bzdury wypisuje. jedzenia jest dużo bardzo pysze wieczorki taneczne grille. pokoje czyste obsługa miła co do kierownictwa to proszę tak nie pisać że nie miła jak państwo nawet nie wiecie kto jest kierownikiem bo Pani Zosia nie siedzi w biurze tylko przygotowuje dla państwa pysze posiłki. a w biurze czy na recepcji jest miła i fachowa obsługa ale trzeba wiedzieć że oni też muszą być konsetwentni w regulaminie ośrodka za zmiszczone mienie czy dbanie o to żeby wszystko było zrelizowane nigdzie nie można wszystkiego. w 100% polecam ośrodek


opinie

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ośrodek Gniewko Lux jest bardzo przyjazny, czysty, pokoje bardzo ładne, przestronne. Jedzenie bardzo dobre, domowe, obsługa a także właściciele bardzo mili i pomocni. Polecam dla rodzin z dziećmi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

witam serdecznie chciałabym sie podzielić moja opinia co go turnusu Gniewko LUX otóż jestem bardzo zadowolona z wszystkiego bardzo mili państwo w recepcji smaczne jedzonko pięknie podane i czysto zawsze pyszne bez żadnych zastrzeżeń obsługa w kuchni super pani MONIKA zawsze uprzejma z chcęcia służy pomocom usmiechnięta i bardzo miła w 100% oraz pani Wanda tak że uprzejma i zawsze uśmiechnięta goraco polecam ten ośrodek GNIEWKO LUX STANDARD NA WYSOKIM POZIOMIE. ZABIEGI SUPER GORACO POLECAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE I POZDRAWIAM:):):)


!!!!

, opublikowano ponad 15 lata temu

Pomimo różnych opinii ja zaryzykuję!!! Jadę tam w sierpniu wraz z rodziną. Pierwszy kontakt -mailowy - pełny profesjonalizm i zrozumienie dla klienta. A co tyczy się samych rehabilitacji to zbadam to na miejscu - jestem po całkowitej rekonstrukcji stawu kolanowego.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Ja byłam tez na turnusie wyjechałam bardzo zadowolona zamierza jechac w tym roku. jeżeli chodzi o jedzenie to rewelacja. kolacje gotowane. obiady domowe pieką sami ciasta są rewelacyjne dania się nie powtarzają. nie wiem u kogo pan był z rehabilitacji ale ja byłam zadowolona z zabiegów i obsługi rehabilitacji wszedzie zdarzają się wpadki pan na pewno tez nie raz popełnił nie zapomnijmi że oni tez są ludźmi i tez im czasem nie wychodzi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Gniewko

, opublikowano ponad 16 lata temu

Totalnie odradzam!!!!! Obsługa nie fachowa. Właściciele ośrodka traktują ludzi jak intruzów! Opryskliwi, niemili. Brak jakiejkolwiek informacji! Jedzenie niezbyt dobre , ale to zależy od gustu( niestety porcje tak skromne i wyliczone co do plasterka). Jak za cenę którą pobierają to skandal! Miałem wliczone zabiegi w cenę pobytu, niestety- najpierw nie mogłem się dowiedzie co za zabiegi mi przysługują, potem nie mogłem znaleźć osoby za to odpowiedzialnej. Ostatecznie gdy już po jakimś czasie zdołałem się umówić, Pan od zabiegów nie pojawił się o umówionej godzinie, po zgłoszeniu kierownictwu, na następny dzień było podobnie Pan zapomniał! Jeśli chcą się Państwo podenerować to polecam Ośrodek „Gniewko”!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

podzielam tę w/w opinię. Brak klasy i brak doświadczenia daje się we znaki u Właścicieli.Klapa Chą jak najwiecej zarobić jak najmniejszym nakładem własnej pracy. Odradzam

witam serdecznie chciałabym sie podzielić moja opinia co go turnusu Gniewko LUX otóż jestem bardzo zadowolona z wszystkiego bardzo mili państwo w recepcji smaczne jedzonko pięknie podane i czysto zawsze pyszne bez żadnych zastrzeżeń obsługa w kuchni super pani MONIKA zawsze uprzejma z chcęcia służy pomocom usmiechnięta i bardzo miła w 100% oraz pani Wanda tak że uprzejma i zawsze uśmiechnięta goraco polecam ten ośrodek GNIEWKO LUX STANDARD NA WYSOKIM POZIOMIE. ZABIEGI SUPER GORACO POLECAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE I POZDRAWIAM:):):)


Czy Znasz Gniewko. Wczasy, kolonie, rehabilitacja? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi