Profil użytkownika Danuta Baraniak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gniewko. Wczasy, kolonie, rehabilitacja, Darłowo
opublikowano ponad 3 lata temu
Ośrodek wypoczynkowy super. Świetne wyzywienie. Położenie fantastyczne. Blisko morza. Do centrum spacerkiem 10 min. Byłam 5 razy. W tym roku też jadę. Pani Karolina w recepcji bardzo miła. Pzdr