Opinie Gospodarstwo Pasieczne Patryk Skrzypiec

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

A to ciekawe że właściciel nie potrafi wyjaśnić tych negatywnych opinii czy to prawda czy pomówienie ?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Oszuści, albo ludzie wybitnie nieogarniający własnego biznesu. Na zamówienie czekasz i czekasz, a jak prosisz o status, to mają cię głęboko w powtarzaniu i zero odzewu. Po 20 dniach w końcu zamówienie przychodzi i okazuje się, ze jeden ze słoików stłuczony - jakby miód sfermentował i „uciekł” ze słoika. Wszystko uwalone, bajzel w pudle, że nic tylko zapłakać. Piszesz do tej świetnej obsługi klienta, że chcesz zwrot pieniędzy, na co oni odpisują, że wyślą ci nowy miód, po czym następuje cisza w eterze. Prosisz o status reklamacji po trzech tygodniach, ale na odpowiedz już nie masz co liczyć. A miody okropne. Spadziowy nie stał nawet obok spadzi - kolorem przypomina wielokwiatowy prędzej. W smaku bezkształtny ulipek. Miód wrzosowy to też takie niewiadomo co, zbliżony smakiem do sztucznego miodu, bo nic innego oprócz chamskiej słodyczy nie wybrzmiewa. Chciej człowieku wspierać małe, lokalne pasieki, to się spotkasz tylko z buractwem przedsiębiorczego Janusza. NIE POLECAM.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Ta firma to jakaś ściema. Z trzech zamówionych miodów otrzymałem dwa, a w tym jeden stłuczony. Czekam ponad miesiąc na dosłanie reszty. Telefonu nikt nie odbiera, na maile nie odpisuje. Napisałem o rezygnacji z zakupu, ale pieniędzy też nie otrzymałem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Gorąco Polecam miód najlepszy w Polsce !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

BARDZO ALE TO BARDZO DOBRA OBSŁUGA ! MIODY NAWYŻSZEJ JAKOŚCI ! POLECAM !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bezczelne zachowanie P.Patryka nie zachęca do dalszej współpracy. Szczerze nie polecam.rak terminowej realizacji złożonego zamówienia, a zamówienie zrealizowane wykazuje istotne i poważne braki ilościowe. Uważajcie na niego zwykły złodziej
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Zamówienie przyszło z tygodniowym opóźnieniem, braki w zamówieniu za które miałam dostać zwrot pieniędzy. Pieniędzy do dzisiaj nie otrzymałam. Lekceważące podejście do klienta, oszukiwanie klienta. Bezczelne zachowanie P.Patryka nie zachęca do dalszej współpracy. Szczerze nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Brak terminowej realizacji złożonego zamówienia, a zamówienie zrealizowane wykazuje istotne i poważne braki ilościowe. Brak kontaktu telefonicznego, mailowego. Na stronie www.miodydalkowskie nie jest aktywny formularz reklamacyjny. Całkowity brak szacunku dla klienta. Jego lekceważenie. Firmę prowadzą ludzie nieodpowiedzialni. Nie znalazłem zapisu z którego wynika, ze firma jest wpisana do CEIDG.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gospodarstwo Pasieczne Patryk Skrzypiec? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi