.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Ryszard Stępień

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Gospodarstwo Pasieczne Patryk Skrzypiec, Biały Bór

opublikowano ponad 3 lata temu

Brak terminowej realizacji złożonego zamówienia, a zamówienie zrealizowane wykazuje istotne i poważne braki ilościowe. Brak kontaktu telefonicznego, mailowego. Na stronie www.miodydalkowskie nie jest aktywny formularz reklamacyjny. Całkowity brak szacunku dla klienta. Jego lekceważenie. Firmę prowadzą ludzie nieodpowiedzialni. Nie znalazłem zapisu z którego wynika, ze firma jest wpisana do CEIDG.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie