Profil użytkownika Ryszard Stępień
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gospodarstwo Pasieczne Patryk Skrzypiec, Biały Bór
opublikowano ponad 3 lata temu
Brak terminowej realizacji złożonego zamówienia, a zamówienie zrealizowane wykazuje istotne i poważne braki ilościowe. Brak kontaktu telefonicznego, mailowego. Na stronie www.miodydalkowskie nie jest aktywny formularz reklamacyjny.
Całkowity brak szacunku dla klienta. Jego lekceważenie. Firmę prowadzą ludzie nieodpowiedzialni. Nie znalazłem zapisu z którego wynika, ze firma jest wpisana do CEIDG.