Opinie Inspiracja. Centrum Holistyczne. Terapie Naturalne

Opinie

Inspiracja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jak dla mnie ok, takie rzeczy jak kosmogram, czy numerologia z definicji są kontrowersyjne. Mnie umiarkowanie przekonują, ale co do ludzi zastrzeżeń nie mam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Inspiracja Wrocław

, opublikowano ponad 13 lata temu

Uważam że masaz calkiem spoko - bardzo kameralnie mysle ze moze wroce na cos innego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mauri

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem z masażu bardzo zadowolona, byłam już trzeci raz, tym razem u innej Pani, ale było równie miło jak poprzednio :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Masaż

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ja skorzystałam z masażu ciepłymi kamieniami i jestem bardzo zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Inspiracja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Brałam udział w szkoleniu dot. terapii naturalnych, jestem bardzo zadowolona i zapewne wrócę na następne szkolenie, poza tym skorzystałam z zabiegu - samo zdrowie i przy okazji przyjemność :):):) serdecznie pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nie warto!

, opublikowano ponad 14 lata temu

Nie polecam, raczej przestrzegam. Pani prowadząca Centrum pięknie mówi, serdecznie zaprasza, a po zainkasowaniu pieniędzy znika, a wy zostajecie bez żadnego dowodu, że coś płaciliście. A to, co dostaniecie w zamian... szkoda słów. Amatorszczyzna i hochsztaplerstwo. Mówią wszystko, co gdzieś usłyszeli na jakikolwiek temat, byle coś mówić. Słowem - jeżeli nie masz co zrobić z kasą, masz za dużo wolnego czasu i lubisz czuć się jak ostatni frajer - skorzystaj. Wolę oddać pieniądze Cyganom, niż tej miłej, pięknej pani. Efekt ten sam, a przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Inspiracja. Centrum Holistyczne. Terapie Naturalne? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi