.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Pietrusińska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Nie polecam, raczej przestrzegam. Pani prowadząca Centrum pięknie mówi, serdecznie zaprasza, a po zainkasowaniu pieniędzy znika, a wy zostajecie bez żadnego dowodu, że coś płaciliście. A to, co dostaniecie w zamian... szkoda słów. Amatorszczyzna i hochsztaplerstwo. Mówią wszystko, co gdzieś usłyszeli na jakikolwiek temat, byle coś mówić. Słowem - jeżeli nie masz co zrobić z kasą, masz za dużo wolnego czasu i lubisz czuć się jak ostatni frajer - skorzystaj. Wolę oddać pieniądze Cyganom, niż tej miłej, pięknej pani. Efekt ten sam, a przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie