Profil użytkownika Pietrusińska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Inspiracja. Centrum Holistyczne. Terapie Naturalne, Wrocław
opublikowano ponad 14 lata temu
Nie polecam, raczej przestrzegam. Pani prowadząca Centrum pięknie mówi, serdecznie zaprasza, a po zainkasowaniu pieniędzy znika, a wy zostajecie bez żadnego dowodu, że coś płaciliście. A to, co dostaniecie w zamian... szkoda słów. Amatorszczyzna i hochsztaplerstwo. Mówią wszystko, co gdzieś usłyszeli na jakikolwiek temat, byle coś mówić. Słowem - jeżeli nie masz co zrobić z kasą, masz za dużo wolnego czasu i lubisz czuć się jak ostatni frajer - skorzystaj. Wolę oddać pieniądze Cyganom, niż tej miłej, pięknej pani. Efekt ten sam, a przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać.