Opinie Irmak Sport s.c. - sklep rowerowy i narciarski, serwis

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Super sklep,fachowa i miła obsługa . Najlepszy serwis narciarski ,korzystam od wielu lat i mam porównanie z innymi. Polecam naprawdę warto Darek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

teraz się dużo popsuło.


bardzo słaba jakość serwisowania roweru

, opublikowano ponad 12 lata temu

Kupiłam grupon na kompleksowy serwis roweru - nic nie zrobili, odjechałam z pykającym łańcuchem i nie naciągniętymi hamulcami. Załamka po prostu. Ściemniacze i jeszcze robił wyrzuty, że i tak poświęcił więcej czasu mojemu rowerowi niż innym. Tragedia nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

lubię to

, opublikowano ponad 13 lata temu

miałem przyjemność być w tym sklepie dla mnie ok, trochę drogo ale za jakość trzeba płacić, sprzedawcy normalni mieli trochę ludzi ,ale nie było problemu ich zaczepić i o coś zapytać, ja polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

fajny sklep

, opublikowano ponad 14 lata temu

Sprzedawcy bardzo fajni znający się w temacie sportu, bardzo polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

beznadziejna obsługa

, opublikowano ponad 14 lata temu

czekałam 15min.aż ktoś raczy łaskawie podejść co nie nastąpiło.Byłam zainteresowana kupnem 2rowerów.Wyszłam z niczym.Omijajcie ten sklep.Syf!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Żałosne!!! Lepiej czekać 15min niż podejść i poprosić sprzedawcę o pomoc jeśli takowej potrzebuję. Sklep bardzo duży z ciekawym asortymentem sprzedawcy mili, fachowi zawsze służą pomocą, bardzo często tam wracam.


zakupy

, opublikowano ponad 14 lata temu

Super sklep super zaopatrzenie super sprzdawcy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

obsługa

, opublikowano ponad 16 lata temu

Obsługa fachowa. Sklep zatowarowany świetnie. Ciężko wyjśc ze sklepu bez towaru. Najlepszy sklep sportowy w Lublinie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Chyba jesteś pracownikiem tego sklepu skoro tak go zachwalasz.Dla mnie nie ma gorszej żenady.A właściciel powinien zmienić personel.Koszmar


Zadupie

, opublikowano ponad 16 lata temu

Słabizna. Nieuporządkowana ekspozycja. Brak cen. Zieloni sprzedawcy. Problem z reklamacjami. I w ogóle słabiutko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Popieram w 100%.Młodzi ludzie bez kultury .Brak zainteresowania klientem,zbywanie i spojżenie mówiące "A CZEGOŚ TU CHCIAŁ?"

Bez kultury to jest wypisywanie bzdur na czyjś temat kryjąc się za jakimś pseudonimem w internecie. Często robię zakupy w Irmaku, zawsze byłam zadowolona z obsługi, moi znajomi również.


Czy Znasz Irmak Sport s.c. - sklep rowerowy i narciarski, serwis? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi