.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika nadolny

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 16 lata temu

Słabizna. Nieuporządkowana ekspozycja. Brak cen. Zieloni sprzedawcy. Problem z reklamacjami. I w ogóle słabiutko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Popieram w 100%.Młodzi ludzie bez kultury .Brak zainteresowania klientem,zbywanie i spojżenie mówiące "A CZEGOŚ TU CHCIAŁ?"

Bez kultury to jest wypisywanie bzdur na czyjś temat kryjąc się za jakimś pseudonimem w internecie. Często robię zakupy w Irmaku, zawsze byłam zadowolona z obsługi, moi znajomi również.