Opinie JAMI kosiarki pilarki kosy sprzedaż serwis części

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam, szybko i sprawnie! Miłą obsługa, fachowcy po prostu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

pilarka

, opublikowano ponad 11 lata temu

wreszcie normalny serwis z częściami do nie tylko do firmówek dla mnie serwis na 6 .NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK WSZĘDZIE nie masz stihla to czegoś innego nie robimy albo do chińszczyzny śmieci nie sprowadzamy to chyba jedyny serwis w ŁODZI GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ NORMALNĄ POMOC
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

pilarka do drewna

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam ten serwis,mają pojęcie o tym co robią a do tego nie naciągają klienta na zbędne koszty gdzie stosowane jest to w dzisiejszych czasach
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

pilarki

, opublikowano ponad 13 lata temu

w miare często jestem tam zawsze uzyskuje wiadomosci od szefa jakie chce nie boi sie podzielic swoja wiedza
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

serwis pilarki

, opublikowano ponad 14 lata temu

Omijajcie tego serwisanta. Wymiana koła napędowego plus nowy łańcuch w tym zakładzie to był dla mnie początek problemów i dużych kosztów. Wymiana kartera, gdyż wg. właściciela firmy "jami"w normalnej eksploatacji zaczep dźwigni regulacji przepustnicy może się wyłamać?. To było trudne do zrozumienia. Nie mogłem udowodnić, że to oni wyłamali zaczep, przecież rozbierali pilarkę. Zleciłem wymianę uszkodzonego elementu - karter. Pomiędzy naprawami pracowałem ok.1h na nowym łańcuchu.Stępił się przy cięciu korzeni drzew - piasek. Pilarka oddana do wymiany kartera z nowym łańcuchem +ostrzenie. Odbiór, a tu łańcuch przypalony i z półką w ok.50% zużytą. Uważam, że łańcuch tak wygląda po wielu godzinach pracy i ostrzeniach. Pilarkę mam od 4 lat. Nie polecam firmy "jami" na Wydawniczej, a jeżeli tam musicie trafić znakujcie części i uważnie je oglądajcie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Klient dostarczył pilarkę do naszego serwisu w celu wymiany bębna sprzęgła oraz łańcucha tnącego,wymiana tych elementów nie ma nic wspólnego z uszkodzeniem mocowania dźwigni sterowniczej ponieważ ten element jest zakryty pokrywą silnika i nie ma takiej potrzeby żeby ją z ciągać do wymiany w/w części.Podczas następnej wizyty tego Pana w naszym serwisie dzwignia sterownicza była owinięta drutem co wskazuje że mocowanie uszkodził on sam i próbował naprawiać we własnym zakresie.Ostrzenie łańcucha wykonaliśmy jak najbardziej poprawnie a że ilość zeszlifowanej półki tnącej została zebrana w większym stopniu jest jak najbardziej zasadna ponieważ sam klient opisuje że ciął zapiaszczone korzenie co spowodowało bardzo mocne zaokrąglenie półki tnącej a żeby doprowadzić łańcuch do stanu używalności musieliśmy zeszlifować półkę tnącą w zwiększonej ilości.

Czekałem na reakcję firmy "Jami". Nie wspomniałem, że przed wymianą bębana i ostrzeniem łąńcucha czyścili gaźnik, gdyż miałem problemy z wolnymi obrotami. To wtedy firma Jami uszkodziła zaczep dźwigni w karterze. A ten drut pojawił się po rozmowie z właścicielem serwisu, stwierdził że może to być dobre rozwiązanie, gdyż karter plus wymiana to ok. 200zł. To rozwiązanie nie sprawdziło się. Zamówiłem karter i przy okazji ostrzenie nowego łąńcucha - pracował 0,5h - piłowany przyziomek. Dopiero jak zobaczyłem zniszczony łąńcuch, niby mój nowy, postanowiłem ostrzec innych klientów. Nadal podtrzymuję swoją opinię o firmie "Jami". Panowie zachowujcie się jak dorośli uczciwi rzemieślnicy. Prawda nigdy nikomu nie zaszkodziła. Ja się tak zachowam jak zostało powiedziane - nie będę korzystał z waszych usług i zniechęcę do was każdego kto zapyta mnie o opinie o waszym zakładzie. Myślę,że przedstawiciele firmy STIHL czytają takie opinie.


Marian

, opublikowano ponad 14 lata temu

Moja pilarka odmówiła posłuszeństwa a mianowicie pękła sprężyna zębatki napędzającej łańcuch,obdzwoniłem wszystkie serwisy w Łodzi i otrzymywałem odpowiedzi "Chinoli nie naprawiamy i części nie mamy itp."Reasumując jedyna firma w Łodzi która pomogła mi w tej awarii i sprzedała część to firma Jami
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

OPINIA

, opublikowano ponad 14 lata temu

Firma cechuje się bardzo fachową i rzeczową obsługą klienta.Znakomita znajomość branży.Bardzo duży pozytyw!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam bardzo ten serwis bardzo miła i fachowa obsługa


Czy Znasz JAMI kosiarki pilarki kosy sprzedaż serwis części? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi