Opinie Kancelaria Adwokacka VINDIGO Pietrak i Paździora

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Prowadzili mi sprawę rozwodową, jestem zadowolony z obsługi, udało się uzyskać korzystne rozstrzygnięcia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Doskonała obsługa prawna dla firm, polecam kompleksowo mogą się wszystkim zająć.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, indywidualne wsparcie w walce o pozwolenie na budowę i zakwestionowanie planu zagospodarowania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, współpraca z kancelarią świetnie się układa, kompleksowe wsparcie z ich strony przy firmowych sprawach prawnych.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dobra kancelaria, duże doświadczenie i świetne podejście do klienta, mam u nich 3 sprawy - każda sprawa prowadzona w indywidualny sposób.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, kancelaria na wysokim poziomie, świetnie zorganizowana, doskonali prawnicy z dużym doświadczeniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Oferta na wysokim poziomie, duże doświadczenie po stronie kancelarii jeśli chodzi o ofertę spraw frankowych i pomocy prawnej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pomagali mi w walce z długami, polecam zdecydowanie pomoc Pana Adama na tym polu, to faktycznie świetny specjalista.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Świetny kontakt z Panią Eweliną, zdecydowanie mogę polecić jej pomoc jeśli chodzi o kwestię kredytów frankowych, duże doświadczenie w temacie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dobra kancelaria, duże doświadczenie w kredytach frankowych wiec można liczyć na ich kompleksową pomoc na tym polu, polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Super, kontakt z Panem Adamem doskonały i pomoc w temacie oddłużania na najwyższym poziomie, warto skorzystać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, dobra kancelaria, świetne podejście do klienta i każda sprawa prowadzona indywidualnie, nie na schematach, jak robią to inni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, świetna oferta, obsługa firmowych spraw prawnych na najwyższym poziomie, indywidualnie dopasowana pomoc.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Przystępna cena za prowadzenie sprawy, różne możliwość rozliczenia się – rozkładają na raty, idzie się dogadać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kancelaria Adwokacka VINDIGO Pietrak i Paździora? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi