Profil użytkownika Edek Maciejek
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka VINDIGO Pietrak i Paździora, Kraków
opublikowano ponad 4 lata temu
Polecam, dobra kancelaria, świetne podejście do klienta i każda sprawa prowadzona indywidualnie, nie na schematach, jak robią to inni.
Edek Maciejek