Opinie Mikea Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Opinie

, 27 marca 2025

Miła i profesjonalna obsługa przy zamawianiu drzwi. Pan Wojtek jest super fachowcem. Montaż szybki i bardzo dokładny. Serdecznie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Nie polecam drzwi Mikea! wykrzywiają się przy minimalnych zmianach temperatur, nie domykają, szyba się odkleiła. 3 miesiące czekania na reklamację
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa przy zamawianiu drzwi, Pani z obsługi wszystko fachowo wytłumaczyła. Montaż super, nic dodać nic ująć, Pan Wojtek jest profesjonalistą w swoim fachu. Cały proces od pierwszej wizyty w salonie, do ostatecznego montażu, można ująć w samych superlatywach. Bardzo serdecznie polecam Tą ekipę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Mikea Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię


, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam, bardzo duży wybór asortymentu, konkretna obsługa, sprawny montaż. Wszystko zgodnie z ustaleniami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wybrałem drzwi Thermika Felc- znajomy ma takie w swoim domu, polecał, więc uznałem, że chyba warto dokonać takiego zakupu. Ekstra- dokładnie przejrzałem stronę producenta, żeby upewnić się co do parametrów, właściwości itd. Polecam, bo drzwi mają ekstra jakość- dokładnie solidnie wykonane. Komfort użytkowania na dobre kilka lat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Z Mikei mam drzwi do domu z linii Thermika Pasiv. Zależało mi na wysokiej jakości. To był strzał w dziesiątkę. Są mocne, trwałe, niestraszne im żadne warunki atmosferyczne. Dla mnie rewelacja, cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Moim zdaniem na drzwiach nie ma co oszczędzać, bo to zakup na lata.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

drzwi

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie rozumiem waszych problemów z tą firmą, u mnie było wszystko ok, towar zgodny z zamówieniem i w terminie, montaż też. Może nie jest tam najtaniej ale przynajmniej nie ma chińszczyzny która zalewa markety
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mikea Tychy Porażka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie polecam Mikea Tychy. Porażka. Drzwi nie wymiarowe. Kierowniczka Twierdzi że bez montażu u nich, to sami musimy sobie drzwi dopasować....I to nasz problem teraz. Bo Pan co był na pomiarach od nich na 100% dobrze pomierzył. Najlepsze że nie pasują drzwi które montażu nie wymagają chodziło o zdjęcie starego skrzydła i włożenie nowego, aby pasowały do reszty które akurat Panu udało się dokładnie pomierzyć brawo za fachowość 3 do 1. Rożnica to jedyne 8 cm. Futryny się nie zmieniły z resztą też były wcześniej przez nich montowane. Nie polecam odradzam a przez parę lat byłem wiernym klientem. A kierowniczka może jest dobra ale do kierowania oborą, a nie salonem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mikea is OK

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetna jakość, dobre ceny. Już drugi raz zaopatrzyłem się u nich w drzwi, tym razem do domu na działkę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kupno i montaż okien

, opublikowano ponad 12 lata temu

U mnie było wszystko ok. Muszę powiedzieć, że okna były zamontowane również dobrze, wycena przeprowadzona prawidłowo, polecam ten salon, to bardzo dobre miejsce na zakup drzwi, okien i innych artykułów związanych z wykończeniem domu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam Mikea

, opublikowano ponad 13 lata temu

Profesjonalizm, rzetelność. Bardzo dobra firma.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

montaż drzwi

, opublikowano ponad 13 lata temu

jakość i montaż przez podwykonawcę bez zastrzeżeń, ale z powodu niekompetencji osoby robiącej wycenę mam dopłacić 12% do 1 szt. drzwi, mikea w ogóle nie poczuwa się do winy i za dodatkową usługę, którą ma wykonać podwykonawca, a która wyniknęła z ich błędu policzyła sobie nawet marżę...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

OPINIA

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam. brak jakichkolwiek zastrzeżeń. dobra jakość produktów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

okna

, opublikowano ponad 13 lata temu

Kupiłem okna i to było dobre rozwiązanie. Okna są bardzo ładne i widać że są wysokiej jakości. Montaż był bezproblemowy. Fachowcy szybko to załatwili. Warto skorzystać z tego sklepu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mikea

, opublikowano ponad 13 lata temu

Cieszę się że odwiedziłam ten salon i wybrałam drzwi dla siebie. Panowie mi zamontowali nowy zakup i mogę się nimi cieszyć w mieszkaniu. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

drzwi

, opublikowano ponad 13 lata temu

Brama sie sprawdza bardzo dobrze, ciesze sie ze trafiłam na tak dobrą jakość,ale to wszystko dzięki salonowi ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

drzwi

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo fajny salon, jestem zadowolony ze z tamtad mam drzwi bo są świetne. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Mikea Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi