.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika nika

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

jakość i montaż przez podwykonawcę bez zastrzeżeń, ale z powodu niekompetencji osoby robiącej wycenę mam dopłacić 12% do 1 szt. drzwi, mikea w ogóle nie poczuwa się do winy i za dodatkową usługę, którą ma wykonać podwykonawca, a która wyniknęła z ich błędu policzyła sobie nawet marżę...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie