Opinie NZOZ Przychodnia Biała Rzeka

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Obsługa w recepcji zawsze pomocna, uśmiechnięta. Panie położne bardzo miłe. Niestety ginekolog dr Sieg nie jest lekarzem godnym polecenia. Wizyty trwają bardzo krótko, doktor nie mówi NIC oprócz tego, kiedy kolejna wizyta. Najlepiej wychodzi mu umawianie wizyt co dwa tygodnie, aby mieć z tego zysk. Na jednej wizycie robi normalne USG po 2 tyg. wypisze skierowanie na badanie i sprawdzi tylko czy ciąża jest „żywa”. Szkoda czasu i zdrowia na takie wizyty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam :) wszystko Ok - do zobaczenia za rok na kontroli.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Obsługa na recepcji jest niedopuszczalna , odżywki gorzej niż prostackie , jak można dopuścić by tacy ludzie obsługiwali pacjentów !!!!!!! Pani recjepcjonistka z dnia 20.01.2021, skarga do NFZ już poszła , mam nadzieje ze kierownik i właściwe wyciągnie odpowiednie konsekwencje Pani postępowania z ludźmi !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

A ja polecam dr Sieg prowadzil moja ciążę wszystko super. Teraz chodzę nadal do niego
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dr. S. Co do podejścia i przeprowadzonych badań również nie mam zastrzeżeń. Ale jest całkiem inna sprawa co do której mam bardzo dużo do powiedzenia. Dr. S prowadzi moja ciążę na pierwszej wizycie otrzymałam kartkę z badaniami które musze wykonać podczas ciąży. Lekarz poinformował mnie ze mogę otrzymać na nie skierowania, więc zostałam zapisana na trzy kolejne wizyty na których otrzymałam skierowania na jednej wizycie jedno skierowanie na którym wypisane są trzy badania. Bardzo mnie to ucieszyło ze lekarz zrobił ukłon w moja stronę i nie zostanę obarczona kosztami. Na liście która otrzymałam również sa wypisane inne badania tkj. Toxoplazmoza IgM, IgG, prozyczka, hiv... I jeszcze kilka innych. Zapytałam dr. czy również mam możliwość dostać na nie skierowanie dr. odparl ze na te nie tylko na te które mi wypisze.... więc udałam się do placówki wskazanej przez położną. I wykonałam szereg badań część darmowych bo miałam skierowanie i drugą część za które musiałam zapłacić 320zł. Kwota mnie przerazila, więc po powrocie do domu zaczęłam szukać informacji w Internecie. I okazało się że wcale nie musiałam ponosić dodatkowych kosztów bo lekarz mógł również na pozostałe badania wypisać skierowania. Więc dla pewnosci zadzwoniłam do przychodni w której robiłam badania i pytam Pani czy rzeczywiście mogłam mieć te badania za darmo ? Pani odp. ze to pytanie powinnam skierować do lekarza. Ale po kilku minutowej rozmowie odparła ze to wszystko zależy od dobrej woli lekarza, oraz może być taka możliwość ze ma podpisana jakąś umowę z przychodnia dla tego nie wypisuj wszystkich badań na skierowania.... ciekawe co to za umowa? I dlaczego celowo wprowadza pacjentki w błąd? Wystarczyło odpowiedziec na moje pytanie ze tak te badania sa refundowane ale ja nie wypisuje skierowania na te badania i nie byłoby sprawy.... można by wtedy udać się do innego lekarza po takie skierowanie. Kolejne pytanie ile jest takich kobiet w ciąży których nie stać na te badania za 320 zł. które rezygnują z nich i ich nie robią, nie wiedzą one o fakcie ze sa refundowane? Czuje się oszukana i wprowadzona celowo w błąd... o. swoje prawa wszędzie trzeba walczyć!!!!! Mam nadzieję że ta opinia pomoże innym kobietą aby uniknely dodatkowych kosztów które nie są małe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jali jest czas oczekiwania na wizyte?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Biała Rzeka, to bardzo dobra przychodnia, a o lekarzu W. Siegu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

A jaki jest czas oczekiwania na wizyte?


ginekologrumia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chodzę do tego lekarza i nie mogę niczego złego powiedzieć, bardzo dokładny,zagażowany w swoją prace. Naprawdę Polecam ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dr Sieg

, opublikowano ponad 13 lata temu

Suuuper dr., bardzo dokładny, cierpliwy i zaangażowany w to co robi. Umie uspokoić obawy i wyjaśnić wątpliwości!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dr.Sieg

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem dziś po wizycie u dr. Siega i powiem że bardzo miły i sympatyczny człowiek, odpowiada na wszystkie pytania. polecam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Porada lekarska

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo słaby lekarz.Nie polcem.W ogóle żle diagnozuje a badanie to koszmar.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dr Sieg

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pan doktor bardzo miły i rzeetelny. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania i dokładnie sprawdził czy z dzidziusiem wszystko ok :) Naprawdę polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Nie polecam!!!:(
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz NZOZ Przychodnia Biała Rzeka? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi