.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Podgórska Anna

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat NZOZ Przychodnia Biała Rzeka, Rumia

opublikowano ponad 12 lata temu

Biała Rzeka, to bardzo dobra przychodnia, a o lekarzu W. Siegu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

A jaki jest czas oczekiwania na wizyte?