Profil użytkownika Podgórska Anna
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat NZOZ Przychodnia Biała Rzeka, Rumia
opublikowano ponad 12 lata temu
Biała Rzeka, to bardzo dobra przychodnia, a o lekarzu W. Siegu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.
misiak888
A jaki jest czas oczekiwania na wizyte?