Opinie Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryszard Kamiński

Opinie

, 30 kwietnia 2026

Rewelacyjna szkoła jazdy. Szeroki zakres kursów. Kat A i B zrobiona szybko sprawnie i skutecznie. W przyszłym roku przymierzam się do kat C. Dobrze uczą jeździć Można się dogadać co do terminów jazd. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 kwietnia 2026

Prawo jazdy na ciężarówkę zrobione sprawnie i bezproblemowo. Mają dobrze przygotowany kurs w ofercie, odpowiednio przygotowane pojazdy. Instruktorzy na poziomie z wiedza i doświadczeniem, potrafią dobrze szkolić. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 lutego 2026

Polecam jakiś czas temu robiłem u nich prawo jazdy na kat b i wszystko było ok. Ostatnio zapisałem się kurs na kat D. Poszło gładko. Instruktor spokojnie i przystępnie prowadził zajęcia. Dobrze uczy jeździć ma wiedze i doświadczenie. Szkoła godna polecenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 28 stycznia 2026

Bardzo ładny obiekt. Ładnie urządzona i przestronna sala weselna. Wesele profesjonalnie zorganizowane. Eleganckie nakrycia, sprawna i profesjonalna obsługa, zawsze na miejscu dbała by gościom nic nie brakowało. Pyszne i urozmaicone jedzenie. Potrawy elegancko serwowane. Idealne miejsce na takie imprezy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 listopada 2025

Kurs zrobiony bez problemu egzamin zdany za pierwszym razem. Szkołą godna polecenia. Dobrze ucza jeździć.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 września 2025

Super szkoła. Miła i bezstresowa atmosfera podczas kursu. Instruktor na poziomie cierpliwie i spokojnie uczy manewrów na placu i jazdy po mieście. Miła obsługa w biurze i dogodne terminy jazd. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo polecam szkole jazdy OSK Kamiński, a w szczególności Panią instruktor Edytę, przesympatyczna kobieta ze świetnym podejściem, świetna atmosfera w aucie, rozładowała mój ogromny stres, masa przekazanej wiedzy i wskazówek praktycznych dot. egzaminu. W 11 dni zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem OD TOTALNEGO ZERA. To niesamowite, POLECAM KAŻDEMU ❤️
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dobra organizacja, Przystępnie prowadzone wykłady. Elastyczne godziny jazd. Świetna kadra instruktorów. Jazdy w bezstresowej atmosferze> Dobre przygotowanie do egzaminu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Super szkołą. Dobrze uczą jeździć. Profesjonaliści w każdym calu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam. Szybko sprawnie i skutecznie zrobione prawko na osobówkę i ciężarówkę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dobra szkoła z szerokim zakresem kursów. Miłą atmosfera podczas szkolenia> Instruktorzy z wiedza i doświadczeniem. Dobrze szkolą. Skutecznie przeprowadzony kurs na kat B i C. Egzaminy zdane bez problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Szkoła gdzie można spokojnie zrobić prawo jazdy. Kat B i C zrobiona sprawnie i z sukcesem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Solidna szkoła jazdy z szeroką gamą kursów na prawo jazdy. Dobrze prowadzone szkolenie zarówno na kat B i C +E. Instruktorzy na poziomie z odpowiednim podejściem. Profesjonalnie i skutecznie uczą jeździć czy to dużym samochodem z przyczepą czy tez osobówką. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Nauczyłem się jeździć od podstaw. Uczą jazdy bezpiecznej i potrafią świetnie wyszkolić. Solidne przygotowanie do egzaminu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobre szkolenie, zarówno na kat B i C. Odpowiednio przygotowane pojazdy. Instruktorzy z wiedzą i doświadczeniem. Dobrze szkolą. Służą radą i sa cierpliwi. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Zapisałam się na kurs na prawo jazdy zupełnie nie mając pojęcia o jeździe samochodem. Instruktor nauczył mnie jeździć od podstaw. Spokojne i cierpliwie uczył mnie prowadzić samochód. Sumienie szkolił mnie na placu bym opanowała każdy manewr. Po mieście również poruszaliśmy się takimi trasami by nic mnie na egzaminie nie zaskoczyło. I w rezultacie nabrałam wprawy i pewności za kółkiem. Egzamin zdałam za pierwszym razem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dobry ośrodek z pełnym pakietem kursów dla kierowców. Robiłem u nich kat A, B i C+E. Instruktorzy na poziomie z wiedza i doświadczeniem. Potrafią dobrze uczyć. Za każdym razem opanowałem jazdę czy to motocyklem, czy tez samochodem w 100 procentach. Na egzaminach nie było problemu. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kurs na kat D zrobiony szybko i bez problemów. Mają odpowiedni sprzęt i dobrych instruktorów. Potrafią dobrze szkolić. Egzamin zdany bez problemu. Jazda autobusem opanowana:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Szkołą godna polecenia. Sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony kurs. Bardzo dobrze uczą jeździć. Miął i profesjonalna obsługa, są elastyczni jeżeli chodzi o terminy jazd. W efekcie szybko zrobiony kurs i bezbłędnie zdany egzamin.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Ośrodek gdzie można zrobić każdy kurs jeżeli chodzi o kursy dla kierowców. Instruktorzy na poziomie z wiedzą i doświadczeniem. Potrafią dobrze uczyć. Robiłem u nich prawo jazdy kat A,B,C. Zawsze było wszystko ok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Zrobiłem u nich kurs na kat B i C. Bardzo dobrze przygotowują do egzaminów i do dalszej jazdy. Instruktorzy mają odpowiednią wiedze i doświadczenie. Potrafią przekazać wiadomości kursantowi i nauczyć go jeździć z głową i bezpiecznie. Spokojnie można polecić kurs w tej szkole.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Robiłem u nich kat B i C. Naprawdę dobrze szkolą. Instruktorzy z zaangażowaniem uczą jeździć z głową i bezpiecznie. Świetne podejście do kursanta. Odpowiednie przygotowują do egzaminów i do późniejszej jazdy po drogach. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Robiłem kurs na autobus w tej szkole. Bardzo dobra organizacja zajęć. Teoria odpowiednio wyłożona> Praktyka prowadzona przez doświadczonego instruktora który ma wiedze i potrafi ja przekazać. Jego rady bezcenne. Jak najbardziej polecam. Egzamin zdany bez problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobry ośrodek z szeroką gamą kursów w ofercie. Robiłem u nich prawko kat B i C i kurs HDS. Kursy solidnie przygotowane i prowadzone. Świetna kadra instruktorów. Miął obsługa w biurze. Bardzo dobra organizacja pracy. No i są skuteczni. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mają szeroką ofertę kursów. Robiłem u nich kurs na kat kat C i kwalifikację wstępną. Bardzo dobrze przygotowane zajęcia. Jazdy nowoczesnym i odpowiednio przygotowanym samochodem. Instruktor uczył z zaangażowaniem i skutecznie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Moja ocena tego ośrodka - 5 gwiazdek. Instruktorzy z zaangażowaniem i odpowiednim podejściem. Cierpliwie i spokojne uczą jeździć. Na placu i na mieście kontrolują jazdę kursanta i jak trzeba udzielają cennych rad. Po kursie u nich spokojnie i bez problemu zdałem egzamin. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kurs na kat C zrobiony. Egzamin zdany bez problemów. Świetna praca instruktorów. Potrafią nauczać i mają super podejście do kursantów. Znają się na swojej robocie. Bardzo dobra obsługa w biurze, są tez elastyczni jeżeli chodzi o terminy jazd. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Świetny ośrodek z dobrymi instruktorami. Robiłem u nich kat B, C i kurs na wózki widłowe. Zawsze profesjonalnie prowadzone zajęcia. Instruktorzy z zaangażowaniem szkolą i uważnie obserwują kursanta zwracając uwagę na błędy. Spokojne mogę ich polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryszard Kamiński? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi