.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Klaudia Sobczyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo polecam szkole jazdy OSK Kamiński, a w szczególności Panią instruktor Edytę, przesympatyczna kobieta ze świetnym podejściem, świetna atmosfera w aucie, rozładowała mój ogromny stres, masa przekazanej wiedzy i wskazówek praktycznych dot. egzaminu. W 11 dni zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem OD TOTALNEGO ZERA. To niesamowite, POLECAM KAŻDEMU ❤️
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie