Profil użytkownika Klaudia Sobczyk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryszard Kamiński, Łomża
opublikowano ponad 2 lata temu
Bardzo polecam szkole jazdy OSK Kamiński, a w szczególności Panią instruktor Edytę, przesympatyczna kobieta ze świetnym podejściem, świetna atmosfera w aucie, rozładowała mój ogromny stres, masa przekazanej wiedzy i wskazówek praktycznych dot. egzaminu. W 11 dni zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem OD TOTALNEGO ZERA. To niesamowite, POLECAM KAŻDEMU ❤️