Opinie P d S Drewno Świata S.c. m. Pawlik, Ł. Satora

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

firma wykonywała u mnie taras stawiam 100 % pozytyw.! mój taras z drewna bankiraj jest sto procent ładniejszy od tarasu który inna firma wykonywała sąsiadowi. przede wszystkim jest wykonany solidnie i bardzo dokładnie, polecam naprawdę tą firmę Marian z Krakowa
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

renowacja podlogi

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam firme Drewno Świata, odnowili mój parkiet i wygląda jak był by ukladany wczoraj.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

parkiet debowy

, opublikowano ponad 12 lata temu

Montaż przebigl sprawnie, material zgodny z zamówieniem, wszystko prezentuje się wspaniale polecam firmę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nie polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

W kwietniu 2014 roku zlecilem tej firmie wykonanie stolu z litego drewna i wplacilem zaliczke w wysokosci 780zl. Niestety po jakims czasie Pan M., z ktorym prowadzilem wczesniej rozmowy przestal odbierac moje telefony. Po 3 miesiacach od pracownika firmy dowiedzialem sie, ze nie wykonaja tego zlecenia i tak naprawde nigdy nie byli w stanie go wykonac. Mimo tego do dzisiaj (15 wrzesnia 2014) nie otrzymalem zwrotu zaliczki. Sprawa zajmuje sie obecnie UOKiK. Podsumowujac, nie polecam tej firmy, chyba, ze zalezy ci na tym zeby przywlaszczyli sobie twoje pieniadze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Panie Piotrze, proszę zerknąć w umowę, jest w niej wyraźnie napisane że stół zostanie wykonany po wpłacie zaliczki w wysokości 1000 zł Pan wpłacił 780,00 zł a do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy pozostałej części wpłaty. Po zaksięgowaniu całej wpłaty zaliczkowej stół zostanie wykonany Pozdrawiam serdecznie


parkiet

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo polecam firmę PDS DREWNO ŚWIATA montaż wykonany w terminie oraz bardzo starannie szczególnie dziękuje Panom parkieciarza za wzorową pracę oraz gratuluje właścicielowi profesjonalnej wiedzy. polecam każdemu Tomasz LIsowiec
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

prace parkieciarskie

, opublikowano ponad 12 lata temu

wykonane prace parkieciarskie na bardzo wysokim poziomie. duża kultura osobista pracowników oraz właścicieli firma godna polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecem

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam, firma naprawdę godna polecenie. Myślę że w przyszłości jeszcze będę korzystał z Państwa usług Dziękuję za wspolprace
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

NAPRAWDĘ FIRMA GODNA POLECENIA
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wszystko ok

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam. generalnie wszystko ok. dziękuje za współprace i obiecuje polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

obiektywna ocena

, opublikowano ponad 13 lata temu

miałem okazje współpracować z firma Drewno Świata.Choć mięliśmy odmienne zdanie w niektórych tematach absolutnie polecam firmę. wiedzą co robią.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nieuczciwa firma

, opublikowano ponad 13 lata temu

Stanowczo odradzam korzystanie z usług firmy drewno świata.Dostarczyli materiał nie zgodny z zamówieniem a później przez prawie miesiąc okłamywali mnie że wymienią deski na właściwe.Pan Łukasz w rozmowach telefonicznych mówił że pracownicy są w centralnym magazynie po towar a na następny dzień okazało się że wcale tam nie byli i towaru dla mnie nie ma.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zamówiłem w tej firmie deski banghirai, 18 kwietnia deski zostały dostarczone wraz legarami niestety podczas montażu okazało się że 6 dłuższych desek nie ma takich rozmiarów jakie zamawiałem i jakie podano na fakturze.Obiecano mi wymianę desek bądź inne rozwiązanie problemu niestety kończyło się tylko na rozmowach telefonicznych i kolejnych terminach(wyjaśnieniem miał być brak desek u dostawcy firmy)Ostatecznie obiecano mi ze 9go maja deski zostaną dostarczone z magazynu centralnego.9 maja Pan Łukasz zapewniał mnie od rana że jego pracownicy tam pojechali i popołudniu będę miał deski....niestety popołudniu Pan Łukasz nie odbierał telefonu i ograniczył się do wysłania smsa "nie moge teraz rozmawiać będziemy jutro ok 14." Następnego dnia telefon Pana Łukasza nie odpowiadał natomiast zadzwonił do mnie jego kolega który zapytał mnie o przebieg mojej sprawy,poprosił o informacje na temat materiału jaki potrzebuję w treści smsa i obiecał kontakt w ciągu godziny....po 1,5 godziny wykonałem do niego telefon i usłyszałem że jestem bezczelny i traktuje go "z góry" oraz że jest to nasza ostatnia rozmowa,polecił mi napisanie reklamacji po czym przerwał połączenie.Tak zakończyła się nasza współpraca niestety.

Dodam że kolega Pana Łukasza powiadomił mnie iż ich pracownicy nie byli w magazynie centralnym tego dnia więc Pan Łukasz mnie okłamywał....

Szanowny Panie Robercie!! po pierwsze deski tarasowe z drewna (a tego dotyczy Pana problem) mają wymiary podane w przybliżeniu .Oznacza to na przykład że deska o szerokości 145 mm ma wymiar 145 mm plus minus 6 % objętośći. Jest to obmiar przyjęty na całym świecie. Gdyby nie zamawiał Pan desek wyliczonych do 1 cm2 , Pana problem by nie istniał. Po drugie . odebrane przez Pana deski miały wymiar zgodny z ustalonym w zamówieniu. w dniu odbioru nie zakwestionował Pan ani jednego wymiaru!! Problemy z szerokościami zaczęły się pojawiać po kilku dniach. Nasza firma nie może brać odpowiedzialnośći za to gdzie klient składowuje zakupiony towar! Nikt Panu niczego nie obiecywał, od początku informowaliśmy Pana że deski można nabyć w naszym sklepie lecz Pan uparcie chciał otrzymać je za darmo. proponuje udać się do lakarza albo przed kolejnymi zakupami poczytać fachową lekture zanim zacznie Pan "fachowy" montaż czegoś innego. pozdrawiam Mariusz Pawlik

Pańskie słowa świadczą o Pańskim poziomie Panie Mariuszu. Bardzo ciekawe jest to zjawisko kurczenia się desek akurat tylko tych dłuższych a cała reszta ma wymiar prawidłowy. Ja nie musze być fachowcem żeby kupić deski bo zazwyczaj profesjonalne firmy potrafią pomóc i doradzić amatorom i również dlatego nie sprawdzałem wymiarów każdej deski ponieważ uważałem ze mogę Wam zaufać(niestety).Tym razem pisze Pan nieprawdę że „nikt mi niczego nie obiecywał” dostałem informacje od Was że deski będą wymienione więc czekałem i słuchałem kłamstw typu „chłopaki są w magazynie i dziś deski przywieziemy”. Jakbym wiedział że tak się to zakończy to juz dawno bym z Wami nie rozmawiał bo po współpracy z taką firmą naprawdę wizyta u lekarza może się przydać. W innej opinii na tej stronie jest komentarz polecający nagrywanie z Wami rozmów i jak najbardziej się z nim zgadzam.Również pozdrawiam!

Szanowny Panie Robercie, Każdy Klient amator jest informowany przez naszą firme o sposobie montażu desek tarasowych. Proszę mi wytłumaczyć jak wyobraża Pan sobie wymiane towaru na inny w przypadku kiedy jest on przez Pana zamontowany, a po zdemontowaniu nie nadaje się już do ponownego zamontowania gdyż na zdemontowanych deskach będą otwory po wkrętach itd. Jedyną możliwością jest zakup dodatkowych brakujących desek na które mogę udziedlić Panu rabat. o szczegółach porozmawiamy telefonicznie. pozdrawiam serdecznie Pana Mariusz P.

U Pana Mariusza wszystko się kurczy albo jest zalane wodą , chyba tą którą leje do głowy klientom nie znającym się w tej branży

a ja uważam że wiedza Pana Mariusza jest naprawdę imponująca. Kilkakrotnie telefonowałem do niego w sprawie porady drzewa na podłogę schody i taras i zawsze bez najmniejszego problemu wytłumaczył mi różnice po między różnymi gatunkami drewna informując o zaletach i wadach oraz przystępnej cenie Fryderyk


pozytywny

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam. solidnie i uczciwie wykonują swoja prace. wizualnie bez zastrzeżeń, po roku wszystko wygląda jak nowe. pozdrawiam Iwona
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

w dzisiejszych czasach trzeba być b, ostrożnym w dobieraniu sobie firm w trakcie budowy czy remontu domu. firmę "Drewno Świata " poleciła mi znajoma architektka. Widzę ze poniższe opinie są pozytywne, i sama z satysfakcją dołączam się do tego co napisali poprzednicy. Firma NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

prace tarasowe

, opublikowano ponad 14 lata temu

generalnie prace wykonane na bardzo wysokim [poziomie. nie ma się do czego przyczepić.!!szkoda tylko że termin przecholowany i to znacznie .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia dla firmy

, opublikowano ponad 14 lata temu

Polecam, choć na początku wspólpracy nie było łatwo ( podobno były mokre wylewki cementowe i panowie odmówili montażu parkietu ) to stawiam wielki pozytyw firmie z poważaniem MSz
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

montaż orzecha

, opublikowano ponad 14 lata temu

Szanowni Państwo, W Krakowie zjeżdziłem 6 firm parkieciarskich! Byłem zainteresowany orzechem amerykańskim . każda firma wykonała próbę -wzornik. wybrałem firmę drewno świata. Pan Pawlik Mariusz z którym podpisaliśmy umowę miło i fachowo wytłumaczył wszelkie wątpliwości. Stwierdzam, że firma fantastycznie wykonała powierzonapracę! serdecznie polecam, fachowa obsługa, bardzo terminowo i solidnie położony parkiet, absolutny profesjonalizm. polecam wszystkim pozdrawiam Rafał
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

schody

, opublikowano ponad 14 lata temu

dobra firma, polecam gorąco! Panowie montowali orzecha amerykańskiego. schody piękne, parkiet profesjonalnie położony. mały minus za termin pozdrawiam Mariusz
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

parkieti parapety

, opublikowano ponad 15 lata temu

wykonanie parietów pięknie! czysto , schludnie profesjonalnie parapety i schody dobrze dobranekolory ogólnie ocena b. dobra pozdrawiam Marcin czerw
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

parkiet schod

, opublikowano ponad 15 lata temu

witam, zamówiłem w tej firmie kompleksową usługę parkiet, schody taras. powiem że poza bardzo fachowym doradztwem świetni technolodzy drewna wykonanie na najwyższym poziome. trochę opóźnień ale wybaczam polecam wszystkim świetna firma i specjaliści
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam nagrywanie rozmów z ta firma,tak jak robi to pan P...naruszając dobra osobiste rozmówcy bez jego zgody!


Czy Znasz P d S Drewno Świata S.c. m. Pawlik, Ł. Satora? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi