.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Robert G.

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat P d S Drewno Świata S.c. m. Pawlik, Ł. Satora, Niepołomice

opublikowano ponad 13 lata temu

Stanowczo odradzam korzystanie z usług firmy drewno świata.Dostarczyli materiał nie zgodny z zamówieniem a później przez prawie miesiąc okłamywali mnie że wymienią deski na właściwe.Pan Łukasz w rozmowach telefonicznych mówił że pracownicy są w centralnym magazynie po towar a na następny dzień okazało się że wcale tam nie byli i towaru dla mnie nie ma.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zamówiłem w tej firmie deski banghirai, 18 kwietnia deski zostały dostarczone wraz legarami niestety podczas montażu okazało się że 6 dłuższych desek nie ma takich rozmiarów jakie zamawiałem i jakie podano na fakturze.Obiecano mi wymianę desek bądź inne rozwiązanie problemu niestety kończyło się tylko na rozmowach telefonicznych i kolejnych terminach(wyjaśnieniem miał być brak desek u dostawcy firmy)Ostatecznie obiecano mi ze 9go maja deski zostaną dostarczone z magazynu centralnego.9 maja Pan Łukasz zapewniał mnie od rana że jego pracownicy tam pojechali i popołudniu będę miał deski....niestety popołudniu Pan Łukasz nie odbierał telefonu i ograniczył się do wysłania smsa "nie moge teraz rozmawiać będziemy jutro ok 14." Następnego dnia telefon Pana Łukasza nie odpowiadał natomiast zadzwonił do mnie jego kolega który zapytał mnie o przebieg mojej sprawy,poprosił o informacje na temat materiału jaki potrzebuję w treści smsa i obiecał kontakt w ciągu godziny....po 1,5 godziny wykonałem do niego telefon i usłyszałem że jestem bezczelny i traktuje go "z góry" oraz że jest to nasza ostatnia rozmowa,polecił mi napisanie reklamacji po czym przerwał połączenie.Tak zakończyła się nasza współpraca niestety.

Dodam że kolega Pana Łukasza powiadomił mnie iż ich pracownicy nie byli w magazynie centralnym tego dnia więc Pan Łukasz mnie okłamywał....

Szanowny Panie Robercie!! po pierwsze deski tarasowe z drewna (a tego dotyczy Pana problem) mają wymiary podane w przybliżeniu .Oznacza to na przykład że deska o szerokości 145 mm ma wymiar 145 mm plus minus 6 % objętośći. Jest to obmiar przyjęty na całym świecie. Gdyby nie zamawiał Pan desek wyliczonych do 1 cm2 , Pana problem by nie istniał. Po drugie . odebrane przez Pana deski miały wymiar zgodny z ustalonym w zamówieniu. w dniu odbioru nie zakwestionował Pan ani jednego wymiaru!! Problemy z szerokościami zaczęły się pojawiać po kilku dniach. Nasza firma nie może brać odpowiedzialnośći za to gdzie klient składowuje zakupiony towar! Nikt Panu niczego nie obiecywał, od początku informowaliśmy Pana że deski można nabyć w naszym sklepie lecz Pan uparcie chciał otrzymać je za darmo. proponuje udać się do lakarza albo przed kolejnymi zakupami poczytać fachową lekture zanim zacznie Pan "fachowy" montaż czegoś innego. pozdrawiam Mariusz Pawlik

Pańskie słowa świadczą o Pańskim poziomie Panie Mariuszu. Bardzo ciekawe jest to zjawisko kurczenia się desek akurat tylko tych dłuższych a cała reszta ma wymiar prawidłowy. Ja nie musze być fachowcem żeby kupić deski bo zazwyczaj profesjonalne firmy potrafią pomóc i doradzić amatorom i również dlatego nie sprawdzałem wymiarów każdej deski ponieważ uważałem ze mogę Wam zaufać(niestety).Tym razem pisze Pan nieprawdę że „nikt mi niczego nie obiecywał” dostałem informacje od Was że deski będą wymienione więc czekałem i słuchałem kłamstw typu „chłopaki są w magazynie i dziś deski przywieziemy”. Jakbym wiedział że tak się to zakończy to juz dawno bym z Wami nie rozmawiał bo po współpracy z taką firmą naprawdę wizyta u lekarza może się przydać. W innej opinii na tej stronie jest komentarz polecający nagrywanie z Wami rozmów i jak najbardziej się z nim zgadzam.Również pozdrawiam!

Szanowny Panie Robercie, Każdy Klient amator jest informowany przez naszą firme o sposobie montażu desek tarasowych. Proszę mi wytłumaczyć jak wyobraża Pan sobie wymiane towaru na inny w przypadku kiedy jest on przez Pana zamontowany, a po zdemontowaniu nie nadaje się już do ponownego zamontowania gdyż na zdemontowanych deskach będą otwory po wkrętach itd. Jedyną możliwością jest zakup dodatkowych brakujących desek na które mogę udziedlić Panu rabat. o szczegółach porozmawiamy telefonicznie. pozdrawiam serdecznie Pana Mariusz P.

U Pana Mariusza wszystko się kurczy albo jest zalane wodą , chyba tą którą leje do głowy klientom nie znającym się w tej branży

a ja uważam że wiedza Pana Mariusza jest naprawdę imponująca. Kilkakrotnie telefonowałem do niego w sprawie porady drzewa na podłogę schody i taras i zawsze bez najmniejszego problemu wytłumaczył mi różnice po między różnymi gatunkami drewna informując o zaletach i wadach oraz przystępnej cenie Fryderyk